100 tysięcy użytkowników miesięcznie na Gamikaze

Strona główna Aktualności

O autorze

Z przyjemnością informujemy, że Gamikaze, nasz najnowszy projekt skierowany do wszelkiej maści graczy, w listopadzie przekroczył próg stu tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie (Absolute Unique Visitors wg. Google Analytics). Dla porównania - dobreprogramy po blisko sześciu latach obecności w Internecie docierają w ciągu miesiąca do 4,7 miliona unikalnych użytkowników.

W siedem miesięcy od uruchomienia bety Gamikaze odwiedzający serwis czytelnicy generują już blisko pól miliona odsłon miesięcznie oraz - co szczególnie nas cieszy - coraz częściej decydują się nie tylko wpaść do nas na chwilkę, ale również aktywnie udzielać się w komentarzach i na forum portalu. Dzięki Waszym uwagom zmieniamy się i jesteśmy przekonani, że dalej będzie tylko lepiej!

Redakcja serwisu pozostaje oczywiście wierna swojemu podejściu do graczy - wciąż jest otwarta nie tylko na dyskusje z Wami, ale także pomaganie przy różnorakich Waszych przedsięwzięciach, niekoniecznie tych największych z największych. Tutaj warto wspomnieć o ostatnich nocnych zmaganiach podczas tegorocznego Poznań Game Arena, gdzie bawiliśmy sie wspólnie z reprezentantami sceny konsolowej.

Co przyniesie przyszłość? Pracujemy ciężko, aby wyjść z serwisem z fazy beta i nie zapominamy przy tym o wyczekiwanych przez Was działach wideo oraz sprzęt - zapewniamy, że już w momencie ich uruchomienia nie będą świeciły pustkami, zdecydowanie jest więc na co czekać.

© dobreprogramy