r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

uTorrent

Strona główna Android Akcesoria Wymiana plików i sieci P2P

µTorrent to androidowa wersja znanego i popularnego z komputerów typu desktop klienta sieci BitTorrent o takiej samej nazwie. Podobnie jak na PC, również tutaj pozwala na pobieranie i udostępnianie plików w sieci torrentowej.

Aplikacja pozwala na jednoczesne pobieranie/wysyłanie wielu torrentów, działa również w tle po wygaszeniu ekranu. Możliwe jest pobieranie tylko wyznaczonych plików w ramach całego torrenta, ich podgląd i wybieranie. W celu oszczędzania łącza możliwe jest limitowanie pasma przychodzącego jak i wychodzącego, oraz ograniczenie aplikacji do używania jedynie sieci Wi-Fi.

Dodatkami jest opcja wyboru portu przychodzącego, oraz wbudowana w µTorrent wyszukiwarka torrentów w subskrybowanych serwisów – oparta o kanały RSS, domyślnie dostępny jest tylko rekomendowany kanał producenta aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

RIAA chce, żeby μTorrent nie pobierał pirackich plików. Przeglądarki będą następne?

74
16.08.2015  •  Anna Rymsza

Organizacja RIAA ma kolejny pomysł na to, jak uniemożliwić użytkownikom sieci BitTorrent pobieranie pirackich materiałów. Po tym, jak na warsztat wzięła program μTorrent (znany także jako uTorrent) – najpopularniejszy klient sieci BitTorrent i prawdopodobnie najpopularniejszy program do wymiany plików w ogóle – ostrzy zęby na inne programy. Dwa tygodnie temu RIAA wysłała do obecnego właściciela μTorrenta, firmy BitTorrent Inc., list z prośbą o zablokowanie pobierania plików naruszających prawa autorskie. Z wspomnianego programu korzysta każdego miesiąca 150 milionów użytkowników i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
KrzysztofS03   1 #1 20.03.2016 11:03

Dla mnie to dobry program na telefon. Polecam

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.