r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

#uberKIBIC na Euro 2016 – w środę Uber dostarczy zestaw piłkarskich gadżetów

Strona główna AktualnościINTERNET

Piłkarskie święto, jakim jest trwające we Francji Euro 2016 to także dla wielu firm okazja, do świadczenia dodatkowych, całkiem ciekawych usług. Jedną z nich jest jest zapowiedziana właśnie przez Ubera akcja #uberKIBIC.

Akcja #uberKIBIC rozpocznie się w środę, 15 czerwca i potrwa zaledwie 90 minut, od 14:00 do 15:30. Wówczas w aplikacji możliwe będzie wezwanie kierowcy, który za opłatę w wysokości 150 zł dostarczy użytkownikowi zestaw kibica idealny dla fanów futbolu.

Znajdzie się w nim przede wszystkim replika koszulki reprezentacji uszyta przez Nike, kredka do twarzy, harmonogram rozgrywek oraz otwieracz do butelek. Zamówienie zestawu z dostawą do domu będzie możliwe tylko we wspomnianym, 1,5-godzinnym okienku. Usługa dostępna będzie w Trójmieście, Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie.

r   e   k   l   a   m   a

Aby zamówić #uberKIBIC, wystarczy w środę po 14 uruchomić aplikację – na dolnym panelu pojawi się suwak z ikoną piłki. Uber deklaruje, że zestaw dotrze do użytkownika zaledwie w ciągu kilku minut. Kwestie takie, jak rozmiar koszulki należy uzgadniać bezpośrednio z kierowcą.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.