ueli 7.2.8

Strona główna Mac Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz pro​gram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ueli to niewielka aplikacja służąca do szybkiego wyszukiwania i uruchamiania plików, wybranych stron internetowych i nie tylko.

Po zainstalowaniu opisywanego narzędzia zostanie ono automatycznie zminimalizowane do zasobnika systemowego, z którego możemy wywołać je przy użyciu kombinacji "alt + spacja". Podstawowa opcja oferowana przez ueli przewiduje możliwość włączenia dowolnego programu czy gry komputerowej znajdującej się na dysku twardym użytkownika poprzez wpisanie określonej nazwy i wciśnięciu przycisku "enter". Jeśli w wynikach wyszukiwania pojawiła się więcej niż jedna pozycja, możemy ją wybrać korzystając ze strzałek na klawiaturze.

ueli bardzo dobrze sobie radzi z natychmiastowym uruchomieniem przeglądarki stron internetowych. W głównym oknie programu możemy wpisać zarówno dowolny adres (np. www.dobreprogramy.pl) lub też wyszukać interesującą nas frazę w Google za pomocą następującego szablonu g?{wyszukiwane hasło}.

Co ciekawe, aplikacja wspiera nie tylko Google, ale także serwisy Google Grafika (wówczas g zamieniamy na gi), DuckDuckGo (d), YouTube (yt) oraz Linguee (l). Dodatkowo ueli pozwala na uruchamianie dowolnej ścieżki znajdującej się na dysku twardym komputera lub podłączonym urządzeniu przenośnym (np. D:\GRY).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!