Noworoczna promocja w Android Market z Gameloft #Update

Jakiś czas temu zakończyła się akcja promocyjna w ramach obchodzenia przez Googla 10 milardów pobrań z AM, o której można przeczytać pod tymi linkami 1, 2, 3, natomiast Docent pisał o promocjach w appstore. Ale jak powszechnie wiadomo ...

... Święta rządzą się swoimi prawami.

Z tej okazji Google oraz Gameloft przygotował nie lada gratkę dla miłośników gier na smartphony z oprogramowaniem od firmy z Mountain View.

Już nie za 10 centów jak miało to miejsce podczas wcześniejszej promocyjnej akcji, lecz teraz w ramach Gameloft New Year's Sale możemy pobrać ciekawe gry w cenie 0.99 $ czyli biorąc pod uwagę dzisiejszy kurs $ za jakieś 3,34 zł.

Miłośnicy grania na telefonach znajdą na pewni coś ciekawego, gdyż lista dostępnych aplikacji w ramach promocji prezentuje dość różnorodne tytuły. Znaleźć można nie tylko wyścigi samochodowe lecz również gdy przygodowe czy strzelanki.

Co dostajemy

Jak widzimy lista gier nie jest duża, lecz dość niska cena jak na tytuły Gameloftu skłania do wydania tych paru złotych i zakupu co ciekawszych produkcji tego studia.

Jak widzimy niektóre gry są warte uwagi oraz zakupu.

Osoby, które bacznie obserwowały mój wpis dotyczący wcześniejszej promocji w Markecie, z pewnością zauważyły, że 3 gry były również dostępne w ramach 10 Billions Downloads, więc kto nie skorzystał wtedy nie ma jeszcze nic do stracenia (no może poza tym, że aplikacja jest 3zł droższa niż wcześniej) gdyż po nowym roku na pewno ceny gier wrócą do normalnego stanu.

UPDATE

Okazało się, że powyższe 10 gier to nie wszystkie aplikacje od Gameloftu, które są dostępne w ramach promocji. Wszystkie gierki można sprawdzić klikając w ten link.

Kolejne gry za niecałego dolara to: