Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Noworoczna promocja w Android Market z Gameloft #Update

Jakiś czas temu zakończyła się akcja promocyjna w ramach obchodzenia przez Googla 10 milardów pobrań z AM, o której można przeczytać pod tymi linkami 1, 2, 3, natomiast Docent pisał o promocjach w appstore. Ale jak powszechnie wiadomo ...

... Święta rządzą się swoimi prawami.

Z tej okazji Google oraz Gameloft przygotował nie lada gratkę dla miłośników gier na smartphony z oprogramowaniem od firmy z Mountain View.

Już nie za 10 centów jak miało to miejsce podczas wcześniejszej promocyjnej akcji, lecz teraz w ramach Gameloft New Year's Sale możemy pobrać ciekawe gry w cenie 0.99 $ czyli biorąc pod uwagę dzisiejszy kurs $ za jakieś 3,34 zł.

Miłośnicy grania na telefonach znajdą na pewni coś ciekawego, gdyż lista dostępnych aplikacji w ramach promocji prezentuje dość różnorodne tytuły. Znaleźć można nie tylko wyścigi samochodowe lecz również gdy przygodowe czy strzelanki.

Co dostajemy

Jak widzimy lista gier nie jest duża, lecz dość niska cena jak na tytuły Gameloftu skłania do wydania tych paru złotych i zakupu co ciekawszych produkcji tego studia.

urządzenia mobilne gry

Komentarze

0 nowych
wojtekadams   19 #1 30.12.2011 10:38

Ja czekam na promocje EA :)

underface   14 #2 01.01.2012 23:46

@rradek gratuluje mądrości

underface   14 #3 01.01.2012 23:47

piractwa nie popieramy