bEhUPdDV

ungoogled-chromium81.0.4044.92

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ungoogled-chromium to przeglądarka Chromium zbudowana za pomocą specjalnego zestawu flag, łatek i skrypów, które mają za zadanie usunąć lubwyłączyć wszystkie usługi i funkcje, które mogłyby zagrażać prywatności, wyeliminować binarne moduły i zastąpić jezbudowanymi z kodu źródłowego, a także zmodyfikować mechanizmy mające wpływ na kontrolę użytkownika i przejrzystość działaniaprzeglądarki.

bEhUPdDX

ungoogled-chromium korzysta z łatek przygotowywanychprzez deweloperów Debiana, projektu Inox oraz przeglądarki Iridium.Oprócz tego zastąpiono w kodzie źródłowym wszelkie odwołania dodomen internetowych odwołaniami do nieistniejącej domeny qjz9zk,usunięto funkcjonalności związane z domenami Google’a, wyłączonoformatowanie adresów URL w Omniboksie, WebRTC iprzekierowania intranetowe.

Zablokowano też okienka dialogowe JavaScriptupojawiające się przy próbie zamknięcia stron i wymuszono otwieraniewyskakujących okienek w kartach. Dodano też możliwość zablokowaniawyszukiwania przez Omnibox i wyrzucono google’owy mechanizm SafeBrowsing. W menu pojawiła się zaś funkcja czyszczenia buforauwierzytelniania HTTP.

W efekcie powstało bardzo dobre Chromium, na pewno znaczniebardziej chroniące prywatność niż to, które oferuje Google.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
ungoogled-chromium 81.0.4044.92wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentEloston
Liczba pobrań177
Data aktualizacji14 kwi 2020
Rozmiar pliku85.27 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhUPdEC
bEhUPdET