1 urodziny Sage Symfonia

Strona główna Aktualności

O autorze

Sage Symfonia - producent oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla sektora MSP, obchodzi w maju br. swoje pierwsze urodziny. Minął już rok odkąd Symfonia znalazła się w Grupie Sage, jednego z trzech największych na świecie dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Z tej okazji przygotowano dla Klientów specjalną ofertę urodzinową, jak też liczne prezenty i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Aby otrzymać prezent urodzinowy od Sage Symfonii wystarczy od 8 do 31 maja 2006 r. kupić dowolną aplikację SYMFONII Premium, SYMFONII Forte lub zdecydować się na zakup SYMFOpakietu, bądź SYMFOlinii. Oprócz tego, do dotychczasowych użytkowników programu Finanse i Księgowość skierowana jest specjalna urodzinowa promocja - 30% rabatu w maju na zakup aplikacji Kadry i Płace, zarówno z linii Premium, jak i Forte.

Na wszystkie osoby, które chcą sprawdzić swoją wiedzę o Sage Symfonia i jej produktach, czeka Urodzinowy Konkurs. Aby wziąć w nim udział, wystarczy śledzić witrynę internetową firmy: od 15 maja przez 5 kolejnych dni. Dokładnie o godz. 13.00, na specjalnej stronie, ukaże się jedno pytanie konkursowe. Zadaniem uczestnika jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie odpowiedzi na pytanie. Każdego dnia wygra 5 osób, które jako pierwsze odeślą poprawne odpowiedzi o godzinie 14.30. Do wygrania m.in. bezprzewodowa mysz optyczna, zegarki i koszulki polo. Dodatkowo, w jeden dzień tygodnia, będzie można wygrać nagrodę główną: weekendową wycieczka do Londynu dla 2 osób. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi 24 maja.

Więcej informacji można znaleźć na www.urodziny.symfonia.pl.

© dobreprogramy
s