AndroidKomunikacja/społecznośćKomunikatoryUsecrypt Messenger
Usecrypt Messenger ikona

Usecrypt Messenger2.16.13

 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item

Usecrypt Messenger to polski komunikator internetowy dla osób ceniących sobie bezpieczeństwo i wygodę podczas codziennego wysyłania wiadomości.

Jak zacząć?

Po pobraniu Usecrypt Messenger i uruchomieniu aplikacji zostaniemy poproszeni o zarejestrowanie swojego konta. Wybierzemy kraj, podamy numer telefonu komórkowego i aktywujemy urządzenie, weryfikując do niego dostęp za pośrednictwem SMS-a.

Twoje dane nie są bezpieczne w internecie

Nie od dziś wiadomo, że wszyscy użytkownicy są obserwowani w sieci. Nawet jeśli wysyłamy prywatne wiadomości przez darmowe komunikatory, to musimy liczyć się z tym, że wielkie firmy mogą łatwo i szybko zyskać dostęp do naszych danych. Ba, często sami się na to godzimy, akceptując rozmaite warunki licencji oprogramowania i nie tylko.

Dlaczego Usecrypt Messenger?

W takiej sytuacji z pomocą przychodzi Usecrypt Messenger, czyli w pełni prywatny komunikator internetowy (brak danych o użytkownikach i rozmowach przechowywanych na serwerach), który oferuje pełne szyfrowanie end-to-end. Warto również zwrócić uwagę na obecność bezpiecznego protokołu transportu w czasie rzeczywistym (SRTP), algorytmu AES oraz funkcji wykrywania ataków typu "man-in-the-middle" i blokowania ataków „side-channel”.

Jak widać, autorzy Usecrypt Messenger zadbali o obecność wielu przydatnych rozwiązań gwarantujących nam anonimowość w trakcie przeprowadzania rozmów tekstowych oraz głosowych. Na powyższych funkcjach jednak nie poprzestano, bowiem Usecrypt Messenger pozwala także na wysyłanie wygasających wiadomości (zostaną one trwale usunięte po wyznaczonym czasie) i uniemożliwia sprawdzenie adresu IP drugiego użytkownika.

Pełna integracja z książką adresową

Usecrypt Messenger pozwala zaprosić użytkowników ze swojej listy kontaktów do używania programu poprzez wysłanie krótkiej wiadomości tekstowej. W ustawieniach aplikacji dostosujemy także wiele innych funkcji, w tym chociażby możliwość blokowania wykonywania zrzutów ekranu podczas korzystania z Usecrypt Messengera. Zdefiniujemy również kod dostępu do opisywanego komunikatora i wysyłanych przez niego powiadomień po to, byśmy tylko my mogli przeczytać zaadresowane do nas wiadomości.

Czy jesteś gotowy, by zapłacić za swoją prywatność?

Usecrypt Messenger oferuje dostęp do 30-dniowej wersji trial, która jest darmowa. Po upływie tego czasu będziemy mogli nadal korzystać z programu, o ile zdecydujemy się na wykupienie subskrypcji w cenie 64,99 złotych za miesiąc.

Usecrypt Messenger – najważniejsze cechy:

 • polski komunikator internetowy gwarantujący bezpieczeństwo i ochronę danych użytkownika
 • wszystkie rozmowy tekstowe i głosowe są zabezpieczone (szyfrowanie end-to-end)
 • możliwość wysyłania wiadomości, której zostaną automatycznie usunięte po czasie
 • protokół transportu w czasie rzeczywistym (SRTP), algorytm AES oraz funkcja wykrywania ataków typu \man-in-the-middle\ i blokowania ataków „side-channel”
 • zabezpieczanie dostępu do aplikacji hasłem
 • pełna integracja z książką telefoniczną
 • darmowa wersja trial na 30 dni (później subskrypcja w cenie 61,99 złotych za miesiąc)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.513 ocen
Twoja ocena
ProducentUsecrypt S.A.
Liczba pobrań3 882
Data aktualizacji26 cze 2023
System operacyjnyAndroid 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Usecrypt Messenger ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (3)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (139)