r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

vSphere 4.0 już 21 kwietnia?

Strona główna Aktualności

Wszystko wskazuje na to, że 21 kwietnia VMware przeprowadzi premierę pakietu vSphere 4.0 (wcześniej znanego jako VMware Infrastructure), w skład którego wchodzą VMware ESX, DRS, DPM, VMware VMotion, VMware Consolidated Backup, VMware vCenter Update Manager i vCenter Server.

Data premiery nowej wersji vSphere 4.0 pokrywa się z prezentacją Unified Computing System - którego bardzo istotnym elementem jest technologia wirtualizacyjna VMware - dwa tygodnie temu. Firma sugerowała wówczas jakoby premiera UCS miała miejsce w drugim kwartale 2009 r. Z tego powodu w tym samym czasie możemy spodziewać się premiery nowego vSphere 4.0.

W przeciwieństwie do krążących opinii, nowy vSphere 4.0 wprowadza całkiem sporo zmian i nowych funkcji do poszczególnych aplikacji wchodzących w skład pakietu. Szczegółowo pisaliśmy o nich w kontekście VMware ESX jeszcze w marcu, gdy pojawiły się oficjalne informacje.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.