bEitoLxN
Vox ikona

Vox2.8.22

Pobierz program
wersja stabilna (Mac)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Vox to minimalistyczny i elegancki odtwarzacz muzyki dla wymagających, który obsługuje wiele formatów plików muzycznych w wysokiej jakości i obiecuje doskonałą jakość dźwięku.

bEitoLxP

Na liście obsługiwanych formatów plików muzycznych znajdują się: FLAC, MP3, AAC, Musepack, Monkey's Audio, OGG Vorbis, Apple Lossless, AIFF, WAV, IT, MOD, XM, Games Music i wiele innych. Vox potrafi odczytać pliki zapisane nawet w jakości 24 bit/192kHz. Poza możliwością odnalezienia utworów w bibliotece iTunes Vox jest w stanie także połączyć się z kontem SoundCloud i wysyłać odsłuchane utwory do Last.fm. Brakujące okładki płyt Vox pobierze samodzielnie z Last.fm lub MusicBrainz.

Odtwarzacz uzupełnia wysokiej jakości equalizer z bogatą biblioteką predefiniowanych ustawień. Ponadto dzięki zaawansowanym ustawieniom kanałów, trybowi Hog (w którym przejmuje całkowitą kontrolę nad urządzeniami dźwiękowymi Maka) i obsłudze wielu wyjść Vox potrafi wyciągnąć o wiele więcej z dostępnego sprzętu. System Bauer DSP (BS2B) konwertuje dźwięk stereofoniczny do 3D stereo kiedy do Maka podłączone są słuchawki. Ponadto Vox jest w stanie w pełni wykorzystać system AirPlay. Przy odtwarzaniu można także korzystać z efektów dostępnych w Core Audio.

Wraz z pierwszą instalacją Voxa przez 14 dni można korzystać z usługi Loop, która przechowuje w chmurze utwory. Z tego miejsca można je synchronizować z iPhonem dzięki aplikacji mobilnej o tej samej nazwie. To rozwiązanie gwarantuje, że jakość utworów zostanie zachowana. Ponadto z poziomu programu można kupić dostęp do licznych stacji radiowych, które można uruchamiać w odtwarzaczu.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
ProducentAleNofx
Liczba pobrań672
Data aktualizacji27 mar 2017
Rozmiar pliku2.03 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Vox ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEitoLyL