r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

wHere is 24 2.1.3

Strona główna Android Podróże i transport Inne programy do podróżowania

wHere is 24 to aplikacja pokazująca na mapie punkty usługowe w najbliższej okolicy. Można dzięki niej znaleźć punkty medyczne, apteki, przychodnie weterynaryjne, sklepy całodobowe i spożywcze, kioski, kwiaciarnie, ciężarówki gastronomiczne, restauracje, puby, taksówki (z pomocą iTaxi), parkingi, stacje benzynowe, warsztaty, lawety, myjnie, punkty GSM, bankomaty, kina i wiele innych. Punkty zostały podzielone na kategorie, a o ich obecności na mapie decydują partnerzy aplikacji.

Galeria programu

Po wybraniu kategorii na mapie można zobaczyć punkty spełniające wybrane kryteria. Można również skorzystać z wyszukiwarki.

Po wybraniu punktu można zobaczyć szczegółowe informacje, jak godziny otwarcia, jeśli zostały dostarczone przez partnera, odległość, ocena, zdjęcia i ewentualnie wyznaczyć trasę do tego punktu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 18.02.2017 16:50

nie mozna tego zainstalowac w UK ani nie ma w sklepie google niedostepne w UK dobrze by bylo jakby tworca wrzucil mozliwosc pobierania bezposrednio ze swojej strony.dzieki

  #2 09.11.2016 11:01

Dobra apka!

  #1 29.10.2016 17:24

Świetna apka, brakowało czegoś takiego !

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.