Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Windows Phone 8.1 - szybkie spostrzeżenia

Na wstępie chciałbym się przywitać. Mimo, że na DP jestem już od kilku lat, to jest to mój pierwszy wpis blogowy który zdecydowałem się skończyć i upublicznić.

14-04-14 to ważny dzień dla fanów Windows Phone 8. Dzisiaj został udostępniony WP8.1 w wersji Preview for Developers. O samym trybie aktualizacji w ten sposób można poczytać m.in. tutaj: http://wpworld.pl/33371/co-warto-wiedziec-o-aktualizacji-poprzez-previ... , natomiast o liście zmian był wpis na blogu DP, więc zainteresowani tematem powinni być na bieżąco. Dokonałem takiej aktualizacji u siebie i chciałbym się podzielić z wami tym co zauważyłem na początku jako nowości (oczywiście jest tego dużo więcej, a część tych rzeczy znamy z SDK i z prezentacji na /BUILD). Sam proces aktualizacji jest dość prosty i składa się z dwóch etapów i jest dość prosty. Najpierw instalujemy w ustawieniach wstępną aktualizacji, która jest przygotowaniem do późniejszych zmian, a następnie pobieramy i instalujemy pliki potrzebne do uruchomienia WP8.1 na naszym telefonie. Proces nie jest najkrótszy - u mnie trwał około godziny.

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.