Uciekinier z Androida na Windows 10 mobile — recenzja

Dwa różne systemy, wiele publikacji na ten temat. Niestety wiele z tych wypowiedzi dość mocno krytykuje MS, co z kolei zniechęca ludzi do zainteresowania się tym systemem. To natomiast zniechęca deweloperów do rozwijania (bądź w ogóle napisania) aplikacji na tą platformę. Jako wymówkę najczęściej stosują fakt małej ilości użytkowników mobilnego Windowsa. Według mnie opinie o mobilnym windowsie, krążące w sieci, są trochę krzywdzące.Ja chciałbym przedstawić mobilną platformę Microsoftu jako osoba, która dopiero co przesiadła się z Androida (o czym trochę pisałem już

Przemyślenia po dwóch tygodniach używania Win phone/mobile? Nie tak znowu strasznie

Wiem że podobnych wpisów można znaleźć w internetach dość dużo. Jednak pomyślałem, że i ja podzielę się swoimi spostrzeżeniami. Od razu przy tym zaznaczę, że nie można mnie zaliczyć do grona fanbojów którejkolwiek firmy :P.

Przez ostatnie 5-6 lat, od początku korzystania ze smartphonów, byłem urzyszkodnikiem platformy google. Przez moje ręce przewinęło się dość sporo modeli, z różnych półek cenowych - od najmniejszych jak Galaxy mini 2 po te "naj" jak S4,S5, Xperia T, Z/Z2 itp.

Pierwsze wrażenia z zakupu myszki Gigabyte Eco600

Parę dni przed świętami nastąpiła tragedia. Mianowicie padła mi myszka do laptopa. Żaden nadzwyczajny model – Tracer Blackjack RF. Ale padła i wstać nie chciała. Więc, mimo przedświątecznej gorączki trzeba było przysiąść i zastanowić się jaką myszkę zakupić tym razem.Dość długo szperałem w internetach, poradziłem się nawet na forum (http://forum.dobreprogramy.pl/jaka-mysz-do-100-zl-521189t.html) i mój wybór padł na Gigabyte Eco600. Stwierdziłem że, mimo ograniczonego budżetu, zrobię sobie mały prezent z okazji świąt i imienin.