bEgACyYB
WarTank ikona

WarTank

Pobierz program
wersja stabilna (Mac)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WarTank do darmowa gra wojenna, w której wcielamy się w dowódcę czołgu wybranej na początku armii. Udostępniona ona została w formie webowej, która nie wymaga instalacji i uruchomić ją można z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.

bEgACyYD

Jak wygląda rozgrywka?

Podobnie jak w przypadku pozostałych produkcji firmy Overmobile tak również tutaj mamy do czynienia z aplikacją, która pomimo, że nie posiada rozbudowanej oprawy graficznej to przyciąga modelem rozgrywki. W WarTank gracz kieruje swoimi poczynaniami za pośrednictwem prostych poleceń, które odpowiadają za interakcję z grą. Na początku rozgrywki gracz staje przed wyborem do jakiej armii chce dołączyć a co za tym idzie jakim czołgiem będzie toczył bitwy w grze. Twórcy dają użytkownikom możliwość dołączenia do armii Związku Radzieckiego, Niemiec i USA. Co istotne, tank danej armii ma unikatowe atrybuty.

W trakcie zabawy przyjdzie nam stoczyć wiele bitew zarówno z wirtualnymi przeciwnikami, jak również innymi graczami. Zwycięskie potyczki dają nam punkty doświadczenia oraz wirtualne pieniądze, które przeznaczone mogą być na ulepszenie pojazdu lub zakup paliwa i amunicji. Każdy czołg posiada cechy odpowiedzialne za kamuflaż czy pancerze. Mogą one być przez gracza udoskonalane. Udoskonaleniom poddawać możemy również naszą bazę.

Gra jak już zostało wspomniane umożliwia toczenie bitew z komputerowymi i realnymi przeciwnikami. Dodatkowo oferowany jest tryb kampanii inspirowanymi wydarzeniami z II Wojny Światowej oraz możliwość tworzenia i dołączania do klanów i wspólna zabawa z innymi graczami.Kluczowe cechy gry:gra wojenna pozwalająca wcielić się w dowódcę czołgu umożliwia potyczki z komputerem i innymi graczamitryb kampanii z wydarzeniami z II Wojny Światowejzabawa z innymi graczami w obrębie klanówmożliwość udoskonalania czołgów oraz bazyza darmo, z poziomu przeglądarki internetowej

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Kup program
Wszystkie wersje
WarTank nullwersja stabilna (Mac)
WarTanklub uruchom w przeglądarce
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentOvermobile
Liczba pobrań19
Data aktualizacji11 sie 2020
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
WarTank ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgACyZi
bEgACyZz