Co nowego u Zidoo?

Nieraz już opisywałem boxy firmy Zidoo. Bardzo cenię ich produkty, ponieważ posiadają bardzo dobre wsparcie i wiem, że minimum raz w miesiącu otrzymam aktualizację z poprawkami lub zupełnie nowymi funkcjonalnościami. Od kilku dni w "sieci" grzmi o ich nowym produkcje X6 opartym na 64-bitowym procesorze Rockchip RK3368. Po za wspominanym CPU otrzymamy jeszcze 2 GB RAM, 16GB eMMC, port Gigabit Ethernet i 802.11ac WiFi. Więcej szczegółów specyikacyjnych znajdziecie na stronie producenta.

Owy odtwarzacz będzie działał pod kontrolą Androida 5.1 i swobodnie sobie poradzi z większością formatów audio/wideo, także z rozdzielczością 4K. W zestawie znajdziemy oczywiście dedykowany pilot, zasilacz i kabel HDMI. Jego cena w przedsprzedaży wynosi 99$, zaś wysyłka będzie realizowana po 30 września. Ja już zamówiłem :)

Także coś nowego X1

Jak wspominałem we wstępie Zidoo cały czas stara się aktualizować swoje produkty. Przykładem tej praktyki są wydane aktualizację dla modelu X1, w których zostały wyeliminowane wszystkie problemy zgłaszane przez użytkowników. Dodatkowo firma z Schenzen udostępniła dwa swoje launchery ZIUI Firsbee i Title (znany z X9).