Gearbest z magazynem w Polsce!

Wczoraj wieczorem podzieliłem się z kuponami, które można wykorzystać w sklepie internetowym Gearbest.com. A dziś mam jeszcze lepszą wiadomość!.

Otóż "handlowiec" otworzył kolejny magazyn, tym razem zlokalizował go w Polsce! Już teraz niektóre produkty można z niego zamówić. Pierwszym, jaki udało mi się odnaleźć był Xiaomi Redmi 4A, który jest niezwykle tanim i udanym modelem smartfonu tego producenta.

Wchodząc na stronę mamy do wyboru magazyn (warehouse) określony jako "PL-02", to znaczy, że towar zostanie wysłany do nas z naszego kraju. To dobra wiadomość, ponieważ zamawiając towary unikniemy żmudnej procedury oclenia, a towar dotrze do nas w przeciągu kilku dni i to za darmo!

Cena Xiaomi Redmi 4A jest naprawdę znakomita - tylko 470zł. Porównując z cenami naszych rodzimych dystrybutorów jest ona mniejsza o 56zł.

Gearbest zlokalizował nowy magazyn w Słubicach w województwie Lubuskim. Jest to miasto graniczące z Frankfurtem nad Odrą.

Aktualizacja

Dodatkowo możemy jeszcze obniżyć cenę tego Redmi wykorzystując kod zniżkowy podczas realizacji zamówienia (cena spadnie do 397zł).

redmi4au