Łowca Okazji: Xbox One X za dwa kafle i tani sprzęt Xiaomi!

Nie wiem, czy ten mini cykl jest w ogóle interesujący, ale gdy widzę jakąś sensowną promocję niewidzie innej opcji niż napisanie tego tutaj, aby powiadomić resztę użytkowników DP.

Na pierwszy strzał pójdzie informacja o promocji w zaprzyjaźnionym z portalem sklepie x-kom.pl, w którym to możemy wyhaczyć świetny zestaw Xbox One X z 4 grami, 2 kontrolerem i subskrypcją Xbox Live na 6 miesięcy! Całość kosztuje 2799zł, ale po wpisaniu kodu rabatowego:


tech-day

Cena zostanie obniżona o równe siedem stów! Czyli do zapłaty pozostanie, tylko (aż) 2099zł.Jakbym nie miał już Xboxa to bym się nie zastanawiał ;) Jednak nie dla wszystkich ta promocja musi wydawać się atrakcyjna. Bo nie grają w gry, albo już mają lepsze PS4 Pro.

Kolejną fajną promocją jaką znalazłem w sieci jest Xiaomi Mi TV Box za jedyne 235,90zł z polskiego magazynu Gearbest. Moim zdaniem jest to najlepsza na ten moment przystawka do TV z Androidem. Napędzana czterordzeniowym procesorem Cortex-A53 CPU i posiadająca 2 GB pamięci RAM. Za zrecenzowanie tego gadżetu na DP zabrał się @januszek, który w ostatnim zdaniu swojego tekstu napisał, że bez zawahania kupiłby Mi Boxa, gdy nie posiadał komputerka NUC. Chyba lepszej reklamy nie trzeba.

Gdyby nadal to Was nie jarało to proponuję wolną amerykankę w zakupach na Gearbest, z kuponami zniżkowymi do 14% od końcowej ceny:

Oczywiście nie mogło zabraknąć także linków z produktami Xiaomi dostępnymi w polskim magazynie GW-4 - gwarantującym szybką dostawę i bez dodatkowego VATu i lub cła:

  • Lampka Yeelight YLFW01YL (37.99$ | kupon: GBPRN1869)
  • Czarna soniczna szczoteczka SOOCARE X3 (49.99$ | kupon: GBPRN1868)
  • Biała soniczna szczoteczka SOOCARE X3 (49.99$ | kupon: GBPRN1866) - mam polecam!

Aktualizacja: 13.03.2018

Aktualizacja: 14.03.2018

Aktualizacja: 15.03.2018

Ważne, aby nie zastanawiać się 10x nad zakupem, ponieważ kupony mają określoną datę przydatności. Wszystkie z przedrostkiem GBPRN ważne są tylko 24 godziny!

Będę aktualizował bazę kuponów codziennie, do kolejnego Łowczego wpisu.
Aby być na bieżąco zapraszam do polubienia mojego profilu facebooku: urls.wojtekadams.pl/fb