Łowca Okazji: Xiaomi Redmi Note 5A za niecałe 312zł?

Od wczoraj w polskim magazynie G-W-4 jest dostępny Xiaomi Redmi Note 5A za ~347zł, plus ewentualne koszt wysyłki. Telefon w tym momencie jest najtańszym modelem producenta spod znaku Mi. Choć Xiaomi Redmi Note 5A nie charakteryzuje się duża wydajnością to powinien swobodnie wystarczyć w starciu z codziennością. Sercem tego Note 5A jest układ Snapdragon 425, wraz z 2 GB RAM i 16 GB pamięci na dane.

Na początku stycznia opisywałem moje wrażenia odnośnie tego modelu, choć delikatnie w innej konfiguracji i według mnie ta słuchawka to bardzo dobry przedstawiciel nowej linii budżetowców! Cena tego Xiaomi bez zniżkowego kuponu już jest bardzo atrakcyjna, a wpisując:

Xmnote

w formularzu zamówienia otrzymamy końcową cenę jeszcze o 35zł niższą!
(aktualizacja: kupon już nie działa :()

 Europejskie magazyny Gearbesta kipią od atrakcyjnych cen. Codziennie pojawia się coraz więcej wartych uwagi towarów Ważne jest to, że zamawiając z europejskiej lokalizacji nie jesteśmy zmuszeni do ponoszenia dodatkowych kosztów, takich jak VAT, czy cło. A tego nie lubimy :) Warto od czasu do czasu zaglądnąć na specjalną stronę agregującą oferty z europejskich magazynów.

A dla leniwych krótka lista tego co udało mi się znaleźć w ostatnim czasie:

Więcej informacji o promocjach i moich aktualnych testach znajdziecie na moim FB.