Łowca Okazji: letnie wietrzenie magazynów w Gearbest

Na Gearbest nieustannie panują promocje i przeceny. Jednak większość jest tylko haczykiem, który ma przyciągnąć potencjalnego klienta. Maksymalnie trzy razy w roku sprzedawca ten organizuje prawdziwe wyprzedaże.

Jedna miała miejsce w marcu, kiedy to sklep obchodził swoje kolejne urodziny. Wtedy to informowałem was na bieżąco co i za ile możemy kupić. Przy okazji tej promocji nie będzie inaczej!

reklama

Dla tych, co jeszcze się nie orientują, wspomnę, że Gearbest jest niczym chiński Amazon. Duża ilość różnego towaru (nie tylko elektronika) w niskich cenach. Dla tych, którzy jeszcze nie rozpoczęli przygody z chińskimi sklepami ten będzie najlepszym na początek. Przede wszystkim dlatego, że w Gearbest udostępnia wiele metod płatności za zakupy: kartą, przelewem, usługą PayPal, a nawet naszym rodzimym Przelewy24!

Wielu ludzi powtarza jak mantrę, że zakupy za wielkiego muru są okraszone dodatkowymi opłatami: cło i VAT. Tak zgadza się warto mieć to zawsze z tyłu głowy. Jednak ten chiński sklep część swojego asortymentu lokuje w europejskich magazynach — w tym także w Polsce. Zamawiając z nich nie musimy się martwić, że z zakupionym towarem przyjdzie nam dodatkowy rachunek od Urzędu Celnego.

A nawet jeśli zdecydujemy się na wybór produktu z magazynu z Chin, to przy droższych zakupach możemy wybrać opcje wysyłki Priority Line (usługa realizowana przez DPD), która chroni nas przed naliczeniem dodatkowych opłat celno-skarbowych.

Choć dostawa może trwać nawet do 21 dni roboczych, to warto ją rozważyć, aby uchronić się przed dodatkowymi 23% podatku VAT od wartości przesyłki (jeśli przekracza ona wartość 22 euro).
 
Podczas składania zamówienia, warto zwrócić uwagę, z którego magazynu wyjedzie do nas towar. Nazewnictwo europejskich magazynów jest dość intuicyjne, dlatego też warto zerknąć na poniższą listę. Koszty towarów i wysyłki mogą się różnić, dlatego ZAWSZE przed dokonaniem ostatecznego wyboru, warto prześledzić ceny w innych lokalizacjach.

Lokalizacje magazynów (Warehouse):

G-W-2 - Niemcy
G-W-3 - Anglia
G-W-4 - Polska
G-W-10 - Polska (nowy!)
G-W-5 - Czechy
G-W-6 - Francja
G-W-13 Hiszpania

Kupony promocyjne to siła tego sklepu. Czasami potrafią one obniżyć już atrakcyjną cenę o dodatkowe kilka dolarów. Kupony rabatowe dla danego towaru wpisuje się podczas końcowej realizacji zamówienia. Warto pamiętać, że można wpisać tylko jeden kupon w zamówieniu, więc jeśli chcemy kupić dwa towary w obniżonej cenie musimy rozbić je na dwa osobne zamówienia. A gdzie je znaleźć? To łatwe szukać ostatnich moich wpisów z serii Łowca okazji i czytać dalej ;)

Czerwcowa promocja to wysyp zniżek, rabatów. Rozpoczęła się dziś (17 czerwca) i kończy 25. Przez te 8 dni serwowane będą ogromne porcje rabatów i kuponów! Prócz tego sprzedawca stworzył dużą podstronę agregującą wszystkie okazje! Przy okazji takich wyprzedaży Gearbest udostępnia także mini gierki. Teraz między innymi w grze Lucky Shoot-out mamy szansę zdobyć One Plus 6!

Oczywiście Gearbest to nie tylko produkty Xiaomi, dlatego warto zerknąć na poniższą listę kuponów, przeze mnie wyróżnionych - może coś wpadnie Wam w okO!


Aktualizację tej listy będę robić codziennie, aż do końca trwania promocji.

Aktualizacja 15.06.2018:

Aktualizacja 18.06.2018:

Aktualizacja 19.06.2018


 

Aktualizacja 21.06.2018:


  •  

    porady inne

    Komentarze