Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Łowca okazji: Czarny piątek (ang. Black Friday) już za tydzień!

Jak co roku, nieubłaganie zbliża się dzień totalnej wyprzedaży! W tym konkretnym dniu zniżki sięgają nawet 70%, a czasami można zwęszyć jeszcze większą okazję. Na uwadze mieć warto wszystkie lokalne sklepy i te internetowe. Te z wersji web już zaczęły powoli przeceniać swoje pozycje na wirtualnych półkach. 

Dobrym przykładem jest Microsoft Store, w którym teraz znajdziemy dwie świetne okazje na zakup miesięcznych subskrypcji za 1zł, czyli:

Skorzystać z tej promocji możemy jeszcze przez 13dni. Czy warto? Odpowiedzcie sobie sami. Microsoft zapowiada, że to nie koniec ciekawsze możliwości pojawią bliżej 24 listopada, czyli czarnego piątku. Z przecieków wiadomo, że rabatami zostanie objęte aż 500 tytułów.

r   e   k   l   a   m   a

Na zapowiedź MS oczywiście odpowiedziało Sony, które oznajmiło, że PlayStation Store Black Friday Sale rozpocznie się już 17 listopada (dla posiadaczy PS+, a od 21 dla wszystkich). Można liczyć na obniżki zarówno gier jak i asortymentu do konsoli - gogli VR i padów.

Pisząc tą wiadomość, oczywiście nie można zapomnieć o chińskich sprzedawcach jak Tomtop i Gearbest, którzy też planują dla nas niezłe promocje. I tak ten pierwszy już przygotował stronę agregującą wszystkie najlepsze oferty na zabawki i gadżety.

Zaś Ten drugi oferuje już teraz korzystne kupony rabatowe na popularne gadżety od Xiaomi:

Czarny piątek dopiero za tydzień, jednak już teraz warto trzymać rękę na pulsie i niuchać okazje. Ja o znalezionych promocjach będę informować na swoim kanale na Facebooku, na który serdecznie zapraszam: https://www.facebook.com/wojtekadams/.

W moim mieście zawisły reklamy przypominające o tym dniu :)

    
 

internet porady

Komentarze