Łowca okazji: Czarny piątek (ang. Black Friday) już za tydzień!

Jak co roku, nieubłaganie zbliża się dzień totalnej wyprzedaży! W tym konkretnym dniu zniżki sięgają nawet 70%, a czasami można zwęszyć jeszcze większą okazję. Na uwadze mieć warto wszystkie lokalne sklepy i te internetowe. Te z wersji web już zaczęły powoli przeceniać swoje pozycje na wirtualnych półkach. 

Dobrym przykładem jest Microsoft Store, w którym teraz znajdziemy dwie świetne okazje na zakup miesięcznych subskrypcji za 1zł, czyli:

Skorzystać z tej promocji możemy jeszcze przez 13dni. Czy warto? Odpowiedzcie sobie sami. Microsoft zapowiada, że to nie koniec ciekawsze możliwości pojawią bliżej 24 listopada, czyli czarnego piątku. Z przecieków wiadomo, że rabatami zostanie objęte aż 500 tytułów.

Na zapowiedź MS oczywiście odpowiedziało Sony, które oznajmiło, że PlayStation Store Black Friday Sale rozpocznie się już 17 listopada (dla posiadaczy PS+, a od 21 dla wszystkich). Można liczyć na obniżki zarówno gier jak i asortymentu do konsoli - gogli VR i padów.

Pisząc tą wiadomość, oczywiście nie można zapomnieć o chińskich sprzedawcach jak Tomtop i Gearbest, którzy też planują dla nas niezłe promocje. I tak ten pierwszy już przygotował stronę agregującą wszystkie najlepsze oferty na zabawki i gadżety.

Zaś Ten drugi oferuje już teraz korzystne kupony rabatowe na popularne gadżety od Xiaomi:

Czarny piątek dopiero za tydzień, jednak już teraz warto trzymać rękę na pulsie i niuchać okazje. Ja o znalezionych promocjach będę informować na swoim kanale na Facebooku, na który serdecznie zapraszam: https://www.facebook.com/wojtekadams/.

W moim mieście zawisły reklamy przypominające o tym dniu :)