Łowca okazji: Goggle DJI

Drony na niebie już nie robią takiej sensacji jak dwa lata temu. Zaczęliśmy je traktować jak samoloty, czy ptaki. Po prostu norma. Myślę, że śmiało można powiedzieć, że „Boom” na drony już jest za nami. Dla mnie ten rodzaj gadżetu będzie tylko zabawką, którą można polatać przez kilka minut na boisku przy domu.

Chociaż sytuacja może się zmienić, gdy większość producentów zacznie oferować gogle takie jak firma DJI, które będzie można połączyć z dronem. Gogle DJI są podobno komfortowe w użytkowaniu. Składają się z dwóch wyświetlaczy, zapewniają długi zasięg działania, minimalne lagi oraz bezpośrednią kontrolę przechwytu obrazu i wideo. Dodatkowo dzięki tym goglom głowa może stać się kontrolerem i dron będzie wykonywał polecenia zgodnie z jej ruchem.


Takie latanie dronem to ja rozumiem i nie mogę się doczekać, kiedy będę mógł to przetestować. Widok lotu z „oczu” drona :)

Cena tego gadżetu jest przytłaczająca w Polsce, wynosi ponad 2400 zł. Możemy trochę zaoszczędzić korzystając z kuponu:

HTY50GDG

który da nam zniżkę w wysokości 50$ w sklepie Tomtop.com dla niemieckiego magazynu („Germany Warehouse”), wtedy to końcowa cena będzie wynosić 489$ (~1750 zł).