Łowca okazji: dzień singla, szał przecen, czy może haczyków na klienta?

Święto jak każde inne, na którym może skorzystać sprzedawca i klienta. Jedenasty listopada to dla chińczyków czas ogromnych wyprzedaży. Taka konkurencja dla amerykańskiego czarnego piątku, w końcu każdy chce mieć własny dzień gigantycznych obniżek. A gdy wymyśli się go wcześniej, nawet o kilka dni, to jest szansa, że potencjalni klienci wypstrykają się z mamony szybciej — w nadchodzącą niedzielę.

Oczywiście, teraz gdy robimy większość zakupów przez internet i wszyscy z tych ofert możemy skorzystać. Jak co roku sklep Gearbest także przygotował szereg kuszących atrakcji, które zgromadzone zostały na odpowiedniej stronie:

LINK

Kupony promocyjne to siła tego sklepu. Czasami potrafią one obniżyć już atrakcyjną cenę o dodatkowe kilka dolarów. W tym czasie sprzedawca pomnaża ich ilość i praktycznie generuje je dla każdego produktu. Codziennie pojawiają się nowe. W tym wpisie codziennie do 12 listopada będę aktualizował listę dostępnych kuponów. Dla zainteresowanych istnieje także inny wpis, w którym zamieszczam wyjaśnienie zasad oznaczenia magazynów tego sprzedawcy i notorycznie (minimum raz w tygodniu) aktualizuje zniżki na telefony, tablety i inną elektronikę z oferty Gearbest.com.

Dodatkowo 11 listopada na nieprzecenione produkty można uzyskać zniżkę 10% (zakup powyżej 10$) wpisując kod GB11.11 podczas realizacji zamówienia. 


Łowcy podczas polowania na okazje, bądźcie czujni! Czasami napis "promocja" może być tylko przynętom - haczykiem. Dlatego przed ostateczną finalizacją zakupów sprawdźcie ceny w kilku źródłach ;)

Szał kuponów (aktualizacja 07.11.2018)

Aktualizacja 08.11.2018:

Aktualizacja 10.11.2018


  • Aktualizacja 11.11.2018


  •