Łowca okazji: kupony dla aktywnych i aktywnych mniej

Jutro rozpoczynam swój bardzo “długi” urlop — trwający zaledwie 3 dni. Wyjadę na jakąś wieś i będę się cieszył pięknym widokiem na pola AR przy zachodzącym słońcu… ale nie miałem o tym.

Dzisiaj otwierając skrzynkę mailową ukazała mi się wiadomość, która zawierała kilkanaście kuponów na zniżkę w sklepie internetowym TomTop. Oto kilka ciekawszych z nich.

Yeelight LED to inteligenta żarówka, dzięki której możemy uczynić nasz dom bardziej “smart”. Żarówka ta jest bardzo prosta w użyciu. Wystarczy ją wkręcić w gwint lampy i za pomocą dedykowanej aplikacji Mi Home możemy włączyć ją, regulować natężenie światła oraz barwy. Tak w skrócie.

Kupon: XYLLEDXY

Kolejną propozycją jest trzyosiowy gimbal firmy Zhiyun. Jest on przeznaczony do nagrywania filmów za pomocą naszego smartfona z bardzo dobrej jakości stabilizacją obrazu. Urządzenie ma wbudowaną baterię, która powinna wystarczyć nam na 12 godzin pracy. Dodatkowo akumulator ten może posłużyć jako power bank dla naszego smartfona .

Kupon: HTY35JBG

Następnym produktem, na który otrzymałem korzystny kupon to Android Box H96 Pro+, który możemy podłączyć do telewizora lub monitora i cieszyć się dekodowaniem wideo w rozdzielczości 4K. Urządzenie wyposażone jest w 3 GB RAM i procesor Amlogic S912. Ostatnio na swoim blogu opisywałem inny produkt o takich samych parametrach.

Kupon: HTY21HTBX

I znów coś dla aktywnych! Tym razem kamera sportowa Andoer AN1, która dzięki chipsetowi Novatek 96660, czujnikowi CMOS IMX078 zapewnia nagrywanie wideo w 4K. W zestawie oprócz samej kamery otrzymamy dość pokaźną ilość akcesoriów.

Kupon: HTY27GJ

Zaś wracając do mojego urlopu, to jeśli wiejski klimat mi się spodoba to wracając do miasta zagram w grę Farming Simulator 16, którą aktualnie możemy wyhaczyć za 50 groszy w sklepie Google Play.

I coś na koniec, aby naładować wszystkich pozytywną energią Łąki!