Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    X

Plugable 2-Outlet Desktop Power Strip

Jesień sprzyja “dłubaniu”. Czasami jak za oknem zawierucha to, aż nie chce się nosa wysunąć po za drzwi swoich czterech ścian. Ostatnio tworzę mały projekt, o którym mam nadzieje napiszę na łamach bloga w najbliższym czasie. Podczas realizacji okazało się, że wygodnie byłoby pracować ze wszystkimi komponentami na biurku. Tajemniczy projekt składa się kilku urządzeń zasilanych poprzez USB. Dlatego postanowiłem rozejrzeć się za “listwą”, do której będę mógł podłączyć laptopa i owe urządzenia.

Z produktami Plugable miałem już styczność przy okazji wyposażenia się w stację dokującą po USB, z której jestem bardzo zadowolony. Kiedyś podczas przeglądania ich produktów natknąłem się właśnie na listwę zasilającą, którą dodałem do rzeczy upragnionych. Wiedziałem, że przy najbliższej okazji ją kupię. No i stało się.

Na przesyłkę z Amazona nie musiałem długo czekać - raptem 2 tygodnie.

r   e   k   l   a   m   a

Moja nowa listwa to Plugable 2-Outlet Desktop Power Strip with 4-Port USB Charger (PS2-USB4). Dzięki wbudowany 4 portom USB pozwala ona na bezpośrednie ładowanie mobilnych urządzeń lub zasilenie mini-komputerków typu Raspberry Pi. Każdy port może ładować urządzenie z natężeniem do 2.4A (w sumie na cztery USB przeznaczone jest 6.8A). Dodatkowo posiada dwa standardowe gniazdka sieciowe.

Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu, postanowiłem skrobnąć dwa zdania na ten temat :)
Podłączeniem się nie pochwalę, ponieważ mógłbym zdradzić sekret mojego projektu! Dlatego posłużę się zdjęciem z strony producenta.


 

sprzęt

Komentarze