Jaki prezent na mikołajki? W x-kom znajdziesz setki inspiracji

Strona główna Aktualności

O autorze

Partnerem materiału jest x-kom.pl.

Z jednej każdy czeka na grudzień i moment obdarowywania się prezentami. Z drugiej notorycznie stajemy przed dylematem: Co kupić, żeby sprawić komuś radość? Istnieje na to całkiem prosta recepta – prezent technologiczny, który będzie służyć i za tydzień i za miesiąc, a nierzadko i za rok. Gdzie ich szukać? Choćby w x-kom, a konkretnie w strefie mikołajkowych inspiracji.

Bogaty wybór, czyli dla każdego coś miłego

Trafiony prezent wcale nie musi być drogi. Podarunek w postaci praktycznego gadżetu do telefonu albo akcesorium komputerowego będzie miłym gestem, za który dużo nie zapłacisz. Mało tego, możesz skompletować cały zestaw gadżetów, składający się na przykład z: ładowarki samochodowej, karty pamięci i powerbanku. Rzecz jasna nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kupić jeden droższy prezent. Wszystko zależy od kwoty, jaką chcesz przeznaczyć na mikołajki.

Setki pomysłów na takie praktyczne prezenty znajdziesz w x-kom, na stronie mikołajkowej promocji. Poszukiwania ułatwią Ci rozbudowane filtry.

  • Po pierwsze filtrować możesz po popularności, cenie i nazwie;
  • Po drugie po kategoriach, zawężając poszukiwania do interesującej Cię grupy produktów (jednej lub kilku), np. laptopy i gry;
  • Po trzecie po producentach, co pozwala skompletować sprzęt wyłącznie interesujących Cię marek.

W strefie inspiracji x-kom czekają m.in.: akcesoria GSM, aparaty i gimbale, drony, komponenty komputerowe, akcesoria dla graczy, sprzęt audio, tablety i smartfony, telewizory, inteligentne zegarki oraz smartbandy, konsole wideo, komputery, gry i wiele innych propozycji.

Zobacz mikołajkowe inspiracje x-kom.

COŚ do domu znajdziesz w al.to

Sklep internetowy al.to, należący do grupy x-kom, również przygotował strefę mikołajkowych inspiracji, gdzie wszystkie produkty kupisz z darmową dostawą. A oto część z nich:

  • Artykuły dla najmłodszych, czyli zabawki edukacyjne dla maluszków;
  • Gry planszowe;
  • Lalki, maskotki, figurki oraz pojazdy;
  • Sprzęt AGD do domu i do kuchni;
  • Małe AGD do pielęgnacji.

Tak jak w przypadku x-kom, tak i tu masz możliwość filtrowania produktów, przyspieszając cały proces zakupowy. Pamiętaj, że z darmowej dostawy skorzystasz tylko do 9 grudnia 2018. Liczba produktów jest ponadto ograniczona, warto się zatem pospieszyć.

Przejdź do mikołajkowych inspiracji al.to.

Promocja 100x100 w aplikacji mobilnej x-kom

x-kom ma kilka akcji promocyjnych odbywających się cyklicznie. Jedną z nich jest 100x100. Jej konwencja zakłada obecność 100 różnych produktów w liczbie 100 sztuk każdy. Tym razem akcja 100x100 dostępna jest tylko dla użytkowników aplikacji mobilnej. Aby przejść do strony promocji wystarczy pobrać i zainstalować aplikację, a następnie kliknąć w baner promocji.

W akcji biorą udział m.in.:

Promocja trwa od 3 do 9 grudnia 2018 lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych. Kod promocyjny: 100x100.Nie łączy się z innymi promocjami sklepu x-kom. Promocja obowiązuje wyłącznie w aplikacji mobilnej x-kom. Pobierz aplikację x-kom.

Partnerem materiału jest x-kom.pl.

© dobreprogramy
s