Chiński festiwal zakupów w Polsce. Czy stanie się nowym świętem zakupów?

Strona główna Aktualności

O autorze

Partnerem materiału jest x-kom.pl.

Czarny Piątek na dobre zagościł w Polsce, stając się jedną z najbardziej wyczekiwanych promocji. Ale okazja do zakupów z rabatami nadarzy się już w ten weekend, w ramach Singles’ Day 2018. W tym roku do chińskiego festiwalu zakupów chcą nawiązać także polskie sklepy internetowe. Jak dotąd chęć organizacji promocji na Dzień singla zadeklarowały x-kom oraz al.to.

Historia Singles’ Day

W roku 1993, czterej studenci z uniwersytetu Nanjing ustanowili dzień 11.11 Dniem singla. Wybór daty był nieprzypadkowy. Cztery ustawione obok siebie jedynki symbolizują czterech kawalerów, czyli wspomnianych wyżej studentów, którzy cenią sobie swój status i chcą go celebrować. Idea znalazła poklask i rozpowszechniła się. Najpierw wśród innych żaków, a później w całym chińskim społeczeństwie.

Pomysł celebracji podchwyciły także chińskie sklepy, te stacjonarne i te internetowe, organizując wielkie wyprzedaże. W teorii promocje dedykowane są singlom, lecz w praktyce korzystać z nich może każdy. Zainteresowanie ofertami specjalnymi jest tak duże, że Singles’ Day zyskał miano chińskiego Czarnego Piątku. W Państwie Środka Dzień singla jest z reszta dużo bardziej popularny niż Czarny Piątek. Co ciekawe, ta popularność wykracza już poza granice Chin, a z wyprzedaży korzystając coraz częściej mieszkańcy innych krajów, w tym także Polacy.

Poznaj ofertę Singles’ Day w x-kom i w al.to

Oferty promocyjne na Dzień singla przygotowują dwa polskie sklepy internetowe: x-kom i al.to. To będzie debiut Singles’ Day w rodzimym e-commerce, który w dodatku rozpocznie cały festiwal promocji, dostępnych w obu wspomnianych sklepach. Następne etapy to Czarny Piątek i Cybernetyczny Poniedziałek.

Rabaty na akcesoria przez 7 dni

A już teraz możesz skorzystać z promocji Tydzień akcesoriów. Trwa on na stronie x-kom.pl od 5 do 11 listopada. W tych dniach akcesoria komputerowe i GSM kupisz w obniżonych cenach. Pełna oferta dostępna jest na stronie promocji.

Świętuj 5. urodziny al.to i korzystaj z rabatów

Sklep al.to, będący częścią grupy x-kom, obchodzi właśnie 5. urodziny. Z tej okazji czekają na Ciebie rabaty, raty 0%, produkty objęte darmową dostawą, a także liczne niespodzianki. Warto wspomnieć, że w asortymencie sklepu dominują zabawki, produkty dla mamy i dziecka, sprzęt RTV, a także duże i małe AGD.

Więcej informacji na stronie urodziny.al.to.

Co znajdziemy na Festiwalu Zakupów w x-kom oraz al.to?

Pełna oferta będzie dostępna w dniu promocji, ale już dziś możemy zdradzić, że w obniżonej cenie kupisz między innymi:

 • Smartfon Huawei Mate 10 Pro niebieski,
 • Laptop Acer Aspire 3 z procesorem Ryzen 3,
 • Zegarek sportowy Samsung Gear Fit 2 Pro Black Dynamic,
 • Powerbank Huawei AP006L 5000 mAh,
 • Plecak Lenovo Y Gaming Armored Pack,
 • Pakiet Microsoft Office 365 Personal,
 • Klocki LEGO Star Wars Sokół Millenium,
 • NERF Nitro Wyrzutnia LongShot Smash,
 • Ekspres do kawy Philips EP5361/10,
 • Prostownica Remington Colour Protect S6300,
 • Pralka Haier HWS50-10F2S,
 • Suszarka Remington On To Go D2400.

Promocja obowiązuje od 10.11.2018 r. 12:13 do 12.11.2018 r. 23:59 lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych.


Poznaj promocje na Singles’ Day 2018 w x-kom.

Poznaj promocje na Singles’ Day 2018 w al.to.

Partnerem materiału jest x-kom.pl.

© dobreprogramy
s