Gdzie szukać wyprzedaży noworocznej? Znajdziesz ją w x-kom

Strona główna Aktualności

O autorze

Partnerem materiału jest x-kom.pl.

Jedni polują na okazje last minute przed samymi świętami. Inni zaraz po nich, wypatrując wyprzedaży noworocznych. Jeśli zaliczasz się do tej drugiej grupy, koniecznie odwiedź stronę x-kom. Znajdziesz w niej ponad 600 produktów w atrakcyjnych cenach.

Skorzystaj z noworocznej wyprzedaży x-kom.

Wyprzedaż noworoczna

Końcówka roku nieodłącznie kojarzy się z wyprzedażami oraz zakupami w okazyjnych cenach. Sklep x- kom od lat podąża za tym trendem, organizując, jak co roku, wyprzedaż noworoczną. W tegorocznej ofercie promocyjnej czeka ponad 600 produktów w mocno obniżonych cenach. Wśród nich m.in.:

Żeby skorzystać z promocji, należy w koszyku zakupowym aktywować kod rabatowy: nowyrok.

Promocja trwa do 06.01.2019 lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów. Nie łączy się z innymi promocjami sklepu.

Skorzystaj z noworocznej wyprzedaży x-kom.

Gaming Room – Reaktywacja

To już druga edycja konkursu x-kom, w którym do wygrania jest stylizacja pokoju gracza na sumę 50 000 zł. W kwocie tej zawiera się niezbędny remont, lecz przede wszystkim wysokiej klasy sprzęt gamingowy, ufundowany przez Alienware. Łączna wartość ekwipunku gracza wynosi aż 17 500 zł.

Jeśli chcesz, żeby to Twój pokój zyskał nowy wystrój, nagraj krótki film, w którym przekonasz do siebie jury konkursu. Następnie trójka x-komowych projektantów: Lipton, Kinga Kujawska oraz Ziemniak, przedstawi swoje wizje aranżacji wnętrza. Głosowanie internautów wyłoni finałowy projekt, a x-kom razem z Alienware zamieni pokój zwycięzcy w prawdziwą jaskinię gracza.

Zgłoszenia można wysyłać do 31.12.2018. Nazwisko zwycięzcy poznamy 09.01.2019.

Weź udział w konkursie.

x-kom kręci teledysk dla The Dumplings

Zazwyczaj wideoklipy kręcone są przez profesjonalistów z pomocą profesjonalnych kamer. Zazwyczaj, bo tym razem dla grupy The Dumplings powstanie teledysk filmowany smartfonem marki Xiaomi. Takiego wyzwania podjęły się firmy x-kom oraz Xiaomi. Jaki będzie efekt? Przekonasz się już wkrótce. Najpierw należy wyłonić utwór, do którego zostanie nagrany teledysk. Głos oddasz na stronie promocji.

Co ważne, po oddaniu głosu otrzymasz 10% rabatu na zakup jednego z wybranych smartfonów Xiaomi. Kliknięcie nic Cię nie kosztuje, a rabat to fajna sprawa.

Głosowanie na utwory The Dumplings trwa do 31.12.2018 r. Kod rabatowy na smartfon Xiaomi możesz wykorzystać do 14.01.2019 r. Promocja nie łączy się z innymi. Więcej informacji w regulaminie oferty.

Sprawdź szczegóły akcji.

Partnerem materiału jest x-kom.pl.

© dobreprogramy
s