Moje centrum dowodzenia

Kwiecień dobiega końca za kilka godzin, postanowiłem pokazać swoje biurko, z którego to powstaje 99% moich wpisów w komentarzach czy na forum.

Opis zacznę od biurka- biurko jest z zestawu VOX modern, podobnie jak szafa której nie widać na zdjęciach. Biurko jest duże, więc na brak przestrzeni nie narzekam. Dwie szuflady które znajdują się pod blatem są jak dla mnie wystarczające - trzymam w nich tylko to co związane z PS3 (kontrolery,gry itd) i z notebookiem (płyty, pendrive, dysk USBetc) oraz rzeczy podręczne typu długopis, kartki. Całą resztę (materiały na studia itd) mam umieszczoną w szafie.

Na biurku po lewej stronie mam laptopa- Sony Vaio EB2S1E, którego recenzję zamierzam wkrótce zamieścić na blogu.
Kierując się w prawo: pilot do tv i cyfry+, telefon SonyEricsson YARI na podstawce dołączonej do zestawu (EPxx) oraz słuchawka bluetooth do PS3/PC/tel. Następnie PLAYSTATION3 i pad. Reszta kontrolerów (move) w szufladzie pod biurkiem.
Nad biurkiem wisi od niedawna tv FullHD Samsung LE40C650.

Po lewej stronie biurka, w kącie wisi półka (ikea lack) na której mam router i dekoder cyfry+.

Za półką jest listwa zasilająca wszystkie urządzenia oprócz laptopa, który podłączyłem do drugiej listwy, po przeciwnej stronie biurka. Listwa jest na pilota, także gdy np zawiesi się router nie muszę się tam schylać :).

Krzesło: standardowy fotel obrotowy na kółkach, niestety nie pamiętam gdzie kupiłem, gdyż to z 3 lata temu już było. Jak dla mnie fotel jest wygodny.

To by było na tyle,
pozdrawiam.