r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

xplorer² lite 1.7.0.5

Strona główna Aktualności

O autorze

Tak jak można było się spodziewać, Nikos Bozinis po wydaniu wersji komercyjnej aplikacji xplorer˛ przeznaczonej do zarządzania plikami, przygotował darmową wersję "lite".

xplorer˛ lite to darmowa edycja bardzo dobrego menadżera plików, który może z powodzeniem konkurować z Total Commanderem. Oprócz standardowych funkcji takich jak operacje na plikach (kopiowanie, usuwanie, masowa zmiana nazw, dzielenie czy łączenie pliku), xplorer˛ oferuje także wyszukiwanie tekstu w plikach tekstowych (DOC, PDF itp.). Posiada on również wbudowany edytor tekstowy umożliwiając podgląd plików Text/RTF/Hex/HTML oraz narzędzie do przeglądania formatów graficznych, audio i wideo. Dużym walorem xplorer˛ jest szybkość działania. Dla przykłądu: otworzenie folderu w którym znajduję się 7000 elementów zajmuje aplikacji 0.83 sekundy. Program można również obsługiwać z poziomu wiersza poleceń, a ilość funkcji dostępnych w menu sięga aż 143 pozycji.

W najnowszej wersji wprowadzono wiele zmian ułatwiających pracę z aplikacją oraz dodano kilka nowych opcji. Więcej informacji na ten temat można uzyskać po zapoznaniu się z listą zmian udostępnioną przez autora.

Aplikację xplorer˛ lite 1.7.0.5 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Akcesoria -> Menedżery plików

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.