xpy 1.3.7

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

xpy to malutkie narzędzie umożliwiające zmianę wielu ukrytych ustawień systemu Windows 2000/XP/2003.

Z jego pomocą możliwa staje się zmiana domyślnych parametrów odpowiedzialnych m.in. za wydajność, prywatność i bezpieczeństwo środowiska operacyjnego. Program pozwala z łatwością na całkowite wyłączenie jakiejkolwiek komunikacji za pośrednictwem Internetu z serwerami Microsoftu, dezaktywowanie zbędnych usług, zmianę wielu standardowych ustawień programów Internet Explorer i Windows Media Player, a także usunięcie komunikatora Windows Messenger.

xpy nie wymaga instalacji, a jego obsługa ogranicza się jedynie do wskazania domyślnych opcji, które mają zostać zmienione.

Uwaga!

  1. W wielu przypadkach oprogramowanie antywirusowe może błędnie interpretować xpy jako źródło potencjalnego zagrożenia. Jak zapewnia producent źródło fałszywych alarmów nie leży po stronie samego programu, a narzędzia NSIS, które wykorzystywane jest podczas tworzenia aplikacji i niejednokrotnie interpretowane przez programy zabezpieczające jako źródło infekcji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!