r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

yanosik 3.3.0.9

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Yanosik to nieoceniona pomoc dla wszystkich kierowców. Dzięki prężnej społeczności poinformuje nas o utrudnieniach w ruchu, korkach, a także radarach i kontrolach. Posiada także wbudowaną nawigację.

Galeria programu

Program przy starcie poprosi o włączenie GPS, jednak do prawidłowej pracy wymagana jest też transmisja danych. Nie są to duże ilości, jednak najlepiej posiadać pakiet Internetowy. Dodatkowo zostaniemy poproszeni podanie naszego pseudonimu, bądź też zalogowanie się na nasze konto (istnieje możliwość utworzenia nowego z poziomu aplikacji, bądź też logowania za pomocą Facebooka.)

Z Yanosika możemy korzystać na dwa sposoby – tylko informowanie o zdarzeniach lub także z nawigacji. W trybie „zdarzeń” możemy innych użytkowników aplikacji informować o fotoradarach, wypadkach, patrolach policji itd. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję na ekranie i zatwierdzić. W przypadku, gdy zbliżamy się do którejkolwiek z możliwych przeszkód, jesteśmy informowani sygnałem dźwiękowym oraz, jeżeli jest tam ograniczenie prędkości, jaka prędkość obowiązuje. Druga opcja pracy to nawigacja, która jest tutaj dość uboga w dodatkowe opcje, ale zapewne nie to było celem autorów aplikacji. W tym trybie możemy spokojnie korzystać z mapy wraz z powiadamianiem o utrudnieniach oraz - tak jak w przypadku trybu zdarzeń - informować innych.

Minusem aplikacji, a w zasadzie tego, że jest darmowa, jest reklama, która zajmuje tutaj całkiem spory obszar ekranu w trakcie jazdy. Nie przeszkadza w korzystaniu z Yanosika, jednak komunikat o zdarzeniu mógłby pojawiać się zamiast reklamy aby być bardziej widocznym. Aktualnie ta informacja pojawia się obok reklamy w wąskim pasku.

Yanosik może być ciekawą alternatywą dla innych programów zawierających informacje o fotoradarach, z tą różnicą, że tutaj mamy informacje aktualizowane w czasie rzeczywistym, a nie statyczną bazę zapisaną na urządzeniu co powoduje wymagany ciągły dostęp do Internetu. Spora i aktywna społeczność podnoszą wartość bazy informacji Yanosik. Drobne zastrzeżenia można mieć do interfejsu programu, który nie pasuje do stylistyki Windows Phone.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja dnia: Yanosik

53
OPROGRAMOWANIE 20.12.2017 | Anna Rymsza

Dzisiejsza aplikacja dnia – Yanosik – jest doskonale znana kierowcom. Jeśli przygotowujecie się do podróży na Święta samochodem, warto się w nią wyposażyć i zapoznać z jej funkcjami. Może ona pomóc nam na cztery sposoby: jest niezłą nawigacją, z pomocą społeczności ostrzega przed niebezpieczeństwem na drodze, zastąpi wideorejestrator i pozwala zapisać podstawowe informacje o samochodzie. Ostrzeganie i „antyradar” Yanosik zdobył ogólnopolską sławę jako aplikacja, która pozwala kierowcom uniknąć mandatów i wciąż dobrze spełnia tę funkcję. Podczas jazdy kierowcy mogą informować się wzajemnie…

Aplikacje dla kierowców cz. 3 – aplikacje uzupełniające możliwości nawigacji

28
OPROGRAMOWANIE 26.01.2016 | Anna Rymsza

W dzisiejszym zestawieniu chcę przedstawić Wam kilka aplikacji, które uzupełnią możliwości Waszych nawigacji, albo które można do nawigacji wykorzystać, ale mają też dużo możliwości wykraczających poza prowadzenie po trasie. W niektórych przypadkach aplikacje te mogą pomóc zaoszczędzić czas lub pieniądze, choć jeśli szukacie sposobu na znalezienie tańszego paliwa, zajrzyjcie do pierwszego artykułu z serii. Yanosik – ostrzeganie, nawigacja i rejestrator Moim zdaniem najbardziej praktyczny z systemów ostrzegania kierowców i utrudnieniach na trasie i kontrolach to właśnie Yanosik, którego…

Recenzje użytkowników

aktualne informacje o kontrolach, wypadkach i utrudnieniach
brak
ocena użytkownika

Trochę czasu już minęło odkąd Yanosik jest dostępny na WindowsMobile zatem można napisać coś więcej. Jest to moja podstawowa aplikacja do nawigacji i jestem w 100% zadowolony. Plus za ciągły rozwój, nowe funkcje, liczne aktualizacje. Z czasem aplikacja zyskała na płynności, dodano działanie w tle, poprawiono przejrzystość. Reklamy dalej drażnią ale można się przyzwyczaić. Minusów nie dostrzegam, aplikacja spełnia swoje zadanie - ostrzega i pomaga bezpiecznie dotrzeć do celu.

19.11.2016 20:37 | Recenzja do wersji 2.9.0.6
Aktualne informacje o kontrolach, wypadkach i utrudnieniach
Przejrzystość prezentowanych informacji.
ocena użytkownika

Jedna z lepszych aplikacji dla kierowców. Sprawdza się w trasie, choć do najbardziej przejrzystych nie należy. Dużo cyferek na ekranie prezentowanych w mało czytelny sposób i ta reklama u góry ekranu tylko rozprasza. W moim odczuciu Mapy HereDrive+ są bardziej czytelne tyle tylko że nie wyświetlają aktualnie prowadzonych kontroli drogowych. Drobny minus za przejrzystość, ale ogromny plus za użyteczność. 4/5 *

03.12.2015 11:28 | Recenzja do wersji 2.9.0.6

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.