zbiletem

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja zbiletem pozwala zamienić urządzenia z systemem operacyjnym Windows Phone w elektroniczny portfel na bilety okresowe komunikacji miejskiej w kilku miastach Polski.

Z aplikacji skorzystają pasażerowie komunikacji miejskiej we Włocławku, w Tomaszowa Mazowieckim, Łodzi, Rzeszowie, Inowrocławiu oraz w Nysie.

Schemat działania usługi zBiletem.pl jest prosty. Po założeniu konta w usłudze, na stronie internetowej Zbiletem.pl, wybieramy interesujące nas miasto i kupujemy jeden z biletów dostępnych w ofercie. Po zalogowaniu się na konto w aplikacji mobilnej, bilet kupiony tą drogą będzie widoczny i możliwy do okazania odpowiednim służbom w trakcie kontroli biletowej. To sprawi, że będzie on dostępny przez cały czas - nawet, gdy zmienimy smartfon, z którego korzystamy, wystarczy bowiem jedynie zainstalować aplikację na nowym urządzeniu. A jeśli zdarzy się, że nasz smartfon będzie nieczynny z powodu braku energii w akumulatorze, wówczas podczas sprawdzania biletu przez kontrolerów wystarczy podać numer PESEL. Wtedy nasze dane zostaną pobrane z systemu i posłużą jako podstawa podczas kontroli.

Dodatkowe informacje o usłudze są dostępne na stronie internetowej Zbiletem.pl.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dojedź do celu. Dobre programy dla pasażerów komunikacji miejskiej

43
09.03.2016  •  Łukasz Maślanka

Jakie aplikacje mobilne wybrać, chcąc ułatwić sobie codzienne podróże komunikacją miejską w Polsce? Mamy dla Was przegląd najciekawszych, dobrych programów, dzięki którym korzystanie z autobusów i tramwajów w naszym kraju stanie się łatwiejsze. W ostatnich latach włodarze wielu miast w Polsce z zapałem zabrali się za to, aby unowocześnić systemy transportu miejskiego. Okazję ku temu mieli doskonałą, bo Unia Europejska od dłuższego czasu zachęca do inwestowania w rozbudowę sieci autobusowej lub tramwajowej, zakupy nowego taboru i wplatanie do miast pierwiastka „smart” w sferze transportu…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza