zbiletem zbiletem

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja zbiletem pozwala zamienić urządzenia z systemem operacyjnym Windows Phone w elektroniczny portfel na bilety okresowe komunikacji miejskiej w kilku miastach Polski.

Z aplikacji skorzystają pasażerowie komunikacji miejskiej we Włocławku, w Tomaszowa Mazowieckim, Łodzi, Rzeszowie, Inowrocławiu oraz w Nysie.

Schemat działania usługi zBiletem.pl jest prosty. Po założeniu konta w usłudze, na stronie internetowej Zbiletem.pl, wybieramy interesujące nas miasto i kupujemy jeden z biletów dostępnych w ofercie. Po zalogowaniu się na konto w aplikacji mobilnej, bilet kupiony tą drogą będzie widoczny i możliwy do okazania odpowiednim służbom w trakcie kontroli biletowej. To sprawi, że będzie on dostępny przez cały czas - nawet, gdy zmienimy smartfon, z którego korzystamy, wystarczy bowiem jedynie zainstalować aplikację na nowym urządzeniu. A jeśli zdarzy się, że nasz smartfon będzie nieczynny z powodu braku energii w akumulatorze, wówczas podczas sprawdzania biletu przez kontrolerów wystarczy podać numer PESEL. Wtedy nasze dane zostaną pobrane z systemu i posłużą jako podstawa podczas kontroli.

Dodatkowe informacje o usłudze są dostępne na stronie internetowej Zbiletem.pl.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!