zbiletem zbiletem version 2.12.1

Strona główna iOS Podróże i transport Komunikacja zbiorowa
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja zBiletem służy do przechowywania elektronicznych biletów okresowych na przejazd komunikacją zbiorową w kilku miastach w Polsce.

Z programu zBiletem skorzystają pasażerowie komunikacji następujących miast Polski: Włocławka, Tomaszowa Mazowieckiego, Łodzi, Rzeszowa, Inowrocławia oraz Nysy. Aplikacja działa w prosty sposób. Najpierw trzeba założyć konto w usłudze, na stronie internetowej Zbiletem.pl. Następnie należy wybrać interesujące nas miasto i kupić jeden z biletów dostępnych w ofercie. Po zalogowaniu się na konto w aplikacji mobilnej, kupiony bilet będzie widoczny i możliwy do okazania odpowiednim służbom w trakcie kontroli biletowej. To sprawi, że będzie on dostępny przez cały czas - nawet, gdy zmienimy smartfon, z którego korzystamy, wystarczy bowiem jedynie zainstalować aplikację na nowym urządzeniu. A jeśli zdarzy się, że padnie nam akumulator w smartfonie, wówczas podczas sprawdzania biletu przez kontrolerów wystarczy podać numer PESEL, a nasze dane zostaną pobrane z systemu i posłużą jako podstawa podczas kontroli.

Dodatkowe informacje o usłudze są dostępne na stronie internetowej Zbiletem.pl. Program przeznaczony jest na iPhone'y oraz iPady.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!