Samsung Wireless Audio Dock DA-E750

Dzięki uczestnictwie w tegorocznym HotZlocie w Zamku Kliczków, uprzejmości Henryka Chorążewskiego oraz firmy Samsung na około miesiąc miałem możliwość zabawy bezprzewodowym systemem audio Wireless Audio Dock DA-E750.

Na początek trochę danych ze strony producenta:

General Features

  • 2.1 Channel
  • Total 100W

Connectivity

  • AllShare Play available
  • USB Host 2.0 available
  • Micro-USB available
  • AirPlay available
  • Bluetooth available
  • 1 ea of Number of Audio Input

Nadchodzące recenzje sprzętu

W najbliższym czasie na moim blogu pojawi się kilka recenzji sprzętu, który wpadł mi ostatnio w ręce. Mam nadzieję, że uwinę się z tym w przeciągu 2-3 miesięcy. Pomyślałem, że warto by było napisać o każdym produkcie kilka zdań wstępu i posłuchać waszych sugestii na opis. Może ktoś z was będzie zainteresowany szczególnie jakąś opcją czy rozwiązaniem i chciałby zwrócić na to moją uwagę.

Nie ma co dłużej czekać, więc zaczynamy ;)

Samsung Wireless Audio Dock DA-E750

iGlove po raz drugi...

Dziś ponownie o iGlove, wiem że zima już ostatecznie się skończyła kilka tygodni temu ale chciałem dokończyć temat. Pierwszy raz o iGlove pisałem na początku grudnia lecz okazało się że posiadany przeze mnie towar to podróbka. Ale po kolei.

Dzięki rękawiczkom iGlove możemy wygodnie obsługiwać sprzęt dotykowy nie narażając się na odmrożenia w chłodne dni.

Uzyskanie dofinansowania na otwarcie firmy część 2

Od mojego poprzedniego wpisu na temat dofinansowania minęły już prawie 3 miesiące, więc postanowiłem opisać kolejnych kilka wydarzeń.

Słowem przypomnienia, staram się o dofinansowanie na otwarcie własnej firmy z Powiatowego Urzędu Pracy. Więcej w pierwszym wpisie.

Ranking

Jak jak było w planie na początku marca zebrała się komisja oceniające wstępne deklaracje. Dnia 12 marca została udostępniona lista rankingowa według której:

Facebook

Na początku miało być o Facebook Messengerze, a będzie ogólnie o FB. Będę narzekał i marudził.

Kiedyś Facebook był dla mnie kopalnią śmiesznych zdjęć, zabawnych filmików, miejcem rywalizacji w grach ze znajomymi. Dziś korzystam z niego w całkowicie inny sposób. Jako że zaglądam tam codziennie to od samego początku zacząłem korzystać z Facebook Messenger'a oraz aplikacji FB na Androida.

Dlaczego ten ekosystem nie może działać w sposób spójny?

Uzyskanie dofinansowania na otwarcie firmy

We wrześniu 2012 zwolniłem się z pracy ze względów na małą możliwość rozwoju w dziedzinach które mnie interesują i zrzucanie na mnie mniej ciekawszych obowiązków. Skupiłem się na zakończeniu studiów i w grudniu uzyskałem tytuł magazyniera.

W między czasie zacząłem pracować prywatnie wykonując strony internetowe i podobne rzeczy na umowę zlecenie.

Jako że aktualnie nie posiadam żony ani kredytu, jeszcze bokiem mieszkam u rodziców zdecydowałem się spróbować sił jako przedsiębiorca.