.NET Framework 3.5 jest środowiskiem uruchomieniowym wymaganym do uruchamiania programów stworzonych za pomocą .NET 3.5. Zawiera te same biblioteki co .NET Framework 3.0 oraz kilka nowości. Należą do nich: Windows Presentation Foundation, Windows Communication Foundation, Windows Workflow Foundation i Windows CardSpace. Ich zadaniem jest m.in. ułatwienie komunikacji pomiędzy aplikacjami oraz ułatwienie tworzenia funkcjonalnego interfejsu użytkownika.
nie moge zainstalować framework! pobieranie trwa kilka sekund zamast godziny.... wyskakuje błąd i wszystko cofa. co mam robić???? HELP!
wyskakuje mi przy instalacji tej wersji setup.exe przestał działać
witam, mam pytanie. jaki .Net Framework potrzeba aby fifa 12 zadziałała?
mam pytanie jak instaluje ten program to wyskakuje mi komunikat : Aby zainstalowac lub skonfigurowac produkt Microsoft.NET Framework 3.5 zy uzyc apletu wlacz lub wylacz funkcje systemu windows w panelu sterowania. i co ???
zobaczymy czy dziala bo potrzebuje go do need for speed world
Działa !!! Przydaje się do pracy programu Kies (program samsunga) Dzięki nie mu działa prawidłowo program Kies i wykrywa telefon z androidem i można zaktualizować androida w telefonie. :)
diała d-_-b
Podstawowo potrzebny .NET framework 2.0 do poprawnego działaniasystemu.
Z tego co wyczytałem, żeby wszystko śmigało jak należy to na czystym systemie Windows XP optymalnie ma być .NET Framework 1.1 + dodatek Service Pack 1 do .NET Framework 1.1 oraz .NET Framework 3.5 + dodatek Service Pack 1 do .NET Framework 3.5 W takim wypadku w ogóle nie trzeba zbędnie zaśmiecać systemu instalując np .NET Framework 2.0 czy 3.0 Tak się mi wydaje. Jak coś zle gadam to proszę o komentarz. Pozdrowił.
Mam na drugim komputerze nowo zainstalowany (zarejestrowany i po automatycznych aktualizacjach) system XP Home Edition SP2 i nie wiem czy mam instalować pełny pakiet redystrybucyjny .NET Framework 3.5 (197 MB) czy wystarczy ten inicjujący (2.7 MB). Nie pamiętam już jak to było -skleroza ;o) -A te niższe np .NET Framework 2.0 to chyba nie muszę instalować. Nie jestem tego pewien ale tak mi się wydaje. Poszukam jeszcze w Google coś na ten temat lub http://www.microsoft.com -Pzdr
więc tak 20 s pobierania i trzymam kciuki że nie będzie żadnych problemów z instalacjia i że odpali mi f1 2010 razora
troche długo sie instaluje ;(
dałem go w urzuciu do INVedit i nie zadziałał
a więc "DanKar" wszystko mam zainstalowane poprawnie framework3.5 sms wysłany kod otrzymałem ale nadal nie mogę wpisać nazwy serwera tylko ciągle te kreseczki ,oco chodzi????
witam, na początek dwa słowa dla tych co tak nas "maluczkich" tutaj szkanują iż to jesteśmy "za tępi" moi drodzy nie każdy rodzi się z mikroprocesorem w głowie i wtyczką USB w tyłku więc proszę o trochę wyrozumiałościa teraz do żeczy mi też ciągle wyskakuje bład instalacji i za radą jednego z wszechwiedzących pobrałem lepszą wersję windows installer tę 4.5 i nadal jest błąd instalacji więc proszę wyjaśnijcie ci co wiedzą krok po kroku co i jak trzeba zrobić ,ps.mam viste home premium. pozdro
Ta wersja jest FULL to nie jest nakladka ;) wiec jesli macie jakas wczesniejsza wersje musicie poszukac update na stronie microsoft ;) nalezy pamietac by wybrac takze poprawnie jezyk bo sie nie zainstaluje ;)
ja ściągnąłem i wyskakuje błąd podczas instalacji
A po cholere ci simsy 3... strata czasu na tej grze -.-
a ja mam simsy 3 pokazuje się błąd niewiem czy to pomoże ale bądźmy dobrej myśli (płacz)
Mi elegancko działa. Dla nie kumatych na nowsze Windows'y( Vista i 7) potrzeba Net.Framework 4.0