17. BookRage przynosi książki o miłości i konta użytkowników

17. BookRage przynosi książki o miłości i konta użytkowników

17. BookRage przynosi książki o miłości i konta użytkowników
17.02.2015 11:32, aktualizacja: 17.02.2015 13:45

BookRage wystartował już po raz 17. Tym razem oprócz książek, które można uznać za spóźniony pakiet walentynkowy, organizatorzy akcji oferują nam możliwość założenia konta użytkownika i przechowywania na nim wszystkich zakupionych wcześniej pozycji.

Na początek najważniejsze informacje o nowym pakiecie. Tym razem znajdziemy w nich książki, których tematem przewodnim jest miłość:

  • „Taniec ptaka” Uli Ryciak – opowieść o młodej kobiecie, która wyrusza śladem tajemnicy utraconej matki. Wędrówka popychana żywiołem Erosa prowadzi przez trzy kontynenty, zderza odrębność kultury i tradycji chrześcijańskiej z islamem oraz hinduizmem.
  • „Odejście Afrodyty\ Józefa Hena – powieść z 1995 roku o tematyce miłosnej, erotycznej, psychologicznej i społeczno-obyczajowej. Głównym bohaterem jest mężczyzna w podeszłym wieku, którego pociągają dużo młodsze od niego kobiety. Swego czasu przeżywał wiele burzliwych romansów i zauroczeń, lecz teraz żyje już tylko przeszłością, borykając się ze swymi wspomnieniami. Tłem powieści jest Polska lat 80.
  • „Milczące między nami” Józefa Hena – poruszający serca i umysły romans schyłku lat sześćdziesiątych. Opuszczony przez żonę Żydówkę, ojciec dwojga dorosłych dzieci, doktor nauk ekonomicznych traci głowę dla pięknej sekretarki w biurze dokumentacji pewnego ministerstwa. Staje się ona kolejno obiektem jego westchnień, pragnień, rojeń, aż w końcu...
  • „Flauta\ Adama Pluszki – współczesny filozoficzny spis cudzołożnic. Bohaterem jest człowiek okaleczony emocjonalnie, analityk na giełdzie uczuć, ktoś, kto nie do końca potrafi zaangażować się we własne działanie wydaje się wyrachowanym obserwatorem obliczającym stopień prawdopodobieństwa łóżkowego sukcesu. Ale męczy go ten smutny pościelowy wyścig i nie bardzo wie, czym go zastąpić.

Klienci, którzy wpłacą powyżej średniej ceny pakietu, otrzymują natomiast dodatkowo „Prąd zatokowy" Jerzego Sosnowskiego. Ta książka to opowieść o operatorze filmowym, który wychodzi z głębokiej zapaści po śmierci żony. Spotkanie z kobietą, którą, jak sądzi, pamięta z poprzedniego wcielenia, pomaga mu wrócić do życia, a zarazem staje się początkiem niezwykłej wyprawy w głąb czasu i samego siebie. Wszystko dzieje się we współczesnej Warszawie, gdzie jego przyjaciel, dziennikarz telewizyjny, przygotowuje reportaż o kobiecie mającej zdolność jasnowidzenia.

Obraz

Dodatkowo mamy świetną wiadomość dla każdego, kto kiedykolwiek dokonał już zakupu w ramach akcji BookRage. Teraz można zarządzać swoimi zamówieniami dzięki specjalnemu panelowi użytkownika. Wychodząc naprzeciw zapytaniom klientów o miejsce, gdzie mogliby po zalogowaniu przeglądać i ściągać książki z wszystkich zakupionych dotychczas pakietów, organizatorzy stworzyli taką możliwość w ramach… przygotowywanego aktualnie stałego sklepu.

Rejestrując się w sklepie (wystarczy do tego adres email) pod adresem RageStore.pl od razu uzyskuje się dostęp do półki. Prócz książek zakupionych w sklepie (którego start wkrótce!) można dodać także swoje poprzednie zamówienia z akcji BookRage – wystarczy w archiwum poczty odnaleźć odnośniki do nich. Dzięki temu nie musimy się już obawiać późniejszego zgubienia takiego linka.

Dla tych, którzy jednak woleliby się nie rejestrować w kolejnym serwisie, uruchomiliśmy w BookRage „Przypominajkę”. Jest to mały formularz pod adresem BookRage.org/reminders/new, w którym wystarczy podać swój adres e-mail aby otrzymać w pojedynczym mailu linki do wszystkich dotychczas zakupionych pakietów.

Możliwości płatnicze pozostają bez zmian. Serwis obsługuje zarówno płatności PayPal (w tym płatności kartami) jak i e-przelewy za pośrednictwem systemu płatności DotPay. Tradycyjnie już swoją wpłatę można podzielić między organizatorów akcji, Fundację Nowoczesna Polska i autorów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)