Jakos nie chce mi się ściągać :( pisze że jest bład i jakieś tam pierdoly :(
pomocy mam wszystko zainstalowane i nie moge sie zarejestrowac pisze ze przez internet mnie nie zarejestruje tylko mam zadzwonic corobic?????
Panowie Acid 6.0pro to w pełni profesionalna aplikacja mieszcząca się w pierwszej 3ce profesionalnych programów do tworzenie i mixowania muzyki, wersia 5miała kilka kików które nie działały w pełni satysfakcionujaco wersia 6 jest genijalna szczegulnie jeśli chodzi o midi i pracę instrumentów VSTi, nagrywanie audio też super no pod warunkiem że mamy dobrą karte np. emu 1212 w zyciu nie zamienił bym sie na pracę na innym programie choć pracuję takze na Sonar 4 producer. jest równiez nowa wersja nieco skromniejsza proponuje zajrzeć na stronkę http://www.novamusic.pl/index.php?cPath=46_126Pozdrawiam goraco-rob
a gdzie trzeba sie zarejestrowac?
Nie wątpie że ten program jest dobry ale ja bym proponował „ProTools” miałem z nim do czynienia w profesjonalnym studiu radiowym. Zresztą przy pomocy tego programu nagrywały takie zespoły jak ONA czy Budka Suflera. A dla mniej wtajemniczonych polecam n-track studio (bardzo prosty programik a możliwości ma na tyle duże żeby samodzielnie nagrać cała kapelke).
Fajny programik
na razie mi sie sciaga i mam nadzieje ze bedzie swietny programik
ja też chce!!
fajne ale gdzie jest klucz produktu?????????????
Ja go ściągnęłam gdzie indziej, ale powiedzcie mi łaskawie, gdzie jest do niego NUMER SERYJNY, bo go wymagają...
Zastanawiam się nad ściągnięciem. Może mi ktoś powiedzieć jakie są ograniczenia w wersji trial? I czy można nim edytować pliki midi? A może ktoś by mi polecił jakiś program który to potrafi? Z góry dzięki.
narazie ściagam strasznie długo sie ściaga !!! mam nadzieje ze to jest fajny program i odrazu jaką nute stworze pozdro dla DONIU !!!!!
Programik ładny graficznie. "Dość" przejrzysty, ale nic narazie nie ogarniam. Myślę, że kwestia wprawy. Mimo wszystko polecam wszystkim. PS. Pioterk - kod wysyłają mailem podczas rejestracji.
mam niestety problem z zainstalowaniem tego programu...chyba potrzebne sa jakies kody:(
mam nadzieje że to jest dobry program ale troche długo ściąga pozdrawiam wszystkich narka
Mam problem...czy mozna gdzieś dostaći instrukcje???
ich habe das gerade probiert aber es hat sich nicht Instalieren lassen
no jak naraze to mi sie sciaga ale mam nadzieje ze bedzie oki i bede miala sie czym popisac......pozdrawiam cieplutko 4all
spox ten program
musi by extra programik jak sie ściąga pół godziny (nie to co inne max 5 sek.)