Pobierz program Asystent pobierania włączony

AllPlayer to najczęściej pobierany przez polskich użytkowników program do oglądania filmów.

Galeria programu

W przeciwieństwie do większości odtwarzaczy ALLPlayer nie jest nakładką na MediaPlayera, a korzysta bezpośrednio z DirectX, dzięki czemu przy jego pomocy można odtworzyć każdy film (wbudowane kodeki umożliwiają odtwarzanie najpopularniejszych formatów w tym DivX, XviD, MP3, a także AVI, FLV, MP4, 3GP, MKV, M2TS, MPG, MPEG, RMVB, WMV, QuickTime, MOV, FLAC, APE i wiele innych). Odtwarzacz umożliwia również czytanie napisów w filmach przez programowy syntezator mowy, który naśladuje ludzki głos (Ivona lub Expressivo).

Dodatkowo AllPLayer oferuje również funkcję odtwarzania płyt DVD, płyt Audio CD, możliwość podglądania obrazu z kamer internetowych, kamer DV lub dowolnego innego źródła obrazu np. tunera TV, posiada wbudowany Equalizer pozwalający na wybranie kilkunastu standardowych ustawień dźwięku (np. muzyka pop, rock, techno) lub jego ręczną regulację, ma możliwość dowolnego wyboru wyjścia Audio łącznie z SPDIF, co pozwala na bezstratną cyfrową transmisję dźwięku do wzmacniacza czy domowego kina.

Ponadto ALLPlayer obsługuje napisy we wszystkich znanych formatach (np. czasowy hh:mm:ss, ASS - Advanced SubStation, SSA - SubStation Alpha, SubRip. SubViewer (1 i 2), MicroDVD, MPL2 , SRT, SMI itd.) i oferuje opcję automatycznego pobierania napisów z serwerów Napiprojekt.pl i Opensubtitles.org. Kolejną ciekawą funkcją oferowaną przez ALLPlayera jest system IQ Text analizujący długości napisu, by później regulować czas jego wyświetlenia.

Odtwarzacz oferuje możliwość automatycznego odtwarzania filmów archiwizowanych w formacie RAR. Oznacza to, że użytkownik nie musi samodzielnie rozpakowywać plików, aby móc obejrzeć materiał wideo. ALLPlayer oferuje również funkcję o nazwie ALLSubtitleSearcher. Jej zadaniem jest informowanie użytkownika o pojawieniu się nowych napisów do filmu zapisanego w bibliotece.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

ALLPlayer 6.0: nowe UI, wszystko za darmo, reklam z kinopleksu o wiele za dużo

92
OPROGRAMOWANIE 05.11.2014 | Adam Golański (eimi)

ALLPlayer, jeden z najpopularniejszych w naszym kraju odtwarzaczy mediów, doczekał się kolejnej, szóstej już wersji. Określenie „odtwarzacz mediów” nie oddaje jednak programowi sprawiedliwości. To kompleksowe narzędzie, które nie tylko otwiera praktycznie wszystkie pliki wideo, ale też radzi sobie ze strumieniowaniem mediów z Internetu, automatycznym pobieraniem napisów i obsługą konfiguracji wieloekranowych. Dla użytkownika najważniejsze jest to, że wszystkie funkcje programu są teraz dostępne za darmo. Do tej pory, choć sam program był rozpowszechniany jako freeware, to np.…

Nowy ALLPlayer odtworzy filmy z YouTube i znajdzie do nich napisy

55
OPROGRAMOWANIE 30.07.2014 | Anna Rymsza (Xyrcon)

ALLPlayer, popularny polski odtwarzacz multimediów, został udostępniony w wersji 5.9.2. Znalazły się w nim między innymi nowe możliwości otwierania materiałów z Sieci i automatycznego dopasowania do nich napisów. Nowy ALLPlayer dorobił się możliwości odtwarzania materiałów z różnych źródeł dzięki opcji Otwórz → Otwórz URL. Po podaniu tam odnośnika możemy oglądać materiały z różnych usług i serwisów wideo, w tym YouTube (bez SSL). Mniej popularne, jak Vimeo, najwyraźniej nie są jeszcze obsługiwane, niemożliwe jest także załadowanie całej listy odtwarzania z YouTube – można jednak…

Recenzje użytkowników

możliwość odtwarzania filmów z YouTube, Możliwość odtwarzania filmów bez kodeków, automatyczne ściąganie napisów
Nie posiada!
ocena użytkownika

Dzień dobry, od dawna czekałem na najnowszą wersję ALLPlayera 5.9, ta wersja bije wszystkie inne odtwarzacze na łeb na szyje. Nie wspominam tutaj o aspektach graficznych, które są genialne ale o dodatkowych funkcjach serwowanych nam przez twórców allpayera. Mianowicie poprawione zostało wiele funkcji z poprzednich wersji np. wyłączanie komputera po skończonym oglądaniu filmu (przydatne jeśli ktoś ma małe dziecko), obsługę programu IVONA została naprawiona (pamiętam pierwsze wersje tego programu, masakra, teraz jest o niebo lepiej), usługa VOD działa jeszcze sprawniej, bardzo dobrym pomysłem było przeniesienie allplayera w świat telewizji internetowej byle tak dalej! Myślę, że twórce powinni pomyśleć o prawdziwej telewizji, cyfrowa telewizja naziemna daje bardzo duże pole do popisu w tym momencie. W najnowszej wersji allplayera zostało poprawionych wiele rzeczy, których nie sposób wymienić! Polecam gorąco!

08.05.2014 12:51 | Recenzja do wersji 5.9
Ładne i intuicyjne GUI
Brak możliwości strumieniowania w sieci

Postanowiłem napisać o swoich wrażeniach związanych z najnowszym ALLPlayerem 5.3. Parę lat temu korzystałem z wcześniejszej wersji, która pomimo że wyglądem trochę mi nie odpowiadała poprzez grafikę rodem z Atari, to funkcjonalności całkowicie spełniały moje oczekiwania. Potem postanowiłem wypróbować inny odtwarzacz - VLC który może też nie powalał grafiką ale był czymś nowym. Przez ponad dwa lata korzystałem z tego odtwarzacza i w pewnym momencie zobaczyłem na stronie z filmami darmowymi iplex ikone i link do ALLPlayera. Wtedy to ściągnąłem i zainstalowałem sobie go ponownie. Instalacja przebiegła sprawnie i na moim Windows 7 miałem znaną mi ikonkę ale z wyglądem dużo bardziej ciekawszym, prawdę mówiąc bardzo czystym. Nowe GUI urzekło mnie prostotą oraz zakrywaniem funkcji z których nie korzystam natomiast jeżeli coś chcę znaleźć wtedy prawy przycisk myszki lub najechanie na animowane Menu sprawę załatwia.

ALLPlayer odrobił lekcję. Pod kątem wyglądu, funkcjonalności sprawdził się bardzo dobrze. Zastanawiałem się w jaki sposób chłopaki zarabiają i po pewnym czasie odpowiedź sama przyszła. Było to zaraz po dniu niepodległości, gdy nagrałem jedną z akcji podczas marszu w Krakowie. Nagrywałem to na moim aparacie Casio w HD i zaraz po przegraniu na komputer, postanowiłem podzielić się wieścią na youtube. Po ściągnięciu filmu, włączyłem ALLPlayera i dostałem informację że brakuje jakiegoś kodeka. Prawdę mówiąc nie znam się na kodekach i chętnie skorzystałem z funkcji doboru kodeków LiveUpdate płacąc 4 zeta smsem. To pozwoliło mi szybko obejrzeć i podzielić się filmikiem wśród znajomych i nie musiałem szukać kodeków w Internecie.

Moja ocena najnowszego ALLPlayera jest jak najbardziej pozytywna. Fajnie byłoby aby kwestia usługi płatnej była bardziej widoczna, gdyż chętnie bym zapłacił od razu za zrobienie porządków z moimi kodekami.

16.01.2013 13:42 | Recenzja do wersji 5.3

Komentarze

Maciek1984  17.11.2014 20:30 #2580

W wersji 6.0 nie ma zmiany skórek (została jedna)

Damianek21  15.11.2014 09:54 #2579

@Anonim (niezalogowany): A skórki jak zmienić w wersji 6.0 ???

Anonim (niezalogowany) 14.11.2014 15:23 #2578

@Anonim (niezalogowany): już nie ważne były problemy z kartą graficzną

Anonim (niezalogowany) 14.11.2014 10:59 #2577

witam a mi nie działa poświęciłem już nawet kasę na kodeki ale wciąż filmów nie otwiera wyskakuje okienko z taka strzałką -----> i dwa klawisze yes/no i cokolwiek wybiorę to nic się nie dzieje :(

PantoMim (niezalogowany) 12.11.2014 11:47 #2576

Ludzie - nie bądźcie bezmyślnymi baranami! Kto normalny przy instalacji klika [dalej] bez patrzenia ??? Wszystkie zbędne dodatki można sobie odznaczyć i wszystko śmiga. Macie tu całkiem dobry programik do odtwarzania filmów. DARMOWY! Nie trujcie dupy o byle drobnostkę :)

hmo  11.11.2014 19:37 #2575

@NorthAngel: Mozna ta opcje odznaczyc i zadnych zmian nie ma. Kilka dni temu to wlasnie przerobilem.

NorthAngel  08.11.2014 21:04 #2574

W czasie instalacji zmienia stronę główną przeglądarki na Gazeta.pl i w czasie instalacji niema jak tego wylączyć tylko dzieje się to automatycznie. Potem trzeba ręcznie ustawiać przeglądarke.

Marcin P. (niezalogowany) 07.11.2014 09:14 #2573

Nie prawda - odtwarza i mts i wszelki mkv - musisz mieć chłopie niezły bałagan w kompie - ALLPlayer 6.0 wreszcie jest całkowicie za darmo i dostarczany z pakietem kodeków.

Jaśpan (niezalogowany) 06.11.2014 20:17 #2572

Przecież to zupełnie nie działa ! Nawet mts nie potrafi odtworzyć, żąda kodeków i każe płacić !. Po odinstalowaniu strasznie narozrabiał.

Eryk67 (niezalogowany) 06.11.2014 17:00 #2571

Bardzo dobry program do odtwarzania plików multimedialnych. Fajny, nowy wygląd, super funkcja inteligentnych napisów, pomysł z torrentami też trafiony.

bart4u84  05.11.2014 19:16 #2570

witam,

orientuje się ktoś, jak w wersji 6.0 mogę włączyć zegar/czas do końca utworu/etc.?

pozdrawiam

~`master (niezalogowany) 05.11.2014 17:02 #2569

Bardzo sympatyczny odtwarzacz, fajne funkcje i delikatny wygląd, godny polecenia.
No i rzeczywiście bez problemów instaluje się i działa. Brawo!

Hennessy JIMBIM (niezalogowany) 05.11.2014 12:55 #2568

Mam to co chciałem - darmowy odtwarzacz który nie dość że ma wbudowane wszystkie dostępne kodeki, to jeszcze odtwarza VOD z Kinoplexa i pliki torrent z napisami. Pobierajcie, ale tylko wersję 6.0 - najlepsza !

Kunena (niezalogowany) 05.11.2014 12:34 #2567

Nareszcie od wersji 6.0 Allplayer jest CAŁKOWICIE DARMOWY. Jeśli chodzi o funkcje, to bardzo dobrze działa pobieranie napisów i odtwarzanie torrentów prosto z sieci - a chyba do tego go wykorzystujemy, co nie ?

wojtek758  05.11.2014 11:32 #2566

Bez obrazy, ale musialbym byc frajerem zeby placic ze kodeki (buHaHahaaa) Jest vlc w wers. do odtwarzania torrentow .. jest km player i kilka innych za darmo. Kasa za kodeki w ciagu roku to suma za platny player klasy PowerDVD albo SplashPro w wer.64 bit. Ps> Anty radio polecam hehehee heee hehehee.. lubie te stacje i slucham bez zbednego zachodu.

fajans (niezalogowany) 05.11.2014 11:32 #2565

Podobno ALLPlayer 6.0 jest całkowicie darmowy - prawdato ?

Komentarze do poprzednich wersji

Jaranoski (niezalogowany) 22.10.2014 10:02 #2564

Pisac nie ma co długo bo działa jak ma działać - kązdy film idzie otworzyć i z wesela i z telefonu.

Matynika (niezalogowany) 20.10.2014 12:19 #2563

Odtwarzacz wygląda świetnie, choć przydałby się nowy update - może by go trochę odchudzić? Wywalić mało przydatne funkcje? Wtedy dam 10*, na razie daję 7*

Vitamina (niezalogowany) 20.10.2014 09:44 #2562

Kocham KOcham Kocham
Za to co fani naszego poczciwego playera zrobili żeby można było dobrać się jeszcze łatwiej do torrentów. Hje Hje http://alltorrentplayer.wordpress.com/

PerfectWork (niezalogowany) 20.10.2014 09:24 #2561

Bardzo dobra programy do odtwarzenia plików multimedialnych. Odtwarza pliki torrent (film wprosto z sieci z napis), to powoli już staje się standard i odtwarzacz wideo narzędzia Benchmark. Zainstalowałem i polecam. Mój ocena 9 z 10 punktów.

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.