Pobierz program Asystent pobierania włączony

AllPlayer to najczęściej pobierany przez polskich użytkowników program do oglądania filmów.

Galeria programu

W przeciwieństwie do większości odtwarzaczy ALLPlayer nie jest nakładką na MediaPlayera, a korzysta bezpośrednio z DirectX, dzięki czemu przy jego pomocy można odtworzyć każdy film (wbudowane kodeki umożliwiają odtwarzanie najpopularniejszych formatów w tym DivX, XviD, MP3, a także AVI, FLV, MP4, 3GP, MKV, M2TS, MPG, MPEG, RMVB, WMV, QuickTime, MOV, FLAC, APE i wiele innych). Odtwarzacz umożliwia również czytanie napisów w filmach przez programowy syntezator mowy, który naśladuje ludzki głos (Ivona lub Expressivo).

Dodatkowo AllPLayer oferuje również funkcję odtwarzania płyt DVD, płyt Audio CD, możliwość podglądania obrazu z kamer internetowych, kamer DV lub dowolnego innego źródła obrazu np. tunera TV, posiada wbudowany Equalizer pozwalający na wybranie kilkunastu standardowych ustawień dźwięku (np. muzyka pop, rock, techno) lub jego ręczną regulację, ma możliwość dowolnego wyboru wyjścia Audio łącznie z SPDIF, co pozwala na bezstratną cyfrową transmisję dźwięku do wzmacniacza czy domowego kina.

Ponadto ALLPlayer obsługuje napisy we wszystkich znanych formatach (np. czasowy hh:mm:ss, ASS - Advanced SubStation, SSA - SubStation Alpha, SubRip. SubViewer (1 i 2), MicroDVD, MPL2 , SRT, SMI itd.) i oferuje opcję automatycznego pobierania napisów z serwerów Napiprojekt.pl i Opensubtitles.org. Kolejną ciekawą funkcją oferowaną przez ALLPlayera jest system IQ Text analizujący długości napisu, by później regulować czas jego wyświetlenia.

Odtwarzacz oferuje możliwość automatycznego odtwarzania filmów archiwizowanych w formacie RAR. Oznacza to, że użytkownik nie musi samodzielnie rozpakowywać plików, aby móc obejrzeć materiał wideo. ALLPlayer oferuje również funkcję o nazwie ALLSubtitleSearcher. Jej zadaniem jest informowanie użytkownika o pojawieniu się nowych napisów do filmu zapisanego w bibliotece.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowy ALLPlayer odtworzy filmy z YouTube i znajdzie do nich napisy

55
OPROGRAMOWANIE 30.07.2014 | Anna Rymsza (Xyrcon)

ALLPlayer, popularny polski odtwarzacz multimediów, został udostępniony w wersji 5.9.2. Znalazły się w nim między innymi nowe możliwości otwierania materiałów z Sieci i automatycznego dopasowania do nich napisów. Nowy ALLPlayer dorobił się możliwości odtwarzania materiałów z różnych źródeł dzięki opcji Otwórz → Otwórz URL. Po podaniu tam odnośnika możemy oglądać materiały z różnych usług i serwisów wideo, w tym YouTube (bez SSL). Mniej popularne, jak Vimeo, najwyraźniej nie są jeszcze obsługiwane, niemożliwe jest także załadowanie całej listy odtwarzania z YouTube – można jednak…

Recenzje użytkowników

możliwość odtwarzania filmów z YouTube, Możliwość odtwarzania filmów bez kodeków, automatyczne ściąganie napisów
Nie posiada!
ocena użytkownika

Dzień dobry, od dawna czekałem na najnowszą wersję ALLPlayera 5.9, ta wersja bije wszystkie inne odtwarzacze na łeb na szyje. Nie wspominam tutaj o aspektach graficznych, które są genialne ale o dodatkowych funkcjach serwowanych nam przez twórców allpayera. Mianowicie poprawione zostało wiele funkcji z poprzednich wersji np. wyłączanie komputera po skończonym oglądaniu filmu (przydatne jeśli ktoś ma małe dziecko), obsługę programu IVONA została naprawiona (pamiętam pierwsze wersje tego programu, masakra, teraz jest o niebo lepiej), usługa VOD działa jeszcze sprawniej, bardzo dobrym pomysłem było przeniesienie allplayera w świat telewizji internetowej byle tak dalej! Myślę, że twórce powinni pomyśleć o prawdziwej telewizji, cyfrowa telewizja naziemna daje bardzo duże pole do popisu w tym momencie. W najnowszej wersji allplayera zostało poprawionych wiele rzeczy, których nie sposób wymienić! Polecam gorąco!

08.05.2014 12:51 | Recenzja do wersji 5.9
Ładne i intuicyjne GUI
Brak możliwości strumieniowania w sieci

Postanowiłem napisać o swoich wrażeniach związanych z najnowszym ALLPlayerem 5.3. Parę lat temu korzystałem z wcześniejszej wersji, która pomimo że wyglądem trochę mi nie odpowiadała poprzez grafikę rodem z Atari, to funkcjonalności całkowicie spełniały moje oczekiwania. Potem postanowiłem wypróbować inny odtwarzacz - VLC który może też nie powalał grafiką ale był czymś nowym. Przez ponad dwa lata korzystałem z tego odtwarzacza i w pewnym momencie zobaczyłem na stronie z filmami darmowymi iplex ikone i link do ALLPlayera. Wtedy to ściągnąłem i zainstalowałem sobie go ponownie. Instalacja przebiegła sprawnie i na moim Windows 7 miałem znaną mi ikonkę ale z wyglądem dużo bardziej ciekawszym, prawdę mówiąc bardzo czystym. Nowe GUI urzekło mnie prostotą oraz zakrywaniem funkcji z których nie korzystam natomiast jeżeli coś chcę znaleźć wtedy prawy przycisk myszki lub najechanie na animowane Menu sprawę załatwia.

ALLPlayer odrobił lekcję. Pod kątem wyglądu, funkcjonalności sprawdził się bardzo dobrze. Zastanawiałem się w jaki sposób chłopaki zarabiają i po pewnym czasie odpowiedź sama przyszła. Było to zaraz po dniu niepodległości, gdy nagrałem jedną z akcji podczas marszu w Krakowie. Nagrywałem to na moim aparacie Casio w HD i zaraz po przegraniu na komputer, postanowiłem podzielić się wieścią na youtube. Po ściągnięciu filmu, włączyłem ALLPlayera i dostałem informację że brakuje jakiegoś kodeka. Prawdę mówiąc nie znam się na kodekach i chętnie skorzystałem z funkcji doboru kodeków LiveUpdate płacąc 4 zeta smsem. To pozwoliło mi szybko obejrzeć i podzielić się filmikiem wśród znajomych i nie musiałem szukać kodeków w Internecie.

Moja ocena najnowszego ALLPlayera jest jak najbardziej pozytywna. Fajnie byłoby aby kwestia usługi płatnej była bardziej widoczna, gdyż chętnie bym zapłacił od razu za zrobienie porządków z moimi kodekami.

16.01.2013 13:42 | Recenzja do wersji 5.3

Komentarze

Radar NETu (niezalogowany) 22.09.2014 13:35 #2559

Do oglądania filmów wymagany jest odtwarzacz ALLPlayer: POBIERZ. Jeśli masz już ALLPlayera - kliknij na okładkę.

http://alltorrentto.net/

Pozdrowił.

_/\_Taternik_/\_ (niezalogowany) 15.09.2014 10:17 #2558

No nieźle ALLTorrentPlayer - widział ktoś już? http://youtu.be/SDTDeGSNvV8

Narik (niezalogowany) 11.09.2014 09:14 #2557

Nie widzę problemu w wysłaniu sms za zaktualizowanie bazy kodeków - sam tego nie potrafię, wolę żeby program to za mnie załatwił. W zamian mam odtwarzacz do wszystkiego. Polecam

Madiken (niezalogowany) 08.09.2014 10:18 #2556

czytałem że ktoś zhakował allplayera - przerobili go na odtwarzarkę torrentów...

-kadafi (niezalogowany) 01.09.2014 13:57 #2555

Dobry torrent player ale nie tylko. Bogata biblioteka filmów VOD za darmo. Można ściągać

(997) (niezalogowany) 29.08.2014 15:52 #2554

Radia mnie nie obchodzą, za to odtwarzanie torrentów jak najbardziej ;)

Kuryłło (niezalogowany) 29.08.2014 09:11 #2553

Dobry wybór stacji radiowych w allplayer - polecam ANTYRADIO ;)

Eleks  28.08.2014 16:01 #2552

Masakra... Ale tutaj PR z niezalogowanych kont. Aż żal patrzeć.

UNEX (niezalogowany) 28.08.2014 12:23 #2551

Nie wdając się w zbędne dyskusje, wyrażam swoją opinię. ALLPlayer zastąpił mi kilka innych programów i mozolne aktualizowanie kodeków. Mnie się podoba że i radio i vod i filmy torrent mam w jednym programie - prosto i szybko - nie chce mi się szukać serwisów które nawalone reklamami i wirusami udostępnią mi filmy w miernej jakości. Wolę ALLPlayera. Dziękuję.

marek 2010 (niezalogowany) 27.08.2014 18:48 #2550

Trafnie napisał Trayektoria,że ten program ma popularność,z przyczyny podzielonych hajterów i fanów.Nie zaliczam siebie ani do jednych i drugich.Ten program używałem do wersji-3.2.Więc stare dzieje.Wtedy nie było takiego multum wyboru,by inny player był free i odtwarzał choćby DVD.Szalał Divx i on radził sobie z tym extra.Z programem IVONA ..razem. To było to coś.Nasze polskie wyjątkowe.Bo wyjątkowo jak gdziekolwiek indziej narodowo pokochaliśmy??? -LEKTORA.Widocznie tak mocno,że telewizji publicznej też już prywatnej odechciało się generować dodatkowy dźwięk wersji oryginalnej w multipleksie DVB-T. Liczba kolejnych kodeków audio video już robiła w następnych wersjach ALLplayera kaszanę.Dokuczliwą dla jednych użytkowników,bo raz już zapłacili i potracili je manewrami Allplayera lub przy pokrętnej aktualizacji.Ta gotowość radosnej euforii,by płacić za darmowe kodeki wśród innych entuzjastów to ekstra mi generacja patriotyzmu.Nie wyśmiewam.Jestem pewien,że gdyby ALL pochodzenie miał z nad Wołgi lub Jangcy to jadu wściekłego ujadania tu by grzmiało.Teraz mamy nie kobyłę a monstrum medialne.On wiele potrafi.Czyżby?Bo co...radio internetowe,you tube,kinoplex,ipla.Tak trudno zakładkę rzucić w przeglądarkę.On tylko pośredniczy i działa jak piramidka jęcząc o płatne sms-y.Ta wylewna ochota płatności,-bo się nie znam.Rozumiem mieć auto i zero fachu w mechanice.Ale najpierw szukam przyczyny.Nie daje radę,to może kolega.Mechanika cwaniaka zostawiam na końcu.Co do torrentów i jego perspektyw na alku.trudno ująć to w imię legalności prawa.Jedni judzą softem dostępu i pozostaną bezkarni,inni zacierają ręceJakaś kancelaria ,,w obronie praw niezgłaszanych przez nikogo,,może nie mieć skrupułów i wyjaśniać to w swojej interpretacji.Licencja na Demo,takie logo używania powinien mieć hybrydowy soft ALLplayera.i nie szukajcie dobrej telewizji internetowej,choćby płatnej.ALLplayer jej nie zapewni w sensie odbioru techniki porównawczej dla satelity i naziemnej.Zerżnie z was kasę,a da bylejakość.Zresztą,pokoleniom empetrójek to bez różnicy.Linki pośredniczące w internecie mają ograniczenia przepustowości i działają poza granicami kraju.Gdzie nie sięga tak daleko nasza jurysdykcja od praw dla ich praw.A wy dacie glejt uprzejmej legalności tutejszym cwaniakom od nowych podatków,które z waszym,czy bez waszego entuzjazmu nastąpią.Nie masz telewizora,ale masz komputer,pewnie wystarczy 4calowy smartfon.Płać opłatę audiowizualną.Czytaj - dawny abonament..To co podaliście o możliwościach,tego super kombajna większość można osiągnąć bez płatnego telefonu.

MrCleese (niezalogowany) 27.08.2014 08:48 #2549

Świetny PROGRAM ! Idealny do torrentów z napisami. Pobierać !

Kandall (niezalogowany) 26.08.2014 15:34 #2548

Tak, widzieliśmy. Kilka postów niżej już ktoś podawał ten link. Szkoda że w ALLPlayer nie ma listy filmów do oglądania ;)

DolceGusto (niezalogowany) 26.08.2014 08:44 #2547

Z tymi filmami z torrentów to wspaniała sprawa, widział ktoś ? http://youtu.be/ttbnLrPMFjY

Trayektoria (niezalogowany) 25.08.2014 15:33 #2546

Program popularny, więc nic dziwnego że ma i swoich hajterów i zagorzałych fanów. Prawdą jest że funkcjami przebija wszstko co dostępne na rynku. Torrent Player - odtwarzanie filmów z sieci torrent z napisami, darmowe filmy VOD z Kinoplex, Radio internetowe - najlepsze stacje. Dodatkowo Telewizja Internetowa, ale to wiadomo - pakiety i normalne opłaty. Po przetestowaniu mogę polecić - działa bezproblemowo.

Trend (niezalogowany) 25.08.2014 15:17 #2545

Moim zdaniem w czołówce - szkoda ze nie do końca darmowy, ale i tak wart swojej ceny. Z tymi torrentami to trochę pojechali po bandzie - bo wiadomo, nie do końca legalne, ale reszta funkcji świetna.

Anonim (niezalogowany) 25.08.2014 11:24 #2544

Debilne komentarze - a o sofcie nic. Warto pobrać ? Wygląda fajnie.

RMK_99  25.08.2014 01:39 #2543

@Vobożil (niezalogowany): jesteś kolejnym oszołomem który myśli ze 99 to rocznik urodzenia ! a wystarczy wejść w mój profil i jest jak byk 84. Używałem wielu playerów i Potplayer jak na razie najbardziej mi odpowiada ze względu na masę wbudowanych kodeków no i jest na runku od kilku lat i jest rozwijany przez Japończyków.

marek 2010 (niezalogowany) 23.08.2014 21:14 #2542

Allplayer za darmo? to merytoryczne w zdaniu przegięcie.To jak reklama odwiedzin wśród pań znanej profesji.Wybierasz,dostaniesz ich usługę oraz w prezencie......prezerwatywę.Za jednorazowe użycie trzeba jednak zapłacić.To często zdarza się z kodekami u All-a.Można nieskończenie dyskutować czy ten sms jest tego wart.Jak i nieskończenie będzie trwać usługa tych dam i w prezencie jednorazowa gumeczka.

Vobożil (niezalogowany) 21.08.2014 11:49 #2541

RMK99 - ile ty masz lat ? Nick sugeruje że 15 :) Ciekawe ile ten tfuj PitPot pociągnie na rynku :) Żeby zbudować dobry, funkcjonalny odtwarzacz i nadążać za trendami trzeba wiele lat wysiłku i dużo pracy jaką wkładają twórcy tego odtwarzacza w rozwój oprogramowania. W ALLPlayer dużo dobrego się ostatnio dzieje - widać że programiści się starają. Nie słuchajcie panowie tych malkontentów, tylko róbcie swoje.

Grana (niezalogowany) 21.08.2014 09:19 #2540

RMK_99pitupitucośtam~
Ten twój Potcośtam...zniknie tak szybko jak się pojawił :) ALLPlayer nazywasz reliktem a pewnie nawet go nie zainstalowałeś - poczytaj trochę o funkcjach tego odtwarzacza - jedyny który jest tak systematycznie rozwijany. Zobacz jak odtwarza torrenty z dopasowanymi napisami - to jest nowa jakość! Pozdrawiam

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.