Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Pobierz program Asystent pobierania włączony

AllPlayer to najczęściej pobierany przez polskich użytkowników program do oglądania filmów.

Galeria programu

W przeciwieństwie do większości odtwarzaczy ALLPlayer nie jest nakładką na MediaPlayera, a korzysta bezpośrednio z DirectX, dzięki czemu przy jego pomocy można odtworzyć każdy film (wbudowane kodeki umożliwiają odtwarzanie najpopularniejszych formatów w tym DivX, XviD, MP3, a także AVI, FLV, MP4, 3GP, MKV, M2TS, MPG, MPEG, RMVB, WMV, QuickTime, MOV, FLAC, APE i wiele innych). Odtwarzacz umożliwia również czytanie napisów w filmach przez programowy syntezator mowy, który naśladuje ludzki głos (Ivona lub Expressivo).

Dodatkowo AllPLayer oferuje również funkcję odtwarzania płyt DVD, płyt Audio CD, możliwość podglądania obrazu z kamer internetowych, kamer DV lub dowolnego innego źródła obrazu np. tunera TV, posiada wbudowany Equalizer pozwalający na wybranie kilkunastu standardowych ustawień dźwięku (np. muzyka pop, rock, techno) lub jego ręczną regulację, ma możliwość dowolnego wyboru wyjścia Audio łącznie z SPDIF, co pozwala na bezstratną cyfrową transmisję dźwięku do wzmacniacza czy domowego kina.

Ponadto ALLPlayer obsługuje napisy we wszystkich znanych formatach (np. czasowy hh:mm:ss, ASS - Advanced SubStation, SSA - SubStation Alpha, SubRip. SubViewer (1 i 2), MicroDVD, MPL2 , SRT, SMI itd.) i oferuje opcję automatycznego pobierania napisów z serwerów Napiprojekt.pl i Opensubtitles.org. Kolejną ciekawą funkcją oferowaną przez ALLPlayera jest system IQ Text analizujący długości napisu, by później regulować czas jego wyświetlenia.

Odtwarzacz oferuje możliwość automatycznego odtwarzania filmów archiwizowanych w formacie RAR. Oznacza to, że użytkownik nie musi samodzielnie rozpakowywać plików, aby móc obejrzeć materiał wideo. ALLPlayer oferuje również funkcję o nazwie ALLSubtitleSearcher. Jej zadaniem jest informowanie użytkownika o pojawieniu się nowych napisów do filmu zapisanego w bibliotece.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Ładne i intuicyjne GUI
Brak możliwości strumieniowania w sieci

Postanowiłem napisać o swoich wrażeniach związanych z najnowszym ALLPlayerem 5.3. Parę lat temu korzystałem z wcześniejszej wersji, która pomimo że wyglądem trochę mi nie odpowiadała poprzez grafikę rodem z Atari, to funkcjonalności całkowicie spełniały moje oczekiwania. Potem postanowiłem wypróbować inny odtwarzacz - VLC który może też nie powalał grafiką ale był czymś nowym. Przez ponad dwa lata korzystałem z tego odtwarzacza i w pewnym momencie zobaczyłem na stronie z filmami darmowymi iplex ikone i link do ALLPlayera. Wtedy to ściągnąłem i zainstalowałem sobie go ponownie. Instalacja przebiegła sprawnie i na moim Windows 7 miałem znaną mi ikonkę ale z wyglądem dużo bardziej ciekawszym, prawdę mówiąc bardzo czystym. Nowe GUI urzekło mnie prostotą oraz zakrywaniem funkcji z których nie korzystam natomiast jeżeli coś chcę znaleźć wtedy prawy przycisk myszki lub najechanie na animowane Menu sprawę załatwia.

ALLPlayer odrobił lekcję. Pod kątem wyglądu, funkcjonalności sprawdził się bardzo dobrze. Zastanawiałem się w jaki sposób chłopaki zarabiają i po pewnym czasie odpowiedź sama przyszła. Było to zaraz po dniu niepodległości, gdy nagrałem jedną z akcji podczas marszu w Krakowie. Nagrywałem to na moim aparacie Casio w HD i zaraz po przegraniu na komputer, postanowiłem podzielić się wieścią na youtube. Po ściągnięciu filmu, włączyłem ALLPlayera i dostałem informację że brakuje jakiegoś kodeka. Prawdę mówiąc nie znam się na kodekach i chętnie skorzystałem z funkcji doboru kodeków LiveUpdate płacąc 4 zeta smsem. To pozwoliło mi szybko obejrzeć i podzielić się filmikiem wśród znajomych i nie musiałem szukać kodeków w Internecie.

Moja ocena najnowszego ALLPlayera jest jak najbardziej pozytywna. Fajnie byłoby aby kwestia usługi płatnej była bardziej widoczna, gdyż chętnie bym zapłacił od razu za zrobienie porządków z moimi kodekami.

16.01.2013 13:42 | Recenzja do wersji 5.3
odtwarza każdy rodzaj plików, automatycznie pobiera idealnie dopasowane napisy, intuicyjna i prosta obsługa,wiele funkcji niedostępnych w innych odtw.
aby odtwarzać każdy najbardziej zaawansowany format plików konieczna jest paczka dodatkowych kodeków dostępnych np. tu w dobreprogramy
ocena użytkownika

Witam. Jak wiecie jestem twórcą ALLPlayera który powstał chyba jakieś 15 lat temu. Do napisania tej recenzji zmuszają mnie ciągłe i nieprawdziwe komentarze.

Ciągle ktoś pisze że wszędzie są jakieś wyskakujące reklamy - no przecież to bzdura bo w ALLPlayerze nie ma żadnych reklam, tym bardziej wyskakujących czy w jakikolwiek sposób przeszkadzających w oglądaniu. Przyznaje że jeden raz 7 lat temu! przez tydzień była mała reklama, ale na Boga to było 7 lat temu! W ALLPlayerze jest możliwość oglądania filmów online i w tych filmach niekiedy są reklamy, ale to są reklamy w tych filmach i na każdym odtwarzaczu takie będą, to nie ma związku z ALLPlayerem i nie są to nasze reklamy!

Druga bzdura to to że ALLPlayer jest płatny - nie jest - jest całkowicie darmowy, ale faktycznie oferujemy możliwość pobrania i konfiguracji kodeków z naszego serwera za płatność SMSem 4 zł. Staramy się i wyszukujemy w internecie za Was aby tak pobrane kodeki były idealnie dopasowane do naszego playera i aby działały szybko i niezawodnie. Nikogo do tego nie zmuszamy, a nawet wszędzie na naszych forach zachęcamy do pobierania bezpłatnych paczek kodeków po to aby nas odciążyć. Nasz serwer zgłasza ponad 7 mln unikalnych użytkowników miesięcznie! Jeżeli każdy by chciał od nas pobierać, konfigurować kodeki i system za darmo nie mielibyśmy tak wielkich pieniędzy na utrzymywanie tak potężnych serwerów! Czy jeżeli w domu nabrudzisz i nie chce ci się samemu sprzątać i dasz 4 zł za posprzątanie sprzątaczce to jest to wina sprzątaczki? Nie płaćcie - znajdźcie tu na dobreprogramy i zainstalujcie sami wszystko to co Wam jest potrzebne.

Inne niby wady to to że instalator jest za wielki no ale właśnie do instalatora dodajemy coraz więcej wbudowanych w ALLPlayera kodeków tak aby nie trzeba było już nic dodatkowo pobierać z internetu! Playery małe nie zawierają żadnych kodeków więc praktycznie bez dodatkowych paczek kodeków (które trzeba wyszukać i dodatkowo pobierać) nie są w stanie nic odtworzyć!

(za chwile wyjdzie wersja ALLPlayer 5.4 - dostępna na dobreprogramy - która będzie zawierała jeszcze więcej wbudowanych kodeków i będzie potrafiła od razu po instalacji odtwarzać praktycznie każdy znany i popularny format - polecam)

A komentarze o zamazanym obrazie, nie wiem może z graffiti? pozostawiam bez komentarza.

Widać po innych komentarzach że większość z osób piszących źle albo nigdy nie odpaliła ALLPlayera albo z jakiegoś powodu lubi sobie ponarzekać a że ALLPlayer jest najpopularniejszym programem w polsce znalazła sobie tu sposób na jakiś zaistnienie w sieci bo np. pisanie: "mam ALLPlayera 4.7 i jest git i nie zaktualizuje do 5.3 bo od 5.0 ALLPlayer jest dnem", albo "nigdy nie zainstalowałem allplayera bo jest beznadziejny i sie wiesza i tylko srotplayer!" - no proszę Was...

ach ale Dziękuję wszystkim tym którzy piszą pozytywne komentarze (dziękuję że Wam sie chce, doceniam to, bo wiem że ludzie zadowoleni rzadko mają chęci na pisanie o tym) ale i nie piszą ale po prostu używają ALLPlayera. Dziękuję.

11.01.2013 14:20 | Recenzja do wersji 5.3

Komentarze

scripter1  14.04.2014 10:11 #2462

@ll (niezalogowany): Po pierwsze to kody sms są ważne przez miesiąc.
Po drugie pobranie kodeków z zaznaczoną opcją rejestracji ich w systemie działa tak samo jak instalacja codecpacka i ALLPlayer bez problemu z nich korzysta.
Po trzecie zawsze można skorzystać z darmowej pomocy technicznej, zwykle najpierw polecają pobrać kodeki z opcją rejestrowania co zwykle rozwiązuje problem.

Poza tym ALLPlyer ma od dawna wbudowane kodeki które standardowo obsługują niemal wszystkie formaty, kodek ten działa na większości komputerów a w przygotowaniu jest wersja w której powinien on działać już u wszystkich likwidując konieczność korzystania z innych kodeków.

ll (niezalogowany) 13.04.2014 20:59 #2461

Miałem zawsze jakieś playery 4, może 5, z czego połowa istniała tylko dlatego, że potrafiła odtwarzać jakiś 1 format, którego nie odtwarzał program używany w komputerze jako ten główny, do wszystkich formatów (np. takim wyjątkiem był format 'flv'). Wypróbowałem AllPlayer, no i fajnie, działa wszystko, inne programy już nie potrzebne, więc wywalam z komputera resztę. Sms za kodeki? no dobra, niech stracę. Potem jednak zaraz znów to samo, no bo jest instalacja programu na drugim komputerze. I znowu - tym razem system padł (z innych przyczyn), więc format, ponowna instalacja systemu, programu i znów sms! W dodatku zauważyłem, że komputer się muli właśnie przy odtwarzaniu tych ww. 'flv', a poprzedni program radził sobie znacznie lepiej, no to zadałem poprzedni program dla flv jako domyślny. Myślałem, że od tej pory już będzie spokój. Ależ gdzie tam, chcę oglądać kolejny film, jeszcze inny jakiś mniej znany format, no to znowu brakuje kodeków i wyślij sms! Powiedziałem DOŚĆ! Rozumiem, że każdy chce zarobić, no to przynajmniej niech autorzy nie naciągają ludzi, nie doją kasy ich kosztem, za każdym razem gdy potrzebna jest aktualizacja. Już mogliby chociaż pobierać pieniądze tylko za pierwszym razem i ustawić to tak, żeby ten sam kod pobierania już później był ważny z podaniem np. e-mail, lub numeru telefonu i wysłaniem innego kodu potwierdzenia na adres lub telefon. A tak doją kasę, korzystając z niewiedzy użytkowników i dopiero tutaj przeczytałem, że w ogóle nie trzeba było płacić, bo kodeki były za darmo na stronie. Dlatego koniec, de-instalacja i już Allplayer w moim komputerze więcej chyba nie zagości (jeszcze w przeglądarce wyskoczyła mi ankieta, dlaczego odinstalowałem program :)). Tutaj w tym serwisie połowa innych playerów w niczym Allplayerowi nie ustępuje, z czego kilka pewnie nawet bije go na głowę. Już jeden pobrałem, działa wszystko bez żadnych sms-ów i finito.

lancelotek  07.04.2014 09:13 #2460

@formiarz (niezalogowany): czy mozesz sprecyzowac "do wszystkiego" ? kodeki z natywnym Windows 8 nie ruszyly filmiku z mojej kamerki Casio a kodeki ALLPlayera tak

formiarz (niezalogowany) 02.04.2014 19:38 #2459

to syf w systemie, win 8 ma kodeki do wszystkiego , do czasu zainstalowania tego !!!!!

absurdalna  01.03.2014 21:46 #2458

Czy ktoś mógłby mi pomóc i powiedzieć jak zlikwidować napis który wyświetla mi się podczas oglądania filmów: opensubtitles błąd połączenia z internetem ?

darmowe filmy (niezalogowany) 24.02.2014 07:16 #2457

W najnowszym allplayerze są znowu darmowe filmy. :-)

Inferus  20.02.2014 21:46 #2456

ja tam wole korzystac z KinomaniakPlayer, mozna i ogladac normalne filmy jak i online bez limitu takze chyba jest to lepsza opcja ;) bitly.com/1mvIgKI

Anonim (niezalogowany) 06.02.2014 18:33 #2455

Wszystko wg. mnie jest OK , brak opcji oglądania filmów 3D!?

Anonim (niezalogowany) 04.02.2014 11:06 #2454

Program przekombinowany. W obsłudze i ustawieniach bardziej intuicyjny jest Media Player Classic - Home Cinema. Do niego to przynajmniej nie trzeba ściągać dodatkowych kodeków, albo płacić za nie jak w przypadku Allplayera.

Marcin P. (niezalogowany) 03.02.2014 10:59 #2453

do marek 2010 (niezalogowany) - tak jak pisał programista ALLPlayera - chcesz, potrafisz, masz czas - poszukaj kodeków w paczkach lub pojedynczo, instaluj metodą prób i błędów - oczywiście że można za darmo używać ALLPlayera, płatna opcja update'u kodeków jest w playerze dla tych którzy cenią wygodę i wolą swój czas poświęcić na oglądanie filmu a nie grzebanie w kompie.

marek 2010 (niezalogowany) 02.02.2014 15:40 #2452

Uniknę komentarza na temat tego playera,bo trzymam zasadę - nie używasz, nie oceniasz technicznie jego działania.Małe info dla krystian0120.Są wolne kodeki Reala,które AllPlayer .nawet z obowiązku powinien dać ,,gościny,,w swoim oprogramowaniu.Wtedy problem powinien zniknąć.Inna sprawa,że nie znam drugiego takiego playera,który ma styl? bocznego dorobku na płatnym pośredniczeniu za instalowanie open kodeków.Dla mnie to nawet ostre zagięcie ogólnie przyjętego prawa.Ktoś zarabia na oprogramowaniu innych.Ale Polak potrafi,więc można. Pośrednia wina leży po stronie użytkownika.Niewiedza,a czasami lenistwo -więc zapłaćmy innym.Co dziwniejsze,że już zainstalowane kodeki na All-ku , potrafią z czasem tez znikać.A to już śmierdzi.Jakby mu tykał zegar,lub wstrzyknięto adwarowy sygnał dla programów antywirusowych,które zapobiegawczo robią swoje.I tak wkoło Macieju.dlatego

krystian0120  01.02.2014 22:24 #2451

Nie działa m. in. rmvb, chyba, że wyślesz SMS-a za prawie 5 zł. Dziękuję, zostaję przy VLC.

przemek8423  31.01.2014 11:46 #2450

@Anka.N (niezalogowany): Piszę się "korzyść". Jak dla mnie średni odtwarzacz.

Anka.N (niezalogowany) 09.01.2014 09:53 #2449

Od kiedy powstał cały czas się rozwija na kożyść, czasem ma drobne problemy ale szybko są poprawiane.

Nie wyobrażam sobie oglądanie filmów w innym programie. pozdrawiam

anka.m (niezalogowany) 09.01.2014 09:34 #2448

Od kiedy powstał cały czas się rozwija na kożyść, czasem ma drobne problemy ale szybko są poprawiane. Nie wyobrażam sobie oglądanie filmów w innym programie. pozdrawiam

kandel  07.01.2014 13:49 #2447

@werr (niezalogowany):
Potwierdza to moje doświadczenia.
Pobieram programy z DP tylko po zalogowaniu, nie udało mi się stwierdzić, że różnią się od tych pobieranych ze stron producentów, zawsze są takie same.
Ale i tak, pobrane programy należy zawsze(!) instalować tylko ręcznie i wybierać odpowiednie opcje, instalowane w ten sposób są wolne od różnych "atrakcji".
Przykład, mam Avirę free, pracuje bez żadnych reklam.

Pozdrawiam
kandel

werr (niezalogowany) 06.01.2014 18:34 #2446

@kandel: Szczegóły są takie , że zarówno ALLPlayer oraz inne potrzebne programy zostały pobrane przeze mnie za pomocą asystenta pobierania ze strony DP .Żaden z nich nic nie zmieniał ,tylko AllPlayer prosił pod koniec instalacji o zamkniecie przeglądarki ,by po zainstalowaniu odtwarzacza i następnym ponownym uruchomieniu Opery, być przekierowanym na stronę programu z podziękowaniami oraz mieć już stronę startową w Operze postaci GW .Ta sama GW ustawiła się na ;IE i Mozilla Firefox . Jedyna z posiadanych przeglądarek, która się obroniła przed podmianą strony głównej była ;Comodo Dragon.

Cezol (niezalogowany) 02.01.2014 15:48 #2445

Miodzio program, sam używam

kandel  30.12.2013 09:13 #2444

@werr (niezalogowany): Napisałeś: „Poza tym ,po zainstalowaniu AllPlayera we wszystkich przeglądarkach zostały zamienione strony startowe na GW”
Czy mógłbyś podać szczegóły?
Chodzi mi głównie o to, czy pobierałeś ten program przy pomocy tzw „asystenta” czy z wersji pobranej po zalogowaniu z DP, a może robiłeś instalację z programu pobranego ze strony producenta?

Pozdrawiam
kandel

Polion (niezalogowany) 23.12.2013 10:33 #2443

Bardzo dobry program