r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ALLPlayer 7.0.1

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

ALLPlayer to najczęściej pobierany, darmowy program do oglądania filmów oraz słuchania muzyki, który dzięki wbudowanym kodekom potrafi odtworzyć praktycznie każdy multimedialny format pliku. Dzięki współpracy z największym serwisem napisów Napisy24.pl program sam znajduje i pobiera idealnie dopasowane napisy w każdym języku.

Galeria programu

Aplikacja wyróżnia się nowoczesnym i intuicyjnym w obsłudze interfejsem znanym bardziej z obsługi smartfonów czy tabletów niż z systemu Windows. Dzięki temu wszystkie funkcje są łatwo dostępne dokładnie wtedy, kiedy są potrzebne. Najnowszy silnik programu, oprócz ulepszonej obsługi najnowszych standardów audio i video, takich jak obsługa 4K, UltraHD czy WebM, wprowadza także usprawnienia w obsłudze i jakości wyświetlanych napisów. Łącząc się z czołowym serwisem z napisami Napisy24.pl oraz takimi bazami jak Napiprojekt.pl i Opensubtitles.org, ALLPlayer automatycznie pobiera idealnie dopasowane napisy w wybranym języku.

ALLPlayer zapewnia wsparcie dla wszystkich znanych formatów i kodowań napisów. Silnik poprawia też ich wygląd i możliwość regulacji (koloru, tła, wielkości i rodzaju czcionki), a innowacyjna funkcja „Inteligentne Napisy”, potrafi dopasować czas ich wyświetlania do szybkości czytania. W przypadku braku napisów w bazie, program powiadomi użytkownika e-mailem lub smsem, jak tylko staną się one dostępne. Opisane funkcje działają także przy odtwarzaniu plików .torrent. Dla osób, które nie lubią czytać napisów i preferują oglądanie filmów z lektorem, twórcy udostępnili funkcję syntezatora mowy.

Odtwarzacz umożliwia również słuchanie kilkudziesięciu stacji radiowych (m.in. RMF FM, Radio Zet, TOK FM czy AntyRadio). Użytkownik otrzymuje także dostęp do darmowej i na bieżąco aktualizowanej bazy kilkuset filmów w usłudze VOD. Dzięki specjalnej aplikacji ALLPlayer Pilot, programem można sterować z poziomu smartfona z systemem Android oraz przesyłać pliki pomiędzy sparowanymi urządzeniami.

ALLPlayer pełen jest innych przydatnych funkcji, bez których nie może się obyć żaden liczący się odtwarzacz. Wśród nich znajdziemy odtwarzanie filmów CD/DVD, multimediów z plików .torrent oraz filmów spakowanych RARem, obsługę do 4 monitorów lub telewizorów, automatyczne odtwarzanie kolejnych części podzielonych filmów lub seriali, wsparcie Dolby Surround, DTS, 3D Audio, SPDIF i innych, funkcje equalizera i audiowizualizacji, obsługę strumieni audio-video, łącznie z filmami z YouTube, dowolne obracanie obrazu, korekty kolorów z funkcją poprawy jakości, wyłączanie komputera/monitora po zakończonym seansie, autoresume - wznawianie oglądania od miejsca zakończenia, a także funkcję rodzicielską - zabezpieczanie pliku hasłem.

Uwaga!

  • Podczas instalacji kreator proponuje użytkownikowi podmianę strony startowej w przeglądarce internetowej. Operacja ta nie jest jednak obowiązkowa i może być pominięta poprzez odznaczenie odpowiedniej opcji.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

AllPlayer 7 pełen świetnych ulepszeń – to teraz więcej niż odtwarzacz wideo

69
OPROGRAMOWANIE 07.12.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Dostępna jest już nowa wersja popularnego odtwarzacza AllPlayer. Zmian i nowości jest sporo, o czym świadczy fakt, że od wersji 7 program jest już czymś więcej, niż tylko odtwarzaczem plików wideo. Nie należy się jednak obawiać zbytniego rozrostu AllPlayera – mimo wysypu nowych funkcji, aplikacja została odchudzona, zoptymalizowana i powinna działać sprawniej niż poprzednie wersje. Pewnym zaskoczeniem może być widok okna nowego AllPlayera tuż po pierwszym uruchomieniu. W centralnym miejscu znajdziemy tam bowiem... wyszukiwarkę filmów! Wystarczy wpisać tytuł ulubionego serialu, aby…

ALLPlayer 6.4 szybciej dobierze kodeki do filmu, który będzie odtwarzał

104
OPROGRAMOWANIE 28.10.2015 | Anna Rymsza (Xyrcon)

ALLPlayer, czyli jeden z najpopularniejszych polskich odtwarzaczy multimediów, został wydany w wersji 6.4. Aktualizacja przynosi takie zmiany, jak poprawiony mechanizm pobierania napisów do filmów, dużo lepsze rozpoznawanie formatu materiału do odtwarzania oraz poprawiona obsługa najnowszych standardów cyfrowego dźwięku i filmów. Przy tworzeniu wydania 6.4 programu priorytetem było usprawnienie rozpoznawania typu materiału do odtworzenia. Dzięki temu ALLPlayer natychmiast określi format zapisu materiału, sposób kodowania i wybierze dla niego najlepsze z dostępnych kodeki obrazu i dźwięku.…

Recenzje użytkowników

Potrafi otworzyć chyba wszystkie rodzaje plików muzycznych i filmowych
Zmiana głośności oraz kiepskie odtwarzanie filmów
ocena użytkownika

Program dosyć dobry. Potrafi otworzyć chyba wszystkie rodzaje plików muzycznych i filmowych. Jednak posiada kilka wad:
- dźwięk zmienia się skokowo
- bardzo kiepsko działa powiększanie filmów na cały ekran. Czasami pojawiają się zniekształcenia w postaci jajowatych głów lub bardzo okrągłych. Program nie dodaje czarnych pasów na dole i górze filmu przez co w czasie oglądania filmu widać pulpit.

21.08.2016 13:25 | Recenzja do wersji 6.8
Miły i poręczny, wygląd prawie, że futurystyczny :P .
I tak wolę PotPlayer'a
ocena użytkownika

Jeden woli to, drugi zdecyduje się na coś innego. Ja wolę PotPlayer'a ale gdy by nie było ,,Potka" to myślę, że zdecydował bym się na AllPlayer właśnie.

02.06.2016 14:47 | Recenzja do wersji 6.7
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
Arczi_ALLPlayer   3 #2930 07.12.2016 20:01

@Bogdan_G: z przyzwyczajeniem nie wygrasz - ale zainstaluj i obejrzyj 3 filmy w ALLPlayerze, a może docenisz i zmienisz playera - zawsze można mieć sentyment do fiata 125p ale może w nowszym lepszym wozie będzie lepiej jednak?
Zobacz np. obsługę napisów, właściwie bezobsługę napisów w ALLPlayerze ale i wiele innych funkcji które wyjdą w trakcie używania...

Bogdan_G   17 #2929 07.12.2016 19:47

@Arczi_ALLPlayer: SMPlayer ma to, że od 2009 roku używam. Wcześniej to był UMPlayer. Wyszukiwarka YT, kodeki do odtwarzania wszystkiego, - brak jakichkolwiek propozycji doinstalowania czegokolwiek, zawsze wersje stabilne.
Zachowujecie się jak twórcy wcześniejszych wersji KMPlayera, z którym związany był spam reklamowy i siedziało w nim malware. Ile się tego naprawialiśmy na forum DP?

Arczi_ALLPlayer   3 #2928 07.12.2016 19:22

@Bogdan_G: drogi Bodanie, strasznie się uruchamiasz zupełnie niepotrzebnie - uwierz autorom programu że nie ma w nim wirusów. Uwierz człowiekowi który robił ten program, a nie jakimś skryptom. Jak pisałem programy antywirusowe potrzebują czasu aby nowe pliki (jest nim właśnie utworzony program) zaakceptować - tak jest za każdym razem jak wydajemy ALLPlayera i trwa to zazwyczaj 1-2 dni - po tym czasie żaden antywirus nie zgłosi błędu "nowego pliku".
Miło że przeszukałeś cały program szukając czegoś płatnego i nie znalazłeś - bo już od chyba 2 lat allplayer jest całkowicie darmowy.
Tak doświadczony użytkownik powinien tez wiedzieć aby odznaczyć w trakcie instalacji elementy które mu nie pasują.
I faktycznie po instalacji pokazują się nasze strony np. z Pilotem do Playerów który polecam bo dzięki smartfonowi można sterowac nie tylko ALLPlayerem ale i innymi playerami. Strony te pokazują się raz i można je po prostu zamknąć.
ALLPlayer działa od razu po instalacji i odtwarza praktycznie każdy film - opcja doinstalowania kodeków do systemu jest bezpłatna tylko dla chętnych i naszych starszych użytkowników którzy lubią tak robić. Ja tej opcji nie polecam gdyż kodeki w ALLPlayerze są w zupełności wystarczające.

Autor edytował komentarz w dniu: 07.12.2016 19:25
Bogdan_G   17 #2927 07.12.2016 17:14

@Arczi_ALLPlayer: A za co te kody i wykrywanie, że brak kodeków w systemie? https://s30.postimg.org/e0yiv6l29/ascreen068.png
SMPlayer ma własne i nie potrzebuje nabierać ludzi na konieczne* dodatkowe.
Pobrałem ALLPlayer i nabrałem się...
Pierwsze, to wyskoczyło trzy strony po zainstalowaniu http://images81.fotosik.pl/219/58752b28b1d1c828med.png
Strona startowa gazeta.pl też wyskoczyla (jakoś ta opcja nie dla ślepych) https://s27.postimg.org/uk248oedf/ascreen072.png
Sponsoring też wyskoczył: https://s16.postimg.org/v5o5alc39/ascreen065.png
Zawiesiło mi pulpit windows 7 https://s23.postimg.org/y28blekob/Bez_tytu_u1.png
Odinstalowałem wbudowanym odinstalatorem i potem było dużo pozostałości, a w rejestrze paręset wpisów:
Czekał mnie remont przeglądarek, czyli ciasteczka gazeta.pl i wpisy w rejestrze gazeta.pl - WEK!

Ten program to malware i ściema!

Bogdan_G   17 #2926 07.12.2016 16:06

@Arczi_ALLPlayer: To po co takie pliki w virus total online? Całkiem zbyteczne. Sprawdzanie pobranych plików, to moje zacięcie i latami nie mam jakichkolwiek problemów.
Faktem jest, że nawet "markowe antywirusy" pokazują na zielono spam, szpiegostwo i malware google, nawet niektórym keyloggerom świecą na zielono.
Przykładowo w produktach glarysoft znalazłem groźny plik. Można się na niego natknąć wypakowując instalator i w :\tesetup\$PLUGINSDIR można znaleźć inetc.dll, a to już ma wskazania W32.ExecPriD.Trojan. Virus total świeci mu na zielono.
Jestem uparty i przynajmniej przetestuję allplayera. Filmów mi nie brakuje.
Co trzeba, to odznaczę, ale żyć nie dam, gdy chociaż jeden spam mnie dopadnie...

Arczi_ALLPlayer   3 #2925 07.12.2016 14:31

@Bogdan_G: ale po co piszesz bzdury nie znając programu - NIC nie jest płatne w programie - ALLPlayer jest od dawna całkowicie darmowy.
A co do wykrycia wirusów to bywa że program który jest w tym dniu modyfikowany uznawany jest przez 1-2 dni jako potencjalnie zmodyfikowany przez wirusa - to fałszywe alarmy.
A co do pliku który ma zero bajtów - no pomyśl - ani jednego bajta informacji w pliku, żadnego zero kodu to jak może to być wirus który musi mieć przecież kod - zmień wykrywacze wirusów jeżeli ci takie bzdury pokazują :-)

Bogdan_G   17 #2924 07.12.2016 13:54

@ALLPlayer: Coś tam płatne jest. Ale ja nie o tym.
Trzepałem instalator jak się da. Dzisiejszy.
Wypakowałem instalkę allplayera. Jest tam plik BSS 0 KB i wrzuciłem go na virus total online. Pokazało się - zobacz ostatnią analizę. Patrzę:
https://www.virustotal.com/pl/file/e3b0c44298fc1c149afbf4c8996fb92427ae41e4649b9.../
Klikam w powiązania i jadę w dół, do Execution parents. Klikamy w pierwsze lepsze powiązanie i dziwię się: 81fe3b3f853048067296c24f48729ee588753337327eaf12ec40bdd96777b337
https://www.virustotal.com/pl/file/81fe3b3f853048067296c24f48729ee588753337327ea.../
Można kolejno następne klikać.
Strach się bać.

Moje dzisiejsze zainteresowanie się tym playerem wynika z tematu na innym forum, gdzie dzisiaj windows 10 nie pozwala uruchomić instalatora allplayera.

Autor edytował komentarz w dniu: 07.12.2016 14:13
ALLPlayer   4 #2923 07.12.2016 13:21

@Bogdan_G: W instalatorze jest opcja "Nie zgadzam się" W ALLPlayerze nie ma płatnych kodeków.

Bogdan_G   17 #2922 07.12.2016 13:12

Podmiana strony startowej? Molest o płatne kodeki?
A idźcie do krzywej wieży z tym playerem. :)

ALLPlayer   4 #2921 07.12.2016 11:07

Lista zmian do wersji 7.0

Co nowego:

- dodana wyszukiwarka filmów z internetu z sieci stream i torrent, wystarczy, że wpiszesz tytuł i juz po chwili możesz oglądac dowolny film.
- nowy wygląd, uproszczony i przemodelowany, usunęliśmy z głownego okna wszelkie mniej używane funkcje dodając jednocześnie te, do których potrzebę łatwego dostępu zgłaszali nam nasi użytkownicy (wygląd i obsługa menu ekranowego nawiązuje do menu urządzeń mobilnych, do których większość uzytkowników jest teraz najbardziej przyzwyczajona, na ekranie wyświetlają się opcje, które w danym momencie są potrzebne, a inne zostają w ukryciu).
- najnowsze wbudowane dekodery, już od kilku lat nie jest konieczne doinstalowywanie czegokolwiek aby móc oglądać dowolny film czy słuchac muzykę - oczywiście wszystko jest całkowicie za darmo.
- obsługa sprzętowych dekoderów wspomagających dekodowanie filmów H264 (wymagany Sandy bridge+) i HEVC (wymagany Broadwell+).
- obsługa AES w strumieniach.
- pełne wsparcie dla Windows10 anniversary update.
- ALLPlayer nie wymaga w Windows10 dodatkowych składników jak DirectPlay.
- nowe, ulepszone radio internetowe z wyborem kraju czy typu muzyki.
- dodany system podpowiedzi do funkcji ekranowych dla tych co dopiero poznają ALLPlayera.
- ulepszona Playlista.

Pozdrawiamy, załoga.

  #2920 22.11.2016 22:54

Brak dźwięku w odtwarzanym filmie DVD. Generalnie dużo problemów z funkcją odtwarzania płyt DVD.

wiking78   1 #2919 25.10.2016 15:11

@Antonii (niezalogowany): Włączam

  #2918 04.10.2016 10:43

jak włanczam allplayera to mi w lodówce tak światło mruga...przypadek? nie sadzę... >8-\

  #2917 03.10.2016 13:34

Nie ma już darmowych VOD, ale to były same starocie i streaming torrentów wszystko wynagradza.

  #2916 03.10.2016 09:40

nonormalnie najlepszy

  #2915 03.10.2016 09:03

ja tam jestem za allplayerem, obojętni czy do filmów czy do muzy

MrBeckham666   19 #2914 21.09.2016 23:53

@anonimmmmmmmmmmmmm (niezalogowany): muzykę najlepiej odtwarzać w aimp :)

  #2913 21.09.2016 08:45

Ostatnie aktualizacje nie wnosza nic nowego, ale przynajmniej niczego nie psują. Allplayer trzyma poziom, to nadal czołówka odtwarzaczy.

  #2912 21.09.2016 08:38

@MarcepanPL (niezalogowany): Dzięki, pobierłem i potwierdzam :) :)

  #2911 20.09.2016 17:49

panie MrBeckham666 ,mam pytanie czemu a może to tylko złudzenie he he,jak włonczam muzyke w tym programie i póżniej mam wrażenie że mi net ciut wolnie chodzi ,korzystam z firefoxa

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.