r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ActiveXperts Network Monitor 2017 851.7015

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Narzędzia administracyjne (dla specjalistów IT)
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

ActiveXperts Network Monitor jest zaawansowanym monitorem sieciowym, pozwalającym na kontrolowanie praktycznie wszystkich aspektów sieci LAN, WAN, serwerów, stacji roboczych i urządzeń IP.

Galeria programu

Program umożliwia monitorowanie wielu serwerów jednocześnie, pracujących pod kontrolą różnych systemów, w tym Windows, Novell, Unix i Linux, serwerów webowych, używających protokołów HTTP, HTTPS i uwierzytelniania NTLM, serwerów pocztowych SMTP/POP3, baz danych, dzienników zdarzeń, stanu twardych dysków, zużycia zasobów systemowych, a także użytkowników i grup usług katalogowych Active Directory i Novell NDIS oraz szerokiej gamy protokołów IP.

Dodatkowym atutem aplikacji jest możliwość wyświetlenia bieżącego stanu sieci za pośrednictwem specjalnie przygotowanej witryny WWW, tworzenia raportów i pisania nowych kontrolek monitorujących.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Prosty w obsłudze i konfiguracji, posiada rozbudowaną dokumentację, odrębne panele konfiguracyjne
Brak polskie wersji
ocena użytkownika

Program do monitorowania sieci. Współpracuje z praktycznie każdą popularną technologią, pozwala na śledzenie działania połączeń, oprogramowania, usług, protokołów, baz danych, czy sprzętu. Program opiera się na definiowanej liście zadań, sprawdzanych w odstępach czasowych. Zaletą jest odrębny panel konfiguracyjny dla każdej listy zadań. Plus za możliwość korzystania ze skryptów SSH czy PowerShell, tworzenie raportów oraz kreator szybkiej konfiguracji, a także monitorowanie warunków zewnętrznych i wewnętrznych (wilgotność, światło itp.)

22.10.2015 14:34 | Recenzja do wersji 2015 830.50915

Komentarze

0 nowych
darek719   38 #3 29.10.2015 11:27

Prosty w obsłudze, super program :p

Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #2 28.06.2015 00:52

Jakoś na początku nie mogłem przekonać się do tego programu, ale jeden z moich praktykantów używał go i... okazało się, że to świetne narzędzie.

  #1 27.10.2010 11:36

a za kim idzie ten program?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.