r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AdRem MyNet Toolset 1.0.0.116

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Narzędzia diagnostyczne (dla specjalistów IT)
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

AdRem MyNet Toolset to kompletne narzędzie do diagnostyki sieci lokalnej. Program pozwala wykryć strukturę sieci, podaje informacje o jej węzłach i prezentuje wszystkie zdobyte dane na intuicyjnej mapie.

Galeria programu

MyNet Toolset pozwala wykryć różne typy węzłów, w tym komputery z Windowsem, NetWare, macOS, Linuksem, różnymi odmianami BSD, większość sieciowych drukarek, switchy, routerów oraz różne inne maszyny, korzystające z UPnP. W miarę możliwości program przedstawi je wszystkie na graficznej mapie, z której poziomu można przeglądać podstawowe informacje o każdym z odnalezionych urządzeń i uruchomić na nich narzędzia diagnostyczne lub nawiązać połączenie. Program oczywiście przeskanuje otwarte porty i wykryje działające na urządzeniach usługi.

Ponadto program pozwala znaleźć konkretne węzły i urządzenia w sieci.

Program wymaga do działania środowiska Adobe AIR.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

NetCrunch Tools – darmowy niezbędnik do diagnozowania sieci

12
OPROGRAMOWANIE 08.11.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

NetCrunch Tools to program, który powinien mieć przy sobie każdy pracujący z sieciami. W jednym pakiecie znajduje się cały zestaw niezbędnych narzędzi do diagnostyki sieci. Programy zostały wyposażone w intuicyjny interfejs, podkreślający najważniejsze informacje, dzięki czemu korzysta się z nich o wiele przyjemniej, niż z narzędzi konsolowych. NetCrunch Tools jest dostępny za darmo bez ograniczeń, trzeba jedynie się zarejestrować. W zestawie znajdują się praktyczne narzędzia, z których część na pewno jest Wam znana. Na przykład Ping, wykorzystywany do testowania dostępności hostów i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.