Advanced SystemCare Free 9.0.3.1078

Pobierz program wersja stabilna (32-bit)

Advanced SystemCare Free to darmowe, bardzo rozbudowane narzędzie, przeznaczone do kompleksowej optymalizacji systemu Windows. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i możliwości szybkiego czyszczenia, z jego obsługą poradzą sobie nawet początkujący użytkownicy.

Galeria programu

Program oferuje kilka modułów odpowiedzialnych za utrzymanie systemu Windows w dobrej kondycji. Za pomocą jednego kliknięcia użytkownik może skorzystać z automatycznej diagnozy, podczas której program wyszukuje oprogramowanie szpiegujące, naprawia rejestr, usuwa z komputera ślady naruszające prywatność, usuwa niepotrzebne pliki tymczasowe i błędne skróty, a także naprawia popularne problemy z Internetem. Użytkownik może samodzielnie zdecydować o tym, jakie elementy mają być sprawdzone.

Produkt firmy IObit zawiera także dodatkowe narzędzia służące do ochrony komputera – podstawowe odpowiada za utrzymywanie oryginalnej lub ustawionej przez użytkownika strony startowej i nie pozwala na jej zmianę np. niechcianemu oprogramowaniu. Pakiet chroni także przed zagrożeniami związanymi z przeglądarkami, potrafi usuwać instalowane automatycznie wtyczki i paski narzędziowe. Z jego poziomu wyłączymy także funkcje systemu (np. Telnet), których dostępność wiąże się z osłabieniem bezpieczeństwa. Wyłączyć można wszystkie jednocześnie lub wybierając pojedyncze usługi ręcznie. Znajdziemy tu dodatkowo komponent Turbo Boost, odpowiedzialny za przyśpieszanie pracy komputera i dostosowywanie go do np. wymagających gier.

Wymagający użytkownicy powinni zerknąć do zakładki „Narzędzia”, w której znajdują się opcje dodatkowe. Dzięki nim możliwe jest usuwanie programów i pozostałości po nich, „inteligentne” defragmentowanie dysku, sprawdzanie integralności partycji, przywracanie omyłkowo usuniętych danych, a także niszczarka plików. Dzięki Advanced SystemCare Free bez problemu odnajdziemy też duplikaty plików i puste foldery. Większość z opisanych opcji jest dostępna za darmo. Użytkownik w dowolnym momencie może aktywować wersję Pro, która posiada dodatkowe opcje.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Advanced SystemCare 9 – skuteczna optymalizacja, także Windowsa 10

35
OPROGRAMOWANIE 18.11.2015 | Maciej Olanicki (b.munro)

Advanced SystemCare to oprogramowanie służące do kompleksowego przyśpieszania działania systemów operacyjnych Windows za pomocą pokaźnej liczby zaawansowanych modułów. Udostępniono już dziewiąta wersję programu, w której zaktualizowano dotychczasowe elementy oraz dodano kilka nowych, między innymi w zakresie integracji z Windowsem 10. Narzędzia są pogrupowane w trzech kategoriach: Czyść i Optymalizuj, Przyśpiesz i Ochrona. Z poziomu pierwszego panelu możliwe jest między innymi usunięcie wirusów, uporządkowanie rejestru oraz usunięcie plików tymczasowych. Każdy z dwunastu aspektów skanowania…

Recenzje użytkowników

fajny interfejs, mnóstwo opcji optymalizacji, pozwala zwolnić znaczącą ilość miejsca na dysku, widocznie przyspiesza system
podczas instalacji niepotrzebnie instaluje Iobit Uninstaller, dodaje 2 usługi przez co spowalnia trochę start systemu
ocena użytkownika

Advanced SystemCare Free w wersji 9 to jeden z najlepszych programów do optymalizacji systemu. Zawiera mnóstwo opcji, niestety te "fajniejsze" są dostępne tylko w wersji PRO, która kosztuje 19,99 $. Niestety podczas instalacji dodaje program do odinstalowywania programów Iobit Uninstaller, który pracuje w tle i niepotrzebnie obciąża komputer. Dodaje również 2 usługi: Advanced SystemCare Service oraz LiveUpdate (od programu Iobit Uninstaller). Podsumowując, program jeden z najlepszych, gwiazdka mniej z powodu niepotrzebnie dodawanych rzeczy, o które wspomniałem powyżej.

22.11.2015 15:30 | Recenzja do wersji 9.0.3.1077
Uważałem, że jest dobry.
Uniemożliwia wykorzystanie skrótu klawiaturowego prawy Alt+x dla wpisania literki ź w dowolnym programie tekstowym
ocena użytkownika

Używałem poprzednich wersji i wszystko było OK. Jednak po zainstalowaniu Advanced System Core 8 nie można było wpisać literki "ź" (jak źdźbło) przy użyciu skrótu "prawy Alt+x".Za każdym razem wyskakiwało jakieś kwadratowe okienko, powiększające tekst , na który to okienko zostało naprowadzone. Dopiero odinstalowanie tego programu przywróciło możliwość użycia skrótu klawiaturowego.

23.05.2015 13:14 | Recenzja do wersji 8.2.0.797

Komentarze

  #566 18.11.2015 13:12

Powinno się usuwać stare recenzje, bo wprowadzają w błąd czytelników. Problem z klawiszem x+ctrl już dawno jest naprawiony (choć faktycznie nie było to dość długo naprawiane mimo zgłoszeń od użytkowników do Iobit). Używałem 8, 9 beta i teraz 9 Pro na dwóch komputerach (win7 i xp) i nigdy najmniejszego problemu. Nie wiem co trzeba zrobić, żeby nim coś zepsuć. A do kolegi co znalazł po jego odinstalowaniu stos śmieci, to nie wiem (skąd go pobierał)... Ja instalowałem, odinstalowywałem, reinstalowałem i nigdy nic mi nie znalazł Mbam Premium, Eset Smart 9 i Hitman Pro - wszystko najnowsze wersje i bazy sygnatur. Ręce opadają jak się czyta takie komentarze.

  #565 10.11.2015 13:26

ODRADZAM STANOWCZO POBIERANIE CZEGOKOLWIEK OD IOBIT.WCZORAJ POBRAŁEM ADWANCED SYSTEM CARE.PO"UPORZĄDKOWANIU"KOMPUTERA ODINSTALOWAŁEM GO I ZAUWAŻYŁEM,IZ DYSK CHODZI JAK NAJĘTY A KOMPUTER JEST JAŁOWY.WŁĄCZYŁEM MALWAREBYTES(KTÓRY MAM NA STAŁE) I WYOBRAŻCIE SOBIE,ŻE MALWARE WYGRZEBAŁ Z SYSTEMU OPROGRAMOWANIA DYSKU PONAD PIĘĆSET RÓŻNYCH KAWAŁKÓW POZOSTAWIONYCH TAM PRZEZ RZEKOMO ODINSTALOWANY ADWANCED.WSZYSTKO WYWALIŁEM I KOMPUTER CHODZI JAK NALEŻY.IOBIT TO MASAKRA.

  #564 09.11.2015 06:36

Odwiedziłem dwa portale i napotykam dwie,skrajnie różne opinie na temat tego softu- http://softonet.pl/publikacje/rzuty_okiem/Problemy.z.Windows.Sprawdzamy.czy.nowy... #RADMEN- "w miarę dobrze", to większość takich programów tak robi,bo w tym celu są tworzone. Dla mnie ten program nie spełnia oczekiwań,darmowy ccleaner robi to samo, w dodatku dokładnie.

abrateks   8 #563 02.11.2015 22:00

W wersji Pro - najlepszy w swej kategorii. Tylko, że jest mi niepotrzebny.

ste-fan   10 #562 23.10.2015 20:05

nie istaluje smieci nie wywala reklam, oby tak dalej....

  #561 10.10.2015 19:17

@Anonim (niezalogowany): Wystarczy w okienku monitora rozwinąć "zrzut z ekranu" i w miejscu wpisu ctrl +alt+x wcisnać inny klawisz aby zmienić skrót.

sense30nd   1 #560 23.09.2015 21:47

czemu na moim profilu pokazują sie programy czy sprzęt dla wersji 32 -bit a ja mam 64-bit jak mogę to zmienic

hefestus   2 #559 04.09.2015 10:38

Legia1990. Proszę ludzi nie wprowadzać w błąd gdyż jest to soft na przenosne urządzenia -Advanced Mobile Care i nie ma nic wspólnego z ASC8 ponieważ jest NIEKOMPATYBILNY z komputerami a przeznaczenie tego softu to android

Legia1990   3 #558 03.09.2015 19:54

http://hungryforapps.com/s/amc-security-protectorbooster
Aby uzyskać wersję bez ograniczeń wpisać kod kuponu: JE60MTZXW5VPT7B5
6 Miesięcy za Darmo :)

I.R.E.K   6 #557 28.08.2015 13:53

@Cycero67: Witaj napisz do mnie a sprawdzę ci wszystko jeśli chcesz i znajdę każdy element oraz dotrę do jego żródła , skontaktuj się ze mną . Prawdopodobnie masz grożne wirusy w systemie których coś twój program antywirusowy nie radzi sobie z nimi lub masz tak zaśmiecony komp że jego działanie jest jest utrudnione .

  #556 19.08.2015 21:34

@macaleks: a co się stało złego ?

Cycero67   2 #555 10.07.2015 14:10

Używałem tego programu od chwili jego ukazania na wortalu "dobreprogramy.pl. Ma tę jedną przewagę na innymi, że zaciera ślady po oglądaniu stron internetowych i inne przydatne dla sytemu funkcje. Ale u mnie nie działa nigdy zbyt długo, bo jakiś złośliwy chochlik za każdym razem zmienia mi wersję językową z polskiej na angielską.Za każdym razem muszę go przeinstalowywać po wandalach z Internetu. Komu to przeszkadza, lub kto mi mi tak daje popalić tego nie wiem? W myśl przysłowia "człowiek człowiekowi wilkiem jest" !!! To mój komuputer, nie Wasz i nic Wam do tego z jakiego korzystam programu. Jest to program bezpłatny. Jak będzie w wersji płatnej to wówczas się go na stale pozbędę.

walgav   8 #554 19.06.2015 17:30

ccleaner też ma te funkcje

AyowHead   5 #553 16.06.2015 20:52

Program służył mi dzielnie bardzo długo w wersji PRO, jednak to, co stało się ostatnio przeszło ludzkie pojęcie. Postanowiłem skorzystać z narzędzia do czyszczenia dysku... pierwszy raz, od chyba 6 miesięcy, bo wcześniej zwyczajnie nie czułem, że tego potrzebuję. Program wysypał system, bo pochłonął kilka plików z nim związanych [Windows 8.1], co najważniejsze owe pliki uniemożliwiły ponowne jego uruchomienie [programu, bo wyrzucał error]. Jako, że wszystko przestało działać, użytkownik postanawia zrestartować system i jego oczom ukazuje się niebieski ekran, który informuje, że system nie działa. Nie udało się go naprawić po godzinach męk i korzystania z poradników, a programowi dziękuję. Polecam go do naprawy błędów, wyłączania aplikacji działających w tle, czyszczenia autostartu, czy ogólnie czyszczenia drobnych śmieci. Przestrzegam, przed korzystaniem z opcji czyszczenia dysków i programem odpowiedzialnym, za aktualizację sterowników.

phx84lbn   7 #552 09.06.2015 16:47

@andrzejjajko: Z jednej strony czad mieć pełną wersję AVG-TU. Z drugiej - ja używam go tylko raz: stawiam system od zera, przy pomocy pakietu wprowadzam zmiany w ustawieniach systemowych, odinstalowuję pakiet, robię obraz systemu. Później już w razie potrzeby przywracam kopię z obrazu, ale samego pakietu juz nie potrzebuję :)
--- A swoją drogą wszelkiego rodzaju czyściciele RAM uważam aktualnie za zbędne. W czasach najlepszej świetności Windowsa 2000 a później XP - owszem. Ale teraz? Oczywiście w żaden sposób Cię nie krytykuję. Po prostu wyrażam swoją opinię ;) Pozdrawiam, Trzymaj się :)

andrzejjajko   6 #551 09.06.2015 11:32

@phx84lbn: ja też używam AVG Tune UP. Dostałem go za free od avg w grupie avg na facebooku. A mam za darmo adwanced system care ale korzystam tylko najcześciej ze składnika do uczyszczania pamięci ram. Gram w gry na nk.pl i zjadają za dużo ramu.

  #550 01.06.2015 13:23

@inzBomba (niezalogowany): - Dzięki kolego za radę - przydała się. Pozdrawiam serdecznie

  #549 27.05.2015 02:00

@Anonim (niezalogowany): Można również zmienić ten skrót, trzeba nacisnąć mały trójkącik przy tej ikonie zrzutu ekranu na monitorze wydajność, Ja zmieniłem na alt+q i już nie wkurza a się przydaje

macaleks   14 #548 08.05.2015 20:53

@MrBeckham666: Myślę podobnie,prawie identycznie.Czytałem post albo recenzję gdzie autor chce aby userzy używający CCleaner'a byli zobowiązani do dodania CCenhancer'a.Też tak uważam bo to zwiększa potencjał CC.Kiedyś testowałem IOBIT Uninstaller i Smart Defrag.TuneUp też ale chyba 10-tkę kiedy jeszcze nie był AWG.Używam JetClean http://prntscr.com/730kl1?#_=_ Pozdrawiam.

MrBeckham666   15 #547 08.05.2015 20:03

@macaleks: programy od wise są ok defraggler odkurzacz i ccleaner z ccenhancer równiez.

programy od IOBIT wszystkie to moim zdaniem wielki syf przeładowane fajewerkami programy które robią co im się podoba i dodatkowo czesto na hama proponują instalowanie innych od iobit. i ten cały tuneup taki asc w innnym interfejsie.

r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.