Advanced SystemCare Free 7.3.0.456

Pobierz program Asystent pobierania włączony

Advanced SystemCare Free to darmowa edycja narzędzia przeznaczonego do przeprowadzenia szybkiej optymalizacji systemu Windows.

Galeria programu

Aplikacja oferuje takie funkcje jak wyszukiwanie i rozwiązywanie problemów związanych z błędnymi wpisami w rejestrze, naprawianie konfiguracji systemu, usuwanie komponentów szpiegowskich i reklamowych z komputera czy zwalnianie miejsca na dysku poprzez kasowanie zbędnych plików. W Advanced SystemCare Free znaleźć można ponadto moduły odpowiedzialne za zarządzanie pamięcią RAM, zainstalowanymi programami w systemie, plikami cookies, czy uruchomionymi procesami i usługami.

Program oferuje również opcję wyświetlania szczegółowych informacji na temat zainstalowanych w systemie komponentów (procesor, pamięć, karta graficzna itp.).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Narzędzie bezpłatne, skuteczne, proste w obsłudze
Propozycja instalacji komponentu Tolbar
ocena użytkownika

Advanced SystemCare Free 5 jest całkiem przydatnym narzędziem, które zdecydowanie warto zainstalować w posiadanym systemie na PC. Dlaczego warto zainstalować w systemie? Pierwsza i podstawowa sprawa na pewno nie zaszkodzi w jego funkcjonowaniu, a zdecydowanie pomoże. Nawet użytkownik nie zaawansowany, poradzi sobie z łatwością jego obsługi zaraz po zainstalowaniu. Wystarczy, że spojrzy na emotkę w prawym dolnym rogu interfejsu :
„ zielona buźka z uśmiechem ” i wiadomo, że wszystko jest w porządku, nie potrzeba podejmować działań naprawczych posiadanego systemu.
„ żółta lub czerwona buźka, smutna ” musimy podjąć działania naprawcze, oczywiście jeśli chcemy. Jakie skanowanie zastosować podpowie nam narzędzie, w postaci napisu np. Szybkie Care, albo Pełne Care. Pozostaje tylko wykonać skanowanie, zapoznać się z listą wykrytych błędów, ewentualnie wykluczyć z naprawy, jeżeli chcemy je zachować w takim stanie jakim są, lub wybrać dla wszystkich opcję „napraw”
Jednym słowem praca szybka, łatwa i przyjemna. Narzędzie bezpieczne, pożyteczne i darmowe, na pewno nie przysporzy użytkownikowi problemów w postaci upadku systemu. Użytkownicy zaawansowani mają możliwość konfiguracji poszczególnych ustawień w jego sekcjach dotyczących komponentów skanowania. Natomiast ustawienia podstawowe, po instalacji zupełnie wystarczą do prawidłowego funkcjonowania narzędzia i nie potrzebna jest dodatkowa ingerencja.

Polecam zwrócenie uwagi podczas instalacji narzędzia, na propozycję dodania komponentu „Tolbar” - to zdecydowanie odradzam, szczególnie dla tego, że jest już zaznaczony do instalacji, lepiej jest odznaczyć to cudo – w końcu to my decydujemy co chcemy instalować na swoim PC, z doświadczenia wiem, że komponenty tego typu potrafią być natrętnie uciążliwe i lepiej dmuchać na zimne, niż się sparzyć.

Na instalację Advanced SystemCare Free 5 należy poświęcić 89,77 MB, ale warto jest, ponieważ posiada wiele przydatnych narzędzi. Oczywiście nie musimy z nich wszystkich korzystać, ale też nigdy nie wiadomo czego będziemy potrzebowali. Moim zdaniem narzędzie trafione i nie wyobrażam sobie, aby zabrakło go w moim Windows, obok Odkurzacza i CCleaner .
Warto jest przynajmniej wypróbować jego możliwości, co prawda magiczną różdżką nie jest i cudów nie czyni, ale pomóc może w razie potrzeby.

15.03.2012 19:39 | Recenzja do wersji 5.2.0.222

Komentarze

MondryMen (niezalogowany) 20.06.2014 23:38 #486

Program jest jednym z najgorszych, jakie umieściłbym w kategorii "przyspieszanie komputera". Poza zawyżonym licznikiem śmieci nie ma on żadnej funkcji (no... Może ten monitor wydajności śmiesznie wyglądał). Pomijam fakt, że program sam w sobie koszmarnie zamula komputer. Wracam do CCleaner.

memon (niezalogowany) 15.06.2014 13:24 #485

Miałem ten program jednak odinstalowałem, gdyż pomimo cudów w optymalizacji kompa na dysku systemowym zamiast ubywać miejsca to przybywało. Poza tym CCleaner po ponownym czyszczeniu wynajdywał kolejne zbędne pliki tak, jakby wogóle wcześniej komputer nie był optymalizowany za pomocą innego programu. Jedak nie o tym chciałem. - Otóż mam problem taki, że ten program poprzestawiał mi połączenia internetowe we wszystkich przeglądarkach (blokada reklam, niechcianych stron itp) i pomimo, że go już nie mam te ustawienia pozostały. Czasem są one przydatne ale nie zawsze (nie mogę otworzyć strony Wirtualnej Polski, TVP Stream nie działa np). W ustawieniach protokołów adresów IP jest niby wszystko ok. Moje pytanie: - Jak usunąć te blokady niektórych stron inernetowych i jak ten program owe blokady zrobił (Jak tak samo we wszystkich przeglądarkach i tylko na tym jednym komputerze, ustawienia wifi i routera są ok bo na innych kompach wszystkie strony otwierają się normalnie)?

anagast  03.06.2014 21:23 #484

Nie wiem skąd te zachwyty, to jeden z gorszych programów, nie robi nic albo szkodzi. Uszkodził mi profil firefoxa, czy ktoś wie jak cofnąć zmiany w about:config? "Przyspieszyłem internet" namieszał mi w about:config i nie mogę cofnąć zmian, wracają ciągle zmiany ASC. Jak tego nie rozwiąże to będę musiał reinstalować przeglądarkę i usnąć program. Zmasakrował mi też chrom.

Już sobie poradziłem ale i tak uważam że ten program to katastrofa, chociaż miałem wersję PRO to już poleciał z mojego kompa.

mlody19761  29.05.2014 11:01 #483

Witam, mam pytanko od dwóch wersji na win 7 64 bit nie działa AutoSweep (mam wersje pro) dodawałem ręcznie do auto startu ale tylko ikonka mieli i nic nie czyści. JetClean ustawiony na czyszczenie przy zalogowaniu robi to idealnie ale nie o to chodzi aby 2 pakiety robiły porządek. Jakiś pomysł?

memnon  24.05.2014 15:38 #482

Advanced SystemCare 7 PRO dzisiaj i jutro za darmo : http://sharewareonsale.com/s/advanced-systemcare-pro-sale .

memnon  20.05.2014 16:40 #481
Yetti (niezalogowany) 12.05.2014 21:25 #480

Coś z tymi numerami porypane.9-go maja pobrałem 7.3.0.454 i mam do dzisiaj.Hallo puk,puk!Tu ksionc dobrodzij.Moja się nigdy nie mylom.Moja ma racjum.

Poprawiacz (niezalogowany) 04.05.2014 10:31 #479

@Anonim (niezalogowany): A tak - zdziwisz się zapewne, ale każdy sprzęt w komputerze jest obsługiwany za pomocą "sterowników". Skąd system ma wiedzieć jakie właściwości ma sprzęt?

Anonim (niezalogowany) 29.04.2014 01:02 #478

@Anonim (niezalogowany):

Anonim (niezalogowany) 25.04.2014 14:27 #477

uzywam już 4miesiące wersję pro, jest ich sporo za darmo. Mam ustawienia na full , wogóle nie sprawdzam co usuwa, z początku to robiłem ale mi się znudziło.narazie mój system działa bezproblemu.

memnon  22.04.2014 14:56 #476

Advanced SystemCare 7 PRO dzisiaj i jutro za darmo : http://sharewareonsale.com/s/advanced-systemcare-pro-sale .

anonim (niezalogowany) 20.04.2014 14:23 #475

Przyjemny kombajn dla osób, które zamiast korzystać z wielu aplikacji, chcą mieć wszystko w jednym miejscu.
Lekki, szybki i dość skuteczny. Jak dla mnie całkowicie wystarczający.

memnon  01.03.2014 17:07 #473

Advanced SystemCare 7 PRO dzisiaj za darmo : http://sharewareonsale.com/s/advanced-systemcare-pro-sale .

Arcyk (niezalogowany) 19.02.2014 15:52 #472

Na prawde , to ten program uratówał mój komputer :) jestem pod wrażeniem :)

Yetti (niezalogowany) 14.02.2014 15:00 #471

Z pakietów narzędziowych free nie spotkałem lepszego.Tyle opcji,że głowa boli.Wadą jest brak Ain-Clic.No i że zawsze wykazuje w pomocy: w sprawdź aktualizację -pokazuje: "masz najnowsza wersję" Co jest wierutna bzdurą.O aktualizacji dowiedziałem się z DP bo mam go w ulubionych.Pozdrawiam.Tak trzymać.

Emmanuel (niezalogowany) 08.02.2014 10:02 #470

ASC Free Doskonale działa na Windows 64 bit.I po ptokach!

1 (niezalogowany) 29.01.2014 13:08 #469

Jestem mile zaskoczony działaniem tego programu. Do tej pory używałem, wise care 365 i Ashampoo® WinOptimizer 10 pełne wersje (przez około pół roku każdy) , wg mnie wszystkie trzy programy są bardzo dobre i bezpieczne przy rozsądnym używaniu.We wszystkich jest mozliwosć przywrócenia zmian. Największym problemem jest sam użytkownik, który zaznacza wszystkie funkcje i klika bez opamietania często na systemie z nieaktualnymi przestarzałymi programami, sterownikami.
ASC używam już dwa miesiące i uważam ,że trochę przewyższa ashampoo, który jest mniej dokładny w czyszczeniu jak i deinstalacji, zostawia śmieci w rejestrze jak i na dysku. Wise care 365 jest dokładniejszy i przy deinstalacji programów usuwa odrazu pozostałości w rejestrze.To samo mogę powiedzieć o ASC , ponadto mamy możliwość szybkiej instalacji aktualnych sterowników i przebiega to bezproblemowo.Dobrze jest aktualizować każdy osobno i odznaczyć funkcje automatycznej aktualizacji.Wtedy nie będzie co trochę sprawdzał czy są aktualne.Wystarczy jak zrobimy to raz na pół roku.Najlepiej zaraz po instalacji ASC sprawdzić w CC i wyłączyć niepotrzebne automatyczne ł,aczenia się programów.
U mnie wentylatory nie szaleją, temperatury są w normie jak i przed instalacją ASC ogólnie bardzo dobry soft.Co do "szpiegów" to szkoda słów na wypowiadanie się na ten temat. Ci co się boją niech zrezygnują z internetu a szczególnie z faceb... itp.

Anonim (niezalogowany) 28.01.2014 10:48 #468

czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego asc a konkretnie Driver Booster pokazuje u mnie 10 nieaktualnych sterowników i aktualizuje je do nowszych wersji a jak sprawdzam przed aktualizacją w panelu sterowania to sterowniki są aktualne ?

@Kamil 75 , da się wszystko odinstalować np:wise care365 - trzeba tylko pokolei odinstalowywać wszystkie programy a na końcu asc(zapisują się osobno nie jako jeden program, np: instalator osobno,Driver Booster osobno itd.)

1 (niezalogowany) 27.01.2014 21:01 #467

@neo1960, "Program czyści wszystko ale na koncie administratora."
Nieprawda - zajrzyj w ustawienia ogólne , tam masz zaznaczone - pomiń kontrolę konta uzytkownika- wystarczy odznaczyć i po kłopocie bedzie czyscił również konto użytkowanika.
Przy uruchamianiu takich programów trzeba dokładnie zapoznać się z ustawieniami krok po kroku i dopiero używać.

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.