Advanced SystemCare Free 9.2.0.1110

Strona główna Windows Narzędzia Pakiety narzędziowe
Pobierz program wersja stabilna (32-bit)

Advanced SystemCare Free to darmowe, bardzo rozbudowane narzędzie, przeznaczone do kompleksowej optymalizacji systemu Windows. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i możliwości szybkiego czyszczenia, z jego obsługą poradzą sobie nawet początkujący użytkownicy.

Galeria programu

Program oferuje kilka modułów odpowiedzialnych za utrzymanie systemu Windows w dobrej kondycji. Za pomocą jednego kliknięcia użytkownik może skorzystać z automatycznej diagnozy, podczas której program wyszukuje oprogramowanie szpiegujące, naprawia rejestr, usuwa z komputera ślady naruszające prywatność, usuwa niepotrzebne pliki tymczasowe i błędne skróty, a także naprawia popularne problemy z Internetem. Użytkownik może samodzielnie zdecydować o tym, jakie elementy mają być sprawdzone.

Produkt firmy IObit zawiera także dodatkowe narzędzia służące do ochrony komputera – podstawowe odpowiada za utrzymywanie oryginalnej lub ustawionej przez użytkownika strony startowej i nie pozwala na jej zmianę np. niechcianemu oprogramowaniu. Pakiet chroni także przed zagrożeniami związanymi z przeglądarkami, potrafi usuwać instalowane automatycznie wtyczki i paski narzędziowe. Z jego poziomu wyłączymy także funkcje systemu (np. Telnet), których dostępność wiąże się z osłabieniem bezpieczeństwa. Wyłączyć można wszystkie jednocześnie lub wybierając pojedyncze usługi ręcznie. Znajdziemy tu dodatkowo komponent Turbo Boost, odpowiedzialny za przyśpieszanie pracy komputera i dostosowywanie go do np. wymagających gier.

Wymagający użytkownicy powinni zerknąć do zakładki „Narzędzia”, w której znajdują się opcje dodatkowe. Dzięki nim możliwe jest usuwanie programów i pozostałości po nich, „inteligentne” defragmentowanie dysku, sprawdzanie integralności partycji, przywracanie omyłkowo usuniętych danych, a także niszczarka plików. Dzięki Advanced SystemCare Free bez problemu odnajdziemy też duplikaty plików i puste foldery. Większość z opisanych opcji jest dostępna za darmo. Użytkownik w dowolnym momencie może aktywować wersję Pro, która posiada dodatkowe opcje.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Advanced SystemCare 9 – skuteczna optymalizacja, także Windowsa 10

38
OPROGRAMOWANIE 18.11.2015 | Maciej Olanicki (b.munro)

Advanced SystemCare to oprogramowanie służące do kompleksowego przyśpieszania działania systemów operacyjnych Windows za pomocą pokaźnej liczby zaawansowanych modułów. Udostępniono już dziewiąta wersję programu, w której zaktualizowano dotychczasowe elementy oraz dodano kilka nowych, między innymi w zakresie integracji z Windowsem 10. Narzędzia są pogrupowane w trzech kategoriach: Czyść i Optymalizuj, Przyśpiesz i Ochrona. Z poziomu pierwszego panelu możliwe jest między innymi usunięcie wirusów, uporządkowanie rejestru oraz usunięcie plików tymczasowych. Każdy z dwunastu aspektów skanowania…

Recenzje użytkowników

Udawana optymalizacja na chwile
wszystko
ocena użytkownika

Nie polecam tego programu , jestem doświadczonym użytkownikiem systemu Windows i po kilku próbach podjętej optymalizacji mój system zaczął szwankować. Optymalizacja rejestru..480 wykrytych błędów ok usuwamy , optymalizacja połączenia internetowego 22 błędy po całkowitej optymalizacji system przestał być systemem.... Wolne połączenie internetowe.... nawet przywrócenie ustawień nic nie pomogło , Rejestr który ponoć miał 480 błędów przestał być rejestrem , wyskakiwanie błędów , nie działające menu start i pasek . System po prostu wariował,,, nie wiem jak inni potrafią korzystać z tego programu i nic im się nie dzieje.. oczywiście korzystałem tylko i wyłącznie z domyślnych i zalecanych ustawień w wersji Free , boję się pomyśleć co by się działo jeśli bym aktywował wersje pro. Do logicznego myślenia samo mówi który skuteczny program zachęca nas do aktywowania wersji testowej pro na 3 miesiące? nie spotkałem się z czymś takim. Odradzam instalowania jakichkolwiek programów do optymalizacji systemu.

17.01.2016 22:58 | Recenzja do wersji 9.1.0.1089
Język Pl, masa narzędzi, działa w czasie rzeczywistym, bezproblemowy, skuteczny.
Okrojony względem wersji PRO, zachęca do zainstalowania pozostałych gadgetów od Iobit.
ocena użytkownika

Używam od kilku lat bez przerwy i nie znalazłem lepszego od tego programu do optymalizacji procy systemu. Świetnie czyści, usuwa wpisy z rejestru, kasuje niepotrzebne dane w sposób inteligentny a nie hurtowo, przeprowadza defragmentację systemu, skanuje pod kontem spyware, wyszukuje luki w systemie i wiele innych.

Z wersji na wersję wyposażony w coraz to lepsze i bardziej dopracowane narzędzia.


Co do zarzutów, że nie można wpisać litery ź po instalacji programu ostrzegam, że wystarczy sobie uruchomić Monitor Systemu (jedna ze składowych programu) i tam mamy po rozwinięciu tego maleństwa, większe okienko w którym jest opcja zrzutów ekranu. Wystarczy to wcisnąć i zmienić Alt+x na inną kombinację i wtedy normalnie możemy sobie pisać naszą literkę ,,ź".

Wystarczy pogrzebać i wszystko się znajdzie :) .

Dla mnie program 10/10. Spowodował, że wykorzystanie ramu przez mój laptop drastycznie spadło :) .

Polecam serdecznie!

23.12.2015 18:07 | Recenzja do wersji 9.0.3.1078
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
reemts   1 #604 05.05.2016 02:46

@naiwna (niezalogowany): potwierdzam ;)

  #603 27.04.2016 11:16

Nabrałam się na ten program,żałuję,teraz po aktualizacji rzekomo przestarzałych sterowników komputer spowolnił na maxa. Wszystko się zawiesza. Nie sposób było odinstalować te programy/bo mnożyły się dodatki jak grzyby/,miały usprawniać,przyspieszać,teraz mam totalne dno.Nie wiem już co robić.TO PUŁAPKA dla naiwnych.W życiu nie kupię tego programu !

ziutasek   2 #602 25.04.2016 14:39

Jak się tego g... pozbyć ? ? ? Znajomy zainstalował i przywlókł do mnie laptoka nie możemy tego się pozbyć wywala błąd deinstalatora ...

maciekk26   9 #601 12.04.2016 03:43

polecam Cloud System Booster

kris7777777   3 #600 31.03.2016 04:17

@gary58 (niezalogowany): Powiedz mi skąd ten paniczny strach przed zrobieniem wielkiej krzywdy w systemie, przecież to nie świnka morska ani rybki w akwarium więc nie umrze bo Windows wierzy od zawsze w reinkarnacje.
Przecież to nie lata 90-siąte gdzie dyski miały niewielkie pojemności a przestrzeń w chmurze była marzeniem.
Dzisiaj wszystkie dane w PC-cie mają zawsze kopie albo w sieci albo na innej partycji, przecież system nie warzy 1T.
Więc jak go od czasu przeinstalujesz to chyba nie będziesz chodził z tego powodu w żałobie pół roku.
Ja tam najdłużej mam system 5 miesięcy i go instaluje od nowa.
I wtedy albo inny np. Windows 10 żeby zobaczyć z ciekawości co się w nim pozmieniało albo wracam do starego dobrego Windows 7 i nie rozpaczam z tego powodu cały weekend zamknięty w pokoju a Windows ożywa z powrotem.
Do takiego przeinstalowania systemu mam na osobnej partycji przygotowany folder z najważniejszymi programami i cała instalacja razem z zainstalowaniem programów zajmuje mi naprawdę chwilę a i system potem świeżutki dostaje od razu większego kopa. Zresztą siedzenie przed kopem zawsze sprawia mi przyjemność.
Więc wyluzuj się trochę z tymi Twoimi wiecznymi okropnymi problemami bo ani nie powodują one że komputer musisz wywalić do śmieci ani nie zostajesz okradziony ze wszystkich pieniędzy na koncie ani nie masz wykasowanych wszystkich zdjęć i filmów bo to dzisiaj po prostu nie możliwe nie wiadomo jak byś spiepszył system.
W naprawdę najgorszej sytuacji której nigdy nie miałem ani nie widziałem może być to że będziesz miał problem z jego uruchomieniem to w tedy zawsze się ma dysk podzielony na te min. 3 partycje i instalujesz potem system na innej z tego nowego sytemu będziesz miał dostęp do wszystkich plików starego systemu doświadczony użytkowniku.
Pamiętaj że trzeba się w życiu wyluzować i nie przejmować się zawsze opiniami innych a system nie może być non-stop idealny bo za każdym razem jak jest mała usterka (pisze mała a nie taka że system umrze a Ty do końca życia nie będziesz miał komputera bo Twój system bidny umarł) to przy jej naprawie uczysz się czegoś nowego o nim a to się zawsze przydaje i jest ciekawe bo lepiej mieć praktykę a nie samą teorię przeczytaną w sieci.
Więc głowa do góry bo życie jest krótkie więc jeżeli coś Cię korci to na pewno sobie tego nie odmawiaj.
Mam pomysł wejdź na chomika i tam znam dwóch profesjonalnych użytkowników którzy takie programy w wersji pro. serwują za darmo bez żadnych śmieci przy instalowaniu w instalatorze, oni nazywają się: hirania albo toni2010
Jak ich nie znasz to na pewno się ucieszysz całą masą nowych cały czas na bieżąco aktualizowanych programów w wersji pro.
Wiem że nie powinienem tu wkręcać innym piractwa ale te Twoje problemy może są właśnie dlatego że pobierasz programy z podejrzanych stron gdzie w instalatorze jak pisałem wcześniej jest cała masa robaków które faktycznie potrafią namieszać.
Pozdrawiam.

  #599 25.03.2016 11:30

@kris7777777: No widzisz u Ciebie może wszystko gra ale jest mase złych opinii o tym programie i nie wierzę , że wyssanych z palca, coś w tym jest, (dużo zależy od samego systemu, jego konfiguracji, zainstalowanych programów)sam miałem z nim problemy na w10 chociaż uważam się za doświadczonego użytkownika, zawsze mie korci używanie tego typu automatów a póżniej żałuje. W systemie W10 wg mnie wystarczy oczyszczanie dysku systemowe i ewentualnie użycie cc do rejestru ale tylko w wypadku gdy są problemy.

kris7777777   3 #598 25.03.2016 00:27

To naprawę świetny program.
Używam go od naprawdę wielu lat i spokojnie mogę powiedzieć że nie napotkałem na żadne problemy jak to tu niektórzy narzekają.
Zauważcie że ci co tak bardzo stękają to zazwyczaj odradzają instalowania "JAKICHKOLWIEK PROGRAMÓW TEGO TYPU" po prostu nie wiadomo dlaczego są przewrażliwieni na ich punkcie.
Programów tego typu przecież nie można wszystkich wrzucać do jednego worka.
Fakt że są te wręcz naprawdę złe ale i są też te dobre które przez lata pracy z systemem Windows są z każdą nową wersją coraz lepsze jak nasz bohater "Advanced SystemCare"
Przede wszystkim polecam ten program osobą które nie mają czasu albo po prostu im się nie chce czyścić i optymalizować co jakiś czas system samodzielnie.
"Advanced SystemCare" zrobi to bardzo sprawnie za nas a przy okazji zaserwuje nam wiele przydatnych narzędzi jak Uninstaller, Kontroler pamieć RAM, osobne Oczyszczanie dysku czy Rejestru albo całkiem skuteczny program anty-spyware IObit Malware Fighter
i wiele wiele innych a jest naprawdę tego sporo.
Więc czy nie wygodnie mieć te wszystkie narzędzia w jednym miejscu jak w tym przypadku w programie "Advanced SystemCare"
Jeżeli się sprawdza to czemu nie.
A tym wszystkim osobą które się tak panicznie boją tych programów proponuję najpierw je przetestować zanim zaczniecie wywoływać na ich temat burzę w sieci bo ciężko w to uwierzyć że ja czy wiele innych osób używa ten program od wielu lat i ma z niego tylko sam pożytek a wy jakimś magicznym cudem zaraz po zainstalowaniu macie system w przysłowiowym śmietniku, to jest po prostu nie możliwe.
Więc przestańcie wciskać ludziom przysłowiowy kit i zacznijcie trolować naprawdę programy które są niebezpieczne dla systemu bo przecież uważacie się przeważnie za wielkich speców w tej dziedzinie wiec mówcie jak jest bo nieraz pewnym osobą np. starszym taki program jest naprawdę potrzebny.

  #597 10.03.2016 14:26

FreeWare_RK
OK, dzięki - już znalazłem. Sorry za zawracanie głowy.

  #596 09.03.2016 21:23

FreeWare_RK: co masz na myśli pisząc "wystarczy sobie uruchomić Monitor Systemu (jedna ze składowych programu)"? Dopiero zaczynam używać ten program, ale nie widzę takiego modułu. Możesz dać jakąś wskazówkę?

  #595 25.02.2016 15:36

masz racje, u mnie w starszej wersji-6 tez znalazłem 2 trojany, były sprytnie zamaskowane, w sumie fartem je wykryłem i usunolem...

horkos   9 #594 19.02.2016 17:53

@abraka dabra (niezalogowany): W poprzednich wersjach x8 jakoś nie było tych problemów.

horkos   9 #593 19.02.2016 17:51

Próba wejścia na stronę producenta: IObit jest u mnie blokowana...

  #592 11.02.2016 11:52

Ściągnąłem ASC 9.1 (nie pamiętam już ze strony jakiego dystrybutora) ale po zainstalowaniu aplikacji, windows defender zasygnalizował wykrycie wirusa Hadsruda!bit. Nie wiem czy do instalatora ktoś po drodze w ramach dystrybucji może doczepić takiego trojana ale od dziś wolę nie używać produktów Iobit. Wcześniejsze wersje nie miały takich przypadków.

  #591 03.02.2016 23:59

niby swietny a jednak PUP
!

  #590 03.02.2016 07:11

Ja aktualnie korzystam z Advanced SystemCare Ultimate 9 i jestem zadowolony, bardziej większym plusem jest to że dodali silnik Bitdefendera do ASC Ultimate 9. Moja ocena 8/10.

maciekk26   9 #589 17.01.2016 22:44

Firma Iobit po moim zgłoszeniu poprawiła bug który powodował nie działający pasek menu:) teraz nie mam żadnych uwag co do tego programu:) treść od IObit :
Hi there,

Thanks for your reply.

We are happy to hear that you have solved this issue.

Should you have further questions, please feel free to contact us.

Thanks for choosing IObit to care for your PC and have a good day!

Autor edytował komentarz.
FreeWare_RK   15 #588 16.01.2016 17:12

@maciekk26: Nie, nigdy nie spowodował żadnego, nawet najmniejszego problemu. Oczywiście używam go tak, że włączam tylko na czas skanowania i optymalizacji ale po tym zaraz wyłączam go i w ustawieniach też mam wyłączoną opcję ładowania po starcie bo on jak działa realtime to pożera trochę ramu. A tak to używam od nich jeszcze Iobit Uninstaller który jest świetny oraz Iobit Smart Defrag który też polecam serdecznie.

maciekk26   9 #587 16.01.2016 10:31

@FreeWare_RK: jak tk używasz tego systemcare to nie miałeś nigdy tak że spowodował problemy na twoim lapku?

  #586 12.01.2016 18:04

W jaki sposób zaktualizować program. Czy stary trzeba najpierw odinstalować i wgrać nowy.

  #585 07.01.2016 20:34

Advanced SystemCare 9 by IObit to franca, której trudno się pozbyć. Próbowałem usunąć poprzez plik Uninstall samego programu - nie da rady, Menadżer programów Windows - nie da rady, Absolute Uninstaller (Glary software) - nie dał rady. Dopiero stary, niepozorny programik Revo Uninstaller sobie z nim poradził.

r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.