Advanced SystemCare Free 9.1.0.1090

Pobierz program wersja stabilna (32-bit)

Advanced SystemCare Free to darmowe, bardzo rozbudowane narzędzie, przeznaczone do kompleksowej optymalizacji systemu Windows. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i możliwości szybkiego czyszczenia, z jego obsługą poradzą sobie nawet początkujący użytkownicy.

Galeria programu

Program oferuje kilka modułów odpowiedzialnych za utrzymanie systemu Windows w dobrej kondycji. Za pomocą jednego kliknięcia użytkownik może skorzystać z automatycznej diagnozy, podczas której program wyszukuje oprogramowanie szpiegujące, naprawia rejestr, usuwa z komputera ślady naruszające prywatność, usuwa niepotrzebne pliki tymczasowe i błędne skróty, a także naprawia popularne problemy z Internetem. Użytkownik może samodzielnie zdecydować o tym, jakie elementy mają być sprawdzone.

Produkt firmy IObit zawiera także dodatkowe narzędzia służące do ochrony komputera – podstawowe odpowiada za utrzymywanie oryginalnej lub ustawionej przez użytkownika strony startowej i nie pozwala na jej zmianę np. niechcianemu oprogramowaniu. Pakiet chroni także przed zagrożeniami związanymi z przeglądarkami, potrafi usuwać instalowane automatycznie wtyczki i paski narzędziowe. Z jego poziomu wyłączymy także funkcje systemu (np. Telnet), których dostępność wiąże się z osłabieniem bezpieczeństwa. Wyłączyć można wszystkie jednocześnie lub wybierając pojedyncze usługi ręcznie. Znajdziemy tu dodatkowo komponent Turbo Boost, odpowiedzialny za przyśpieszanie pracy komputera i dostosowywanie go do np. wymagających gier.

Wymagający użytkownicy powinni zerknąć do zakładki „Narzędzia”, w której znajdują się opcje dodatkowe. Dzięki nim możliwe jest usuwanie programów i pozostałości po nich, „inteligentne” defragmentowanie dysku, sprawdzanie integralności partycji, przywracanie omyłkowo usuniętych danych, a także niszczarka plików. Dzięki Advanced SystemCare Free bez problemu odnajdziemy też duplikaty plików i puste foldery. Większość z opisanych opcji jest dostępna za darmo. Użytkownik w dowolnym momencie może aktywować wersję Pro, która posiada dodatkowe opcje.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Advanced SystemCare 9 – skuteczna optymalizacja, także Windowsa 10

37
OPROGRAMOWANIE 18.11.2015 | Maciej Olanicki (b.munro)

Advanced SystemCare to oprogramowanie służące do kompleksowego przyśpieszania działania systemów operacyjnych Windows za pomocą pokaźnej liczby zaawansowanych modułów. Udostępniono już dziewiąta wersję programu, w której zaktualizowano dotychczasowe elementy oraz dodano kilka nowych, między innymi w zakresie integracji z Windowsem 10. Narzędzia są pogrupowane w trzech kategoriach: Czyść i Optymalizuj, Przyśpiesz i Ochrona. Z poziomu pierwszego panelu możliwe jest między innymi usunięcie wirusów, uporządkowanie rejestru oraz usunięcie plików tymczasowych. Każdy z dwunastu aspektów skanowania…

Recenzje użytkowników

Udawana optymalizacja na chwile
wszystko
ocena użytkownika

Nie polecam tego programu , jestem doświadczonym użytkownikiem systemu Windows i po kilku próbach podjętej optymalizacji mój system zaczął szwankować. Optymalizacja rejestru..480 wykrytych błędów ok usuwamy , optymalizacja połączenia internetowego 22 błędy po całkowitej optymalizacji system przestał być systemem.... Wolne połączenie internetowe.... nawet przywrócenie ustawień nic nie pomogło , Rejestr który ponoć miał 480 błędów przestał być rejestrem , wyskakiwanie błędów , nie działające menu start i pasek . System po prostu wariował,,, nie wiem jak inni potrafią korzystać z tego programu i nic im się nie dzieje.. oczywiście korzystałem tylko i wyłącznie z domyślnych i zalecanych ustawień w wersji Free , boję się pomyśleć co by się działo jeśli bym aktywował wersje pro. Do logicznego myślenia samo mówi który skuteczny program zachęca nas do aktywowania wersji testowej pro na 3 miesiące? nie spotkałem się z czymś takim. Odradzam instalowania jakichkolwiek programów do optymalizacji systemu.

17.01.2016 22:58 | Recenzja do wersji 9.1.0.1089
Język Pl, masa narzędzi, działa w czasie rzeczywistym, bezproblemowy, skuteczny.
Okrojony względem wersji PRO, zachęca do zainstalowania pozostałych gadgetów od Iobit.
ocena użytkownika

Używam od kilku lat bez przerwy i nie znalazłem lepszego od tego programu do optymalizacji procy systemu. Świetnie czyści, usuwa wpisy z rejestru, kasuje niepotrzebne dane w sposób inteligentny a nie hurtowo, przeprowadza defragmentację systemu, skanuje pod kontem spyware, wyszukuje luki w systemie i wiele innych.

Z wersji na wersję wyposażony w coraz to lepsze i bardziej dopracowane narzędzia.


Co do zarzutów, że nie można wpisać litery ź po instalacji programu ostrzegam, że wystarczy sobie uruchomić Monitor Systemu (jedna ze składowych programu) i tam mamy po rozwinięciu tego maleństwa, większe okienko w którym jest opcja zrzutów ekranu. Wystarczy to wcisnąć i zmienić Alt+x na inną kombinację i wtedy normalnie możemy sobie pisać naszą literkę ,,ź".

Wystarczy pogrzebać i wszystko się znajdzie :) .

Dla mnie program 10/10. Spowodował, że wykorzystanie ramu przez mój laptop drastycznie spadło :) .

Polecam serdecznie!

23.12.2015 18:07 | Recenzja do wersji 9.0.3.1078
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

  #591 03.02.2016 23:59

niby swietny a jednak PUP
!

  #590 03.02.2016 07:11

Ja aktualnie korzystam z Advanced SystemCare Ultimate 9 i jestem zadowolony, bardziej większym plusem jest to że dodali silnik Bitdefendera do ASC Ultimate 9. Moja ocena 8/10.

maciekk26   6 #589 17.01.2016 22:44

Firma Iobit po moim zgłoszeniu poprawiła bug który powodował nie działający pasek menu:) teraz nie mam żadnych uwag co do tego programu:) treść od IObit :
Hi there,

Thanks for your reply.

We are happy to hear that you have solved this issue.

Should you have further questions, please feel free to contact us.

Thanks for choosing IObit to care for your PC and have a good day!

FreeWare_RK   14 #588 16.01.2016 17:12

@maciekk26: Nie, nigdy nie spowodował żadnego, nawet najmniejszego problemu. Oczywiście używam go tak, że włączam tylko na czas skanowania i optymalizacji ale po tym zaraz wyłączam go i w ustawieniach też mam wyłączoną opcję ładowania po starcie bo on jak działa realtime to pożera trochę ramu. A tak to używam od nich jeszcze Iobit Uninstaller który jest świetny oraz Iobit Smart Defrag który też polecam serdecznie.

maciekk26   6 #587 16.01.2016 10:31

@FreeWare_RK: jak tk używasz tego systemcare to nie miałeś nigdy tak że spowodował problemy na twoim lapku?

  #586 12.01.2016 18:04

W jaki sposób zaktualizować program. Czy stary trzeba najpierw odinstalować i wgrać nowy.

  #585 07.01.2016 20:34

Advanced SystemCare 9 by IObit to franca, której trudno się pozbyć. Próbowałem usunąć poprzez plik Uninstall samego programu - nie da rady, Menadżer programów Windows - nie da rady, Absolute Uninstaller (Glary software) - nie dał rady. Dopiero stary, niepozorny programik Revo Uninstaller sobie z nim poradził.

  #584 07.01.2016 19:20

@FreeWare_RK: mam z KŚ+ ale również próbowalem ze strony producenta bo przeważnie tak robię , gdata zasypuje komunikatami i wrzuca do kwarantanny. Próbowałem wyłączyć av , wtedy owszem się zainstalował asc ale po włączeniu av ewidentna blokada same junkware, problem z odinstalowaniem, dopiero wise forte dał radę a av posusuwałe resztę popów. Nie chcę dawać do wyjątków bo wtedy av nie miał by sensu. Zostaję przy wise care 365 i cc.

  #583 07.01.2016 19:15

W temacie mail otrzymany z supportu G Data Internet Security odnośnie ASC firmy IObit.
Przyznam, że mam spory problem z pozbyciem się (odinstalowaniem) ASC.

"Dzień dobry,

Pliki firmowanie przez IObit zostały według naszej analizy poprawnie oznaczone jako Win32.Adware.IObit.A (silnik B). Zostały zaklasyfikowane przez nas jako PUP (Potentially Unwanted Program - potencjalnie niechciany program). PUP to program, który może dokonać, niezależnie od nadanych mu uprawnień przez użytkownika, niepożądanych działań w systemie operacyjnym.

Do klasyfikacji tej przyczyniły się między innymi następujące powody:

- Podczas instalacji oprogramowania zostają zainstalowane dodatkowe pakiety PUP. Instalacje tych programów można uniknąć tylko poprzez niepotrzebnie skomplikowane i zagmatwane metody "opt-out",

- Program "Advanced System Care" zainstalowany w ten sposób doinstalowuje bez bezpośredniej zgody użytkownika programy "Drive Booster" i "Clever Defrag" (tego samego producenta oprogramowania),

- Program "Maleware Figters" zainstalowany obok programu "Advanced System Care",

- Wyniki skanowania programem Advanced System Care są zwykle przedstawiane alarmująco (nakłaniają klienta, aby zakupił aplikację w wersji Pro). Ostrzeżenia te są już wyświetlane przed rozpoczęciem skanowania."

FreeWare_RK   14 #582 07.01.2016 11:56

@rroberto: Ja korzystam z kluczy z youtube, pewnie tam też mają je z torrentów. W każdym razie działają. Program jest świetny według mnie :) .

rroberto   5 #581 07.01.2016 07:32

@FreeWare_RK: Wejdź na torrenty, popatrz ile tam jest kluczy. Ludzie korzystają. Po co kupować czy szukać promocji jak na torrentach jest za free. Skoro producent udostępnia swój produkt z kluczem konkretnego dnia w promocji to ja chętnie skorzystam, bo mam "legala". Czy crakowane, patch'owane lub z serialem nielegalne programy są banowane? To znaczy, że można ich używać legalnie?

FreeWare_RK   14 #580 06.01.2016 21:02

@Anonim (niezalogowany): Dodaj do wyjątków, pewnie się czepia bo pobierasz program bez konta i ściąga Ci się pewnie z asystentem pobierania. Spróbuj program ściągnąć ze strony producenta. Ja G-Daty nie miałem od początku 2014 roku wcale to nie wiem jak ona rygorystycznie podchodzi do programu. Możesz na czas instalacji wyłączyć osłony albo całkiem wyłączyć program by można było zainstalować.

  #579 06.01.2016 14:29

@FreeWare_RK: próbowałem wiele razy ale Gdata nie pozwala tego programu zainstalować

FreeWare_RK   14 #578 06.01.2016 01:10

@ciotka Halina co dupę wypina (niezalogowany): Na jakim systemie? Ja mam go od kilku lat i aktualizacje normalnie się instalują i wyszukują. Działałem nim i działam. Systemy pod jakimi go miałem to windows Vista 32 bit, 7 32/64 bit, 8.1 32 bit i 10 32 bit. W każdym z tych systemów nie było żadnego problemu z aktualizacjami od windows update.

qwerty_2   2 #577 03.01.2016 17:54

Normalne spolszczenie: http://m1.malwarehunterteam.com/files/ASC.zip
Sam program powinien być już używalny, ale proszę zgłaszać, jeśli nadal coś nie brzmi za bardzo po polsku. Postaram się na dniach poprawić również tłumaczenie narzędzi, które nadal zawiera sporo błędów.

qwerty_2   2 #576 03.01.2016 14:53

@ulik77 (niezalogowany): Normalne spolszczenie programu będzie wkrótce dostępne.

  #575 25.12.2015 13:48

nie polecam!!! program włącza mi aktualizacje windows.

  #574 17.12.2015 00:35

Język polski w tym programie jest polskawy a nie polski. Co za gamoń robił tłumaczenie? I pewnie dostał za nie darmową licencję. Hece zaczynają się od momentu instalacji. Ustawienia proxy: host staje się gospodarzem, port staje się bramą. Instalacja użytkownika [custom install] staje się instalacją własną. Po kiego grzyba tłumaczyć nazwę własną programu na Zaawansowany system opieki? Idąc tym sposobem, zamiast Volkswagena, w Polsce powinny być salony Samochodu ludowego.

rroberto   5 #573 16.12.2015 15:27

Advanced System Care Pro 9.0.3 za darmo :)
http://www.giveawayoftheday.com/advanced-system-care-9-0-3/#

Poraj   7 #572 16.12.2015 12:15

@FIRA (niezalogowany): Przyłączam się do tej opinii!

r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.