r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Allo

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Allo to komunikator, który nie wymaga zakładania żadnego konta, zostaje spięty z numerem telefonu. Po uruchomieniu należy jeszcze zrobić sobie fotkę i wpisać imię, jakim chcemy się przedstawiać. Na liście kontaktów natychmiast pojawią się te osoby, które już wcześniej korzystały z Hangoutsa i podały Google swój numer. Pozostałe osoby z listy kontaktów możemy zaprosić do sięgnięcia po Allo – rozesłane zostaną do nich SMS-y z linkiem do pobrania aplikacji.

Galeria programu

Główną atrakcją komunikatora jest Asystent Google, sztuczna inteligencja radząca sobie podobno z rozumieniem języka naturalnego i służąca pomocą w różnych codziennych sprawach. Działa ona w oddzielnej rozmowie czatu, krótki samouczek pokaże nam, jak z tego korzystać.

Oprócz normalnych rozmów z obsługą popularnych fraz, naklejkami i emoji, mamy do dyspozycji tryb rozmów incognito, w którym rozmowy będą szyfrowane i znikną z urządzenia po wyznaczonym przez rozpoczynającego rozmowę czasie.

Allo może być wykorzystane do wysyłania SMS-ów do osób, które nie korzystają z komunikatora, jest to jednak poboczna funkcja, nie zastąpimy nim domyślnego klienta wiadomości tekstowych w smartfonie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Wkrótce aktualizacja Allo: potęga sztucznej inteligencji zasugeruje... emoji

15
OPROGRAMOWANIE 16.11.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Po raz pierwszy o pracach nad nowymi komunikatorami Google usłyszeliśmy podczas tegorocznej konferencji Google I/O. Pod koniec września Google oficjalnie udostępniło Allo, zaś wkrótce pojawić ma się aktualizacja przynoszącą nowe funkcje. I wiele mówiącą o kierunku rozwoju tego komunikatora. Mimo że reakcje na Allo i Duo były na ogól pozytywne, co miało odzwierciedlenie w początkowej popularności, to o nowych komunikatorach Google raczej szybko zapomnieliśmy. Nadal nie sposób natknąć się na osoby, które zdecydowałyby się na korzystanie z nich na co dzień. Powodów może być kilka, jednak Google…

Komunikator Allo i rozmowy kontrolowane: ceną inteligencji była prywatność

36
OPROGRAMOWANIE 22.09.2016 | Adam Golański (eimi)

Komunikatora Allo wciąż nie ma oficjalnie w polskim Google Play (możecie go pobrać z naszej bazy, w postaci plików APK) ale już oficjalnie wiemy, że wiele osób będzie jednak wolało pozostać przy komunikatorach takich jak Telegram. Powód jest prosty: Google nie będzie chroniło prywatności. Uznało, że efektywna praca Asystenta jest ważniejsza, niż porządne szyfrowanie. Przedstawiając Allo na swojej konferencji I/O, Google zapewniało, że to wielki krok naprzód w kwestii prywatności. Służyć jej miał nie tylko mechanizm szyfrowania end-to-end w trybie incognito, ale też efemeryczność danych –…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.