r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Allo 1.0

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Allo to komunikator, który nie wymaga zakładania żadnego konta, zostaje spięty z numerem telefonu. Po uruchomieniu należy jeszcze zrobić sobie fotkę i wpisać imię, jakim chcemy się przedstawiać. Na liście kontaktów natychmiast pojawią się te osoby, które już wcześniej korzystały z Hangoutsa i podały Google swój numer. Pozostałe osoby z listy kontaktów możemy zaprosić do sięgnięcia po Allo – rozesłane zostaną do nich SMS-y z linkiem do pobrania aplikacji.

Galeria programu

Główną atrakcją komunikatora jest Asystent Google, sztuczna inteligencja radząca sobie podobno z rozumieniem języka naturalnego i służąca pomocą w różnych codziennych sprawach. Działa ona w oddzielnej rozmowie czatu, krótki samouczek pokaże nam, jak z tego korzystać.

Oprócz normalnych rozmów z obsługą popularnych fraz, naklejkami i emoji, mamy do dyspozycji tryb rozmów incognito, w którym rozmowy będą szyfrowane i znikną z urządzenia po wyznaczonym przez rozpoczynającego rozmowę czasie.

Allo może być wykorzystane do wysyłania SMS-ów do osób, które nie korzystają z komunikatora, jest to jednak poboczna funkcja, nie zastąpimy nim domyślnego klienta wiadomości tekstowych w smartfonie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Komunikator Allo i rozmowy kontrolowane: ceną inteligencji była prywatność

36
OPROGRAMOWANIE 22.09.2016 | Adam Golański (eimi)

Komunikatora Allo wciąż nie ma oficjalnie w polskim Google Play (możecie go pobrać z naszej bazy, w postaci plików APK) ale już oficjalnie wiemy, że wiele osób będzie jednak wolało pozostać przy komunikatorach takich jak Telegram. Powód jest prosty: Google nie będzie chroniło prywatności. Uznało, że efektywna praca Asystenta jest ważniejsza, niż porządne szyfrowanie. Przedstawiając Allo na swojej konferencji I/O, Google zapewniało, że to wielki krok naprzód w kwestii prywatności. Służyć jej miał nie tylko mechanizm szyfrowania end-to-end w trybie incognito, ale też efemeryczność danych –…

Google Allo już w naszej bazie. Czy ten inteligentny komunikator zastąpi nam w końcu SMS-y?

38
OPROGRAMOWANIE 21.09.2016 | Adam Golański (eimi)

Wydany ponad miesiąc temu komunikator Duo udał się Google całkiem dobrze – upraszczając wideorozmowy do granic możliwości, zapewnił jednocześnie niezłą jakość komunikacji. Towarzyszyć mu miał Allo, narzędzie do obsługi wiadomości, jednak Google się nieco spóźniło i prezentuje je dopiero dziś. Już teraz można powiedzieć: firma z Mountain View ma swojego WhatsAppa, a nie jakieś kolejne mutacje Hangoutsów. W sklepie Play Allo może nie być jeszcze dostępne, możecie jednak pobrać je w wersji na Androida z naszej bazy oprogramowania, gdzie znajduje się przetestowany antywirusem plik APK (zakładka…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.