r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

American Truck Simulator

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pobierz program wersja stabilna (32-bit)

Wielbiciele symulatorów potężnych i wielokołowych samochodów dostawczych na pewno będą chcieli sprawdzić w akcji projekt American Truck Simulator, zwłaszcza jeśli kiedyś planowali udać się do USA. Jak sama nazwa wskazuje, w grze poruszamy się właśnie po Stanach Zjednoczonych, bawiąc się w przewoźnika towarów. Projekt ten oparto na technologii wykorzystanej w uznanej produkcji Euro Truck Simulator 2.

Galeria programu

Tytuł umożliwia wirtualne wskoczenie za kierownicę kultowych amerykańskich Tirów, wiernie odwzorowanych w 3D i zachowujących się na jezdniach niczym te prawdziwe. Na początek twórcy oddają do naszej dyspozycji rozległy obszar Kalifornii oraz Nevady, z wiernie odtworzonymi znanymi miejscami, gdzie postaramy się wiązać jakoś koniec z końcem jako biznesmen na kołach. Od zera z minusem na koncie przeobrazimy się we właściciela własnej wielkiej firmy transportowej. Trzeba myśleć i wykonywać zadania.

Tak jak poprzednie projekty producentów, również ten oferuje dokupywanie sobie elementów w paczkach DLC. Przewidziane są nowe drogi do zwiedzania, różne części samochodowe czy upiększenia graficzne. Pod kątem oprawy, American Truck Simulator stawia poprzeczkę jeszcze wyżej, gwarantując pasjonatom naprawdę miłe wrażenia wizualne i niski poziom znudzenia przy wielogodzinnych misjach na długim dystansie.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Dwurdzeniowy procesor 2.4 GHz
  • 4 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce GTS 450 lub Intel HD Graphics 4000

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna rozgrywa się wyłącznie w Kaliforni i pozwala wypełnić ograniczoną liczbę zleceń. Poza tym nie różni się praktycznie wcale od pełnej edycji.

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
maciejnet   11 #4 19.08.2016 14:17

Na dłuższą metę trochę nudna

Michatom K.   1 #3 09.08.2016 12:55

Holender... To płatne jest...

darek719   37 #2 15.04.2016 16:20

Graficznie bardzo fajna, szkoda że wymagania takie duże i gra w wersji demo.

Song   2 #1 11.02.2016 09:17

Dopiszcie jeszcze o jedynym polskim forum americantruck.pl

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.