r   e   k   l   a   m   a

Arcabit AntiVirus

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program wersja stabilna (32/64-bit)

Arcabit AntiVirus 2014 to najnowsza wersja programu przeznaczonego do ochrony komputera przed wszelkiego rodzaju infekcjami, wirusami, trojanami.

Galeria programu

Aplikacja wyposażona została również w moduł odpowiedzialny za ochronę przed kradzieżą poufnych danych i pozwala bezpiecznie korzystać z bankowości elektronicznej. Dzięki zastosowaniu nowego silnika antywirusowego praca programu nie zwalnia pracy systemu. Mechanizmy skanujące charakteryzują się dużą skutecznością i obejmują całość zasobów komputera jak również pocztę elektroniczną.

Główne moduły Arcabit AntiVirus 2014 to antywirus (wykrywający także spyware, adware, riskware, dialery), skaner poczty oraz ArcaVir Administrator dostępny w przypadku zakupu licencji na wiele stanowisk. Program wyposażony jest w stale aktualizowaną, rozbudowaną bazę wirusów. W przypadku wykrycia zagrożenia możliwe jest natychmiastowe określenie stopnia zagrożenia i potencjalnych strat wynikających z aktywizacji wykrytego wirusa.

Arcabit AntiVirus 2014 w stosunku do edycji Internet Security pozbawiony został kilku funkcji w tym moduł kontroli rodzicielskiej, firewall, skaner HTTP, monitor rejestru systemowego, ochronę integralności zainstalowanych aplikacji czy funkcję antyphishingu. Wśród dodatkowych narzędzi oferowanych przez pakiet Internet Security znajdziemy menadżery procesów i plików, możliwość audytu systemu, moduł antyspamowy oraz funkcję łatania systemu.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez okres 30 dni.
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a

Publikacje powiązane

Arcabit AntiVirus i Internet Security dostępne w nowej, lepszej odsłonie

26
OPROGRAMOWANIE 28.08.2015 | Łukasz Tkacz (lukasamd)

Choć wiele osób może nie zdawać sobie z tego sprawy, polskie firmy mają w swojej ofercie oprogramowanie antywirusowe. Wcale nie jesteśmy więc skazani na używanie aplikacji zza granicy. Arcabit właśnie wprowadziła na rynek nowe wersje swojego antywirusa, a także pakietu Internet Security. Zmiany są spore i warto się im przyjrzeć. Pierwsze nowości zobaczymy już na etapie instalatora. Poprzednie wersje cechowały się sporymi rozmiarami (ponad 250 MB), a instalacja trwała stosunkowo długo. Teraz proces przebiega nie tylko znacznie krócej, ale jest uproszczony do minimum. Co więcej, program nie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
Toscior   8 #374 17.05.2016 14:35

@RockNRoll (niezalogowany): zagadka rozwiązana: miało być Bitdefender i FM Antywirus, nie zauważyłem mojego błędu. (miałem otwartych kilka wątków) a chodzi mi o podobieństwo interface-u. Arcabit niechaj przyjmie me kajanie się. :)

Autor edytował komentarz w dniu: 17.05.2016 14:36
  #373 17.05.2016 08:28

@Toscior: Zagadka dla Ciebie... Oprócz drugiego silnika wykorzystującego sygnatury BitDefendera (czego zresztą też nie widać), gdzie zauważasz podobieństwo?

Toscior   8 #372 14.05.2016 14:14

To mogłaby być zagadka dla dzieciaków pt: Arcabit i Bitdefender znajdź 10 różnic.

FreeWare_RK   17 #371 09.02.2016 23:23

@Druid_77 (niezalogowany): Nie wiem czy Ci to pomoże ale spróbuj restartować kompa i wtedy spróbuj jeszcze raz a jak nie to odpal kompa na trybie awaryjnym w wtedy spróbuj.

  #370 29.01.2016 09:34

Witam
Mam problem z odinstalowaniem Acrabit. Niby wszystko OK program został odinstalowany, ale w programFiles pozostał po nim katalog. Niestety nie można go usunąć ponieważ przy takiej próbie wypisuje "program otwarty w innym programie"
Może ktoś powiedzieć jak się tego pozbyć?

t0ken   8 #369 18.02.2015 21:03

Niewątpliwą zaletą programu jest jego cena oraz sprawdzony silnik.
Wsparcie techniczne działa, korzystałem - ale w sumie to ja znalazłem rozwiązanie.

Wersja dla szkół też jest bezkonkurencyjna - cenowo.

Na starszym sprzęcie z 512MB działa, chociaż obciąża go wyraźnie (co średnio dziwi).

  #368 07.12.2014 19:36

@Anonim (niezalogowany): to są wersje instalacyjne bez najnowszych lokalnych sygnatur Bitdefendera - są one pobierane po instalacji.

  #367 01.12.2014 22:23

http://dnld1.arcabit.pl/ArcabitSetup_av_trial.exe – to starsza wersja, że ma tylko ~54 MB?

FreeWare_RK   17 #366 02.08.2014 12:00

@rickey (niezalogowany): Trudno by się nie mieścił. Posiada teraz Silnik od Bitka więc wykrywalność jest znacznie większa. Bitek jednak ma jeden z najlepszych silników AV.

  #365 01.08.2014 21:49

Niesamowity skok jeśli chodzi o wykrywalność mieści się w czołówce światowej. Kawał dobrej roboty.

FreeWare_RK   17 #364 14.03.2014 18:06

@Gregoriu_28 (niezalogowany): Nie mnie o mój teścik chodziło. Firewall taki bardzo super nie jest. Owszem AV spoko, wykrywalność mocno się zwiększyła w stosunku do rozwiązania z autorskim silnikiem. Nie czepiam się niczego bo AV spoko, wygląd spoko, zużycie zasobów u mnie nie jest znaczne ale kompa mam mocnego to może dlatego. Na safegroup można zdobyć jakieś paczki i się pobawić z nimi jak się ma czas i chęci. Ja w wolnej chwili sobie popatrzyłem i aż tak super nie było. Jednak i tak nie jest najgorzej bo taki np. Roboscan IS to jego firewall to tylko dekoracja bo nic nie blokuje a opierając się w pakiecie o sam AV to kpina.

P.S.
Ja bym się nie obraził gdyby można było testową wersję posiadać np. 60 dni a nie 30 jak to ma miejsce w BullGuard Internet Security ale to już taka uwaga na boku.

  #363 14.03.2014 11:28

@FreeWare_RK: Ale o czym Ty mówisz? o zaporze wreszcie czy skanerze antywirusowym? Bo ostatnie testy na tych bardzo starych paczkach, które robił Dźubasek, dotyczyły podobno antywirusa a nie firewalla.

Powtarzam więc ponownie moje wcześniejsze pytanie:
"Na jakiej podstawie uważasz, że firewall jest niedobry czyt. nieskuteczny?"

FreeWare_RK   17 #362 13.03.2014 21:07

@Gregoriu_28 (niezalogowany): Na takiej, że przepuszcza zagrożenia z przed roku a powinien tego nie robić. Skoro na starej paczce jest słabo to co dopiero na nowej.

  #361 13.03.2014 09:00

@Dźubasek: A jakie, jak nie nasze? Program od początku istnienia, który to był rok? 2005? tworzony przez polskich informatyków, a nie ruskich np... czytałem trochę fora i pojawiały się informacje: dlaczego arcabit nie zakupi silnika, dlaczego, dlaczego bla bla bla... a więc zakupił, więc teraz niedobrze, bo zakupił :D korzystam z nowej wersji i naprawdę nie ma się do czego przyczepić, wszystko śmiga jak należy, w tym firewall...

Zresztą co do firewalla, zachęcam do zapoznania się ze znalezioną przeze mnie recenzją:
http://avlab.pl/page/arcabit_internet_security_2014/ochrona

To tyle w temacie. Uważam go za zamknięty.

  #360 13.03.2014 08:27

@FreeWare_RK: Na jakiej podstawie uważasz, że firewall jest niedobry czyt. nieskuteczny?

Dźubasek   5 #359 12.03.2014 18:38

@Gregoriu_28 (niezalogowany): Kurde, niestety nie podzielam Twojego optymistycznego myślenia. Napisałeś: "Ludzie to jest NASZE". Czy aby na pewno nasze? Firma jest nasza, ma siedzibę w Polsce i ... to chyba wszystko na ten temat. Silnik zakupiony od Bitdefendera. Fakt - wielu producentów antywirusów kupuje silniki firm trzecich. Niestety, nie uprawnia to do takich zachwytów, że to jest nasze.
Zakup nowego silnika to jeszcze nie wszystko. Trzeba coś więcej. I tu się zobaczy. Jak to mówią: pożyjemy i ....

Autor edytował komentarz.
FreeWare_RK   17 #358 12.03.2014 17:48

@Gregoriu_28 (niezalogowany): Jak to co ma się zmienić? Słaby firewall, nieskuteczny. To jest najważniejsze jak chodzi o PAKIETY! Co do AV nie mam nic bo cóż skoro silnik jest BitDefender bo poziom jest. W pakiecie jednak firewall nie jest dobry. Fajnie, że program jest nasz spoko to niech trochę nasi popracują nad nim jeszcze. Wspominając syf jaim był filemedic i poprzednia arca to o zgrozo!!! Teraz spoko zmiany kosmetyczne, silnik wykupiony od BitDefendera spoko ale firewall nadal nie jest dobry. Jak to wszystko pięknie cacy będzie działało jak w innych pakietach jak np. AVG czy Eset to powali mnie wtedy.

  #357 12.03.2014 10:12

@FreeWare_RK: Kurde, ludzie, co wam ciągle nie pasuje. Co miałoby Cię "powalić" ??? Może będzie lepiej ale od lat to słyszysz? Program wreszcie wskoczył do światowej czołówki pod względem wykrywalności, zresztą nie tylko. Zużywa tylko trochę więcej ramu niż niektóre programy w chmurze. Co ma się zmienić, aby Cię powaliło? Od lat kulała przede wszystkim wykrywalność, teraz jest lepiej niż nie jeden niby światowej sławy program. Teraz jest właśnie LEPIEJ, ludzie to jest NASZE, trochę więcej optymizmu i chęci...

  #356 05.03.2014 17:28

@Kris113 (niezalogowany):

FreeWare_RK   17 #355 02.03.2014 19:18

@Dźubasek: Czy ja wiem czy Arcabit taki zły, lepiej jest jak było no ale nie powala cóż, może będzie lepiej ale to może to od lat słyszę.
Rising z tego co wiem już od dłuższego czasu nie jest rozwijany na rzecz jakiegoś innego softu więc tu akurat kładę na to krzyżyk, że cienko wypadł. Cóż Ad-Aware to nie dziwota, że dobrze wypadł bo silnik został zmieniony z Vipre na Bitdefender.
Comodo to prawda, że raz jest git a raz to co napisałeś ale braki antywirusa nadrabia piaskownica i firewall dość dobrze. U mnie raz tylko coś wykrył a tak to zawsze wszystko się kończyło na alercie firewall'a czy piaskownicy.
No nic, że nie patrzyłeś na wskazania CPU i RAM. Będą inne okazje do testów np. nowej wersji Comodo jak wyjdzie czy czegoś innego.
Racja, jak coś płatnego nie odbiega od darmowego jakością to nie ma sensu przepłacać. Choć co do Arca to widzę znaczący postęp w stosunku do poprzedniej wersji to z pewnością na plus aczkolwiek też fajerwerków nie ma.
Mnie osobiście 17% Rising nie dziwi, skoro nie jest rozwijany i nie wiem czy aktualizacje nowe są dodawane to skuteczności brak. Fajnie (wg. mnie) że Kingsoft i 360 IS spisały się dobrze. Przynajmniej ktoś pokazał, że to programy warte uwagi. Baidu wydaje mi się jakoś mniej skuteczne niż kingsoft. Swego czasu tylko Kingsofta miałem na kompie co było dobrym wtedy rozwiązaniem bo pięknie wyłapywał i dobrze czyścił. Nigdy po nim ani malwarebytes ani Hitman nic nie znajdował.

Test piękny :) cudowny wręcz:) tylko 3 softów dla mnie brakuje w tym: AVG, ZoneAlarm i Roboscan.

Pozdrawiam, jak by jakieś aktualizacje wyników czy nowe softy się na liście pojawiły to będę wdzięczny za jakieś informacje :)

r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.