Ashampoo Photo Converter 1.0.1

Pobierz program Asystent pobierania włączony

Ashampoo Photo Converter to bardzo proste narzędzie do konwersji i prostej obróbki plików graficznych i RAW, udostępnione przez producenta dla Czytelników portalu dobreprogramy całkowicie bezpłatnie.

Galeria programu

Program jest bardzo łatwy w obsłudze, wyposażony został w przejrzysty i dostępny w polskiej wersji językowej interfejs. Cały proces konwersji oraz obróbki grafiki ogranicza się do wykonania zaledwie dwóch prostych kroków. W pierwszym etapie wczytujemy na listę zdjęcia, grafikę itp., a następnie wybieramy opcje edycyjne, które mają zostać zastosowane. Do dyspozycji użytkownika oddano funkcję zmiany rozmiarów obrazu, nakładania znaku wodnego, korekcji gamma, jasności i kontrastu, modyfikacji głębi kolorów, porządku RGB oraz obrotu o zadany kąt i odbicia lustrzanego. Oferowane są także proste efekty - rozmycia, wyostrzenia, krawędzi, a także cienia.

Ashampoo Photo Converter obsługuje większość najpopularniejszych formatów graficznych - m.in. BMP, CUR, DWG, GIF, HDR, ICO, JPG, PNG, PSD, TIF oraz wielu innych, w tym także plików RAW, tworzonych przez aparaty cyfrowe. Przekonwertowane obrazy zapisane mogą zostać jako pliki BMP, GIF, HDP, JNG, JPG, JP2, MNG, PCX, PIX, PNG, PPP, RAS, RAW, SGI, TGA, TIF oraz PNM, PBM, PPM, PGM i APCDOC (format dokumentów programu Ashampoo Photo Commander).

Uwaga!

  • Aby uzyskać klucz licencyjny aktywujący program, należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie producenta.
  • Kreator instalacji proponuje instalację dodatkowego paska narzędzi oraz podmianę strony startowej i domyślnej wyszukiwarki w przeglądarce internetowej. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala jednak uniknąć instalacji wspomnianych komponentów.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

darek719   19 #7 05.11.2015 10:29

czytelny, przejrzysty i bezpłatny program, super :p

  #6 18.09.2015 20:05

Jeśli ktoś chce przekonwertować na png, tiff, gif, jpeg, czy bmp, niech zwyczajnie użyje do tego Painta. A do podstawowych edycjii zdjęć polecam ten darmowy program --> http://www.dobreprogramy.pl/Photoscape,Program,Windows,12505.html .

ErtywekPL   4 #3 02.06.2013 13:48

Jest OK bardzo wygodny interfejs moim zdaniem ..

  #2 23.01.2013 16:00

Zapłaciłem, zainstalowałem i zostałem zaskoczony: program przejął funkcję programu domyślnego względem wszystkich plików związanych z grafiką : dwg (Autocad), ORF (RAW Olympusa), JPG, PSD (Picasa, Photoshop Elements) - zmienił rozszerzenie plików na dwuczłonowe. Po długich poszukiwaniach udało się go zastąpić Picasą jako programem domyślnym, natomiast przywrócić Autocad do otwierania rysunków nie udało się. A ponadto: plików zapisanych przez Commander nie może przeczytać żaden z 2 telewizorów LG (1 kupiony przed 2-3 miesiącami i 3 dni temu uaktualniał oprogramowanie), nie czyta nawet pliku Commandora otwartego i ponownie zapisanego w Picasie bez obróbki. Ma kilka dobrych funkcji w zakresie poprawiania zdjęć, ale nie da się w nim kadrować, prostować i td.
Postanowiłem go usunąć, chyba że ktoś doradzi jak uzyskać, by " siedział jak Mysz pod miotłą", nie zmieniał rozszerzeń i był do wykorzystania wg potrzeb w cyklu obróbki zdjęć zapisanych w RAW ( z następną obróbką programem, dającym się czytać przez telewizory.

Karl Franz   3 #1 15.10.2011 14:38

Sam konwerter jest OK ale brakuje mu jednej kluczowej funkcji - zmiany wielkości obrazu względem dłuższej/krótszej krawędzi co się przydaje przy zmniejszaniu dużej ilości zdjęć krajobrazowych i portretowych.

r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.