r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Autodesk Print Studio 1.6.5

Strona główna Windows Grafika Modelowanie 3D
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Print Studio firmy Autodesk to program do przygotowywania modeli do druku 3D. Jest to też część platformy SPARK, powiązanej z drukarką 3D Autodesk Ember. Program integruje się z innymi produktami firmy Autodesk.

Galeria programu

Program może łączyć się z drukarkami dostępnymi przez USB lub WiFi, a także przygotować pliki do druku na Autodesk Ember, Dremel 3D Idea Builder, Makerbot Replicator 2, Ultimaker 2 i drukarkach Printrbot. Po wybraniu modelu drukarki można wybrać także materiał, jakość wydruku i przygotować zaimportowany model.

Print Studio pozwala wykryć problemy z modelem i ewentualnie je naprawić prostymi narzędziami. Można odzyskać równowagę modelu, przyciąć go lub załatać szpary w jego powierzchni. Kolejnym krokiem jest optymalne ułożenie modelu względem platformy tak, by wydrukowanie go wymagało jak najmniejszej liczby podpórek. Ponadto można wygenerować podpórki i dobrze się im przyjrzeć, a na koniec wyeksportować gotowy plik z instrukcjami dla wybranej drukarki i obejrzeć każdą warstwę wydruku osobno.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.