Avast Internet Security 2015 10.4.2233.1299

Pobierz program wersja stabilna (32/64-bit)

Avast Internet Security to pakiet zabezpieczający, wyprodukowany przez czeską firmę AVAST Software. Zapewnia kompleksową ochronę przed wszelakiego rodzaju zagrożeniami, na jakie natknąć się może użytkownik w Internecie - w tym także zagrożenia ze strony zainfekowanych witryn internetowych i wykradanie poufnych danych np. podczas zakupów online lub transakcji bankowych przez Sieć.

Galeria programu

Wyposażony on został we wszystkie rozwiązania znane z niższych produktów tego producenta. Znajdziemy wśród nich m.in. ochronę komputera w czasie rzeczywistym i funkcję automatycznego pobierania definicji wirusów realizowaną poprzez tzw. mechanizm strumieniowego wysyłania, tryb SafeZone, funkcję skanowania komputera w czasie bootowania, samoczynnego sprawdzania danych pobranych przy użyciu sieci P2P i komunikatorów internetowych, a także analizę stron WWW i ochronę przed szkodliwymi skryptami. Oprogramowanie wyposażone zostało także w funkcję FileRep, czyli system reputacji plików oraz WebRep dotyczący witryn internetowych. W przypadku pierwszego z nich przed otwarciem pliku zostanie on sprawdzony pod kątem tego, jaką reputacją cieszy się wśród innych użytkowników - jeśli powodował u nich problemy lub został uznany za niebezpieczny, Avast ostrzeże nas odpowiednio wcześnie i nie pozwoli na uruchomienie takiej aplikacji lub zaproponuje uruchomienie jej w tzw. trybie „piaskownicy”, czyli w odizolowanym od systemu, wirtualnym środowisku.

Avast Internet Security oferuje dodatkowo wbudowany moduł inteligentnej zapory sieciowej, filtry chroniące przed spamem, phishingiem, spyware, a także zoptymalizowany z myślą o posiadaczach wielordzeniowych procesorów silnik antywirusowy.

Nowości i zmiany w wersji 2015

Pierwszą z nowości jest moduł odpowiedzialny za bezpieczeństwo sieci domowej. Umożliwia on przeskanowanie sieci z jakiej korzystamy pod kątem m.in. podatności stosowanego routera na różnego rodzaju ataki, jego ustawień, a także stosowanego sposobu szyfrowania połączenia Wi-Fi. Inną nowością jest tzw. Smart Scan, który uruchamia wszystkie najważniejsze moduły po kolei, a następnie przedstawia zbiorcze wyniki w uproszczonej formie z możliwością szybkiego rozwiązania ewentualnych problemów. Przed szkodliwymi witrynami zawierającymi wirusy lub próbującymi wyłudzić dane ochroni nas usługa bezpiecznych serwerów nazwana SecureDNS, która została zintegrowana z pakietami ochronnymi.

Nowe wersje Avasta są w stanie skanować ruch odbywający się poprzez bezpieczny protokół HTTPS. Pomocy techniczna wewnątrz aplikacji również została rozbudowana: obecnie korzysta ona z połączenia internetowego, dzięki czemu zawsze mamy dostęp do najnowszych wskazówek i porad.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Avast jest gotowy na premierę Windows 10

61
OPROGRAMOWANIE 08.06.2015 | Łukasz Tkacz (lukasamd)

Choć Windows 10 posiada wbudowany skaner antywirusowy (Windows Defender), wielu użytkownik zapewne zdecyduje się na instalację lepszego i lżejszego oprogramowania ochronnego. Firma AVAST Software poinformowała, że jej produkty są już zgodne z najnowszym systemem Microsoftu. Wbrew pozorom, kompatybilność w takich przypadkach nie jest wcale oczywista. Z oficjalnego oświadczenia znajdującego się na stronie producenta dowiemy się, że oprogramowanie antywirusowe Avast w wersji 2015 R2 jest już teraz kompatybilne z Windows 10. Użytkownicy, którzy po premierze nowego systemu tj. po 29 lipca…

Pobierz Avasta 2015 i wygraj Nexusa 5

72
OPROGRAMOWANIE 21.10.2014 | Redakcja

Z przyjemnością udostępniamy dzisiaj do pobrania stabilne wersje tegorocznych programów zabezpieczających Avast, w tym naturalnie najpopularniejszy w Polsce bezpłatny program antywirusowy Avast Free Antivirus 2015. Jak co roku portal dobreprogramy jest oficjalnym partnerem premiery w Polsce. W związku z tym wspólnie z Avastem zorganizowaliśmy również konkurs, w którym nagrodą główną jest smartfon Nexus 5. Co takiego znajdziemy w nowej wersji? Większość wprowadzonych nowości nie jest widocznych na pierwszy rzut oka, co nie znaczy, że interfejs nie został w żaden sposób przebudowany.…

Recenzje użytkowników

Dość skuteczny, przejrzysty, wiele funkcji
Na starszych komputerach obciąża procesor
ocena użytkownika

Dobry, skuteczny pakiet antywirusowy. Idealny do zastosowań domowych.
Avast! IS jest bardzo rozbudowany- poza firewallem, sandboxem albo ochroną antyspamową znajduje się tam także (działający!) filtr antyspamowy z białą i czarną listą oraz szybki aktualizator aplikacji (Software Updater).

W Avast! Internet Security jest, poza zwykłym skanowaniem, skan całościowy, wyszukujący wszystkich problemów.
Dzięki niemu można szybko wykryć i usunąć nie tylko wirusa, ale także zaktualizować oprogrmowanie, usunąć zbędne dodatki do przeglądarki oraz wykryć zagrożenia sieciowe. Niestety, twórcy nie dołączyli do pakietu możliwości usunięcia "śmieci" z komputera- tą opcję można dokupić.


Zdecydowanie jest to jeden z najlepszych pakietów antywirusowych do domowego użytku.

13.08.2015 13:28 | Recenzja do wersji 2015 10.3.2225.1172
usługa Przetwarzania Rozproszonego, aktualizację strumieniowe, nowy interfejs programu, funkcja Zdalne wsparcie, ulepszona ochrona przeglądarek
nie współpracuję z Operą, po aktualizacji programu bez ostrzeżenia restartuję komputer, czasem nie można uruchomić aktualizacji
ocena użytkownika

Mówimy o wersji 7 avasta!. Nowa wersja została wyposażona w nowe, ciekawe funkcję. Teraz nawet interfejs jest ciekawszy. Ulepszono funkcję SafeZone, dodano usługę Przetwarzania Rozproszonego oraz Usługi Reputacyjne, nowa funkcja aktualizacji strumieniowych, nowa karta Status ochrony, służąca do szybkiego sprawdzania stanu składników programu, nowa funkcja Zdalne wsparcie, która umożliwia zdalne sterowania czyimś komputerem, lub sterowania naszym przez inną osobę, karta WebRep zmieniona w kartę Ochrona przeglądarki, rozszerzająca funkcję ochrony przeglądarki, ulepszona współpraca z IE 9. Podoba mi się też ten obrazek komputera z ptaszkiem, wykrzyknikiem lub krzyżykiem na karcie Bieżący status. To były plusy.

A teraz minusy. Czasem procesu aktualizacji nie można uruchomić. Po kliknięciu na jeden z dwóch przycisków Aktualizuj proces staję na "Uruchamianie, proszę czekać...". Jednak poważną wadą jest restart systemu bez ostrzeżenia przez program po jego aktualizacji. Nie wyświetla pytania, czy uruchomić ponownie system teraz, czy później.

POLECAM!

23.02.2012 11:15 | Recenzja do wersji 6.0.1367

Komentarze

piotrmetody   1 #595 01.10.2015 19:46

Jest już nowa wersja beta 1 Avast 2016 więcej informacji o tej wersji na forum Avast pod adresem:
https://forum.avast.com/index.php?topic=177126.0

hefestus   2 #594 27.08.2015 10:53

Obserwuję komentarze na temat Avasta czy to Premier czy tez Internet Security i jestem zdumiony jak szybko przychodzi użytkownikom wydawanie opinii o tym sofcie a mianowicie żeby ten soft był w 100% użyteczny trzeba poustawiać poziomy zabezpieczeń [ja używam najwyższych] np.skan całościowy jest w stanie fabrycznym praktycznie w ogóle nie jest ustawiony a jest co.Po za tym skanery na maxa to podstawa [ ja przy zawirusowanych plikach mam ustawienie usuń bez jakiejkolwiek kwarantanny] Prawda jest taka ze użytkownicy softów antywirusowych po instalacji nie robią nic opierając się na ochronie automatycznej a to duży błąd po za tym jest tendencja do instalowania programów poprzez cracki-patche co samo w sobie jest wirusem a nie da się zainstalować gdyż np.Avast zaraz wykryje wirusa więc ludzie wyłaczają chwilowo ochronę i tym sposobem łapią furę wirusów w tym - ZAKRAPLACZE i potem twierdzą ze avast puszcza wirusy!!!a to już takie trojany co się aktywują za każdym rozruchem komputera.Reasumując to jest naprawdę bardzo składnie dopracowany soft i negatywne opinie są nieuprawnione i szkodliwe.Ja jeszcze do lepszej ochrony mam Spyshelter Firewall i tu bardzo dobry jest firewall gdyż jest szczegółowy i tu mam wiedzę co blokuję lub puszczam i ochrona przed zrzutami ekranu.keyloggingiem,ochrona kamery, i bardzo wieloma innymi modułami ochrony.Dobrze jest uzywać co jakiś czas Trojana Killera gdyż sofcik ładnie zabija procesy Hijack oraz wiele innego syfu wirusowego.Polecam Avasta.Pozdrawiam.

  #593 16.06.2015 22:11
  #592 16.06.2015 22:07

@pim (niezalogowany): przenosi przenosi tylko trzeba go sobie skonfigurowac

spazz   4 #590 08.06.2015 20:01

Awast Internet Security,.. 180 dni free, wystarczy tylko 30 dniowy trial aktywować....promocja do 22 czerwca

https://www.avast.ru/download-thank-you.php?product=ISE-ONLINE-QIWI-RU&local...

  #589 12.02.2015 20:21

@pim (niezalogowany): a nie probowales go ustawic zeby cie o wszystko pytal? jest taka opcja wiec o co kaman?

  #588 24.11.2014 21:29

avast 2015, zepsuł się strasznie już nawet plików do kwarantanny nie przenosi i nie pyta się co robić w razie wykrycia zagrożenia, takie chamskie podejście "lepiej wiemy co ci jest potrzebne a co nie",....

  #587 22.11.2014 21:48

@imag123: w***aj sie na awast to mit o jego skutecznosci nie ma dobrych antywirusow są dobre wirusy a czy cie dopadną to zalezy co odwiedzasz i czy wart jesteś tego

TonyMontana   2 #586 26.10.2014 07:22

Trochę nie dopracowali tego wyłączania zapory systemowej. Wszystkie inne pakiety IS robią to z automatu.

mjt55am   4 #585 25.10.2014 21:33

Nadaje się teraz do Windows 10.

pepiko4   3 #584 25.10.2014 11:39

@TonyMontana: Musisz samemu wyłączyć systemową. Zrobisz to np poprzez wpisanie w uruchom polecenia: msconfig następnie wejdź w zakładkę USŁUGI i znajdz usługę ZAPORA SYSTEMU WINDOWS i odznacz to :)

  #583 21.10.2014 23:10

@TonyMontana: samemu trzeba wyłączyć systemową

Komentarze do poprzednich wersji

TonyMontana   2 #582 11.10.2014 09:18

Wiecie może dlaczego Avast IS nie wyłącza systemowej zapory podczas instalacji? Są włączone 2 zapory: Avasta i systemowa. Czy tak powinno być, czy samemu trzeba wyłączyć systemową?

  #581 07.07.2014 16:10

Nie wiem jaka to jest przyczyna ale ogolnie Avast bardzo sie zepsul. Teraz gdy konczy sielcencja 7 dni przed wygasnieciem zaczyna szalec i wysla przy kazdej probie otworzenia nawet folderu ze zdjeciami (z wylaczonym internetem) nagle mnostwo zagrozne mimo ze skanowanie tego folderu ze zdjeciami nie dalo wynikow znalezienia zagrozenia. To jz drugi raz jak otrzymuje ostrzezenia 7 dni przed wygasnieciem chwile po tym otrzymuje proozycje wykupienia wersji platnej. Innym programemwyszyszukalam,ze Avas instalujac sie na komputerze taka aplikacje sam zawiera gdyz jedyne zagrozenie jakie znalazly sie w moim komputerze byly zawarte w programie Avastu. Tak to sie robi ludzi w balona i naciaga na kase. Skanowanie systemu tez przy otwieraniu jedyne co najdje to pliki Avastu ... sami wiec umieszczaja cos takiego co uruchamia sie tuz przed wygasneciem programu . Dodam , ze jesli nie wykupicie wersji platnej to lepiej avast usunac gdyz bedzie co sekunde ostrzegal bezsensownie i nie da sie nic zrobic . Najsmieszniejsze jest to ze juz o tym czytalam gdzies. I bylam ciekawa czy u mnie sie to pojawi na tydzien przed i tak potwierdzam tak sie dzieje. U meza na komputerze tez to samo.

  #580 18.05.2014 00:45

bardzo przydatna rzecz naprawdę bardzo polecam mnie zwykłego internaute ostatnio uchroniło przed silnym wirusem

  #579 25.04.2014 15:39

Witam jak komuś się zdarza takie coś że po aktualizacji programu bez ostrzeżenia restartuję się komputer to odznaczcie opcje w aktualizacjach nakazuj ponownie uruchomić komputer i będzie ok.pozdro

ACIK-Wroclaw   4 #578 31.03.2014 15:27

Co to za NEWS został doinstalowany przez avasta ? Ktoś wie może ??? Zwie się u mnie: avast! NG version 1.0.0.691

dgm.roger   2 #577 29.03.2014 20:48

@Anonim (niezalogowany): masz rację tacy jak ty nie powinni mieć nic za darmo :D

ACIK-Wroclaw   4 #576 16.03.2014 06:11

Jest już 2014.9.0.2015 Beta ... od kilku dni ... i nawet jak wysyłam na dobreprogramy.pl informację to nikt tego nie dodaje :p
WTW i Avast uaktualniony i już nic nie blokuje :)

r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.