r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Avast Premier 2017 17.1.2286

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program wersja stabilna (32/64-bit) zabezpiecz pobieranie

Avast Premier to najnowszy i najbardziej rozbudowany pakiet zabezpieczający w ofercie czeskiej firmy AVAST Software. Skupia on w sobie bogaty zestaw funkcji chroniących komputer przed wszelakiego rodzaju zagrożeniami oraz oferując dodatkowo takie narzędzia jak monitor aktualizacji oprogramowania, niszczarka plików i wiele innych.

Galeria programu

Oprogramowanie wyposażone zostało w najlepsze rozwiązania i technologie znane z takich produktów jak Avast Antivirus oraz Avast Internet Security. Jego fundamentem jest działający w modelu chmury silnik antywirusowy i antyspyware, który posiada stały dostęp online do aktualnych baz sygnatur wirusów, zapora sieciowa i filtr antyspamowy. Avast Premier oferuje również system reputacji plików, moduł sprawdzający stan aktualizacji najpopularniejszych programów, a także komponent piaskownicy (sandbox), dający możliwość uruchamiania dowolnych aplikacji w odizolowanym od systemu wirtualnym środowisku.

Avast Premier posiada również wbudowaną funkcję SafeZone, pozwalającą tworzyć w systemie zaufane sesje, z poziomu których bezpiecznie zarządzać możemy online swoim rachunkiem bankowym. Nie zabrakło również niszczarki plików, specjalnego narzędzia do oczyszczania przeglądarki internetowej ze zbędnych pasków narzędziowych, blokady wskazanych przez użytkownika adresów URL oraz opcji AccessAnywhere, które daje możliwość kontrolowania komputera z dowolnego miejsca na świecie.

Nowości i zmiany w wersji 2017

Avast 2017 to przede wszystkim odświeżona wersja chmurowego skanera antywirusowego CyberCapture, który radzić ma sobie z wykrywaniem i analizą podejrzanego kodu w czasie rzeczywistym – przechwycone pliki trafiają do wirtualnego środowiska, w którym ich zachowanie jest testowane, a dane o zachowaniu przekazywane do Avast Threat Labs. Towarzyszy mu nowy mechanizm obronny Behavior Shield, przeprowadzający analizę zachowania procesów na komputerze użytkownika. Nastawiony przede wszystkim na wykrywanie aktywności typowych dla ransomware, keyloggerami i innym oprogramowaniem szpiegującym, chroni nawet przed nieznanymi dotąd zagrożeniami, wykorzystującymi luki 0-day.

Kolejną nowością jest ulepszony Wi-Fi Inspector, wcześniej znany jako Avast Home Network Security. To narzędzie skupia się na zabezpieczeniach routera i urządzeń podłączonych do domowej sieci, sprawdzając, czy ich firmware jest wolne od luk. Avast 2017 przynosi także ulepszony menedżer haseł, który przechowuje wszystkie hasła użytkownika w centralnym schowku, zaszyfrowanym kluczem wyprowadzonym z hasła głównego oraz potrafi automatycznie uzupełniać wszystkie formularze wykorzystywane do logowania do kont online. Z kolei gracze docenią zupełnie nowy tryb Game Mode.

Należy też wspomnieć o debiutującym w tym wydaniu trybie pasywnym. Dzięki niemu osoby korzystające już z innego antywirusa będą mogły wykorzystać interesujące ich funkcje Avasta bez konieczności odinstalowania innego oprogramowania zabezpieczającego.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nitro Update dla Avasta – zabezpieczy komputer nawet przed nieznanym zagrożeniem

86
OPROGRAMOWANIE 21.06.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Powszechnie wykorzystywany antywirus Avast doczekał się właśnie uaktualnienia Nitro Update. Nowości trafiły nie tylko do darmowego wariantu antywirusa, ale także do jego komercyjnych wersji, jak również do pakietu ochrony przed zagrożeniami z Sieci. Usprawnień w każdym z nich jest sporo, i dotyczą one między innymi kwestii szczególnie ważnej dla końcowych użytkowników, czyli optymalizacji i wydajności. Najważniejszą nowością, jaką przynosi Nitro Update do Avasta jest funkcja Cybercapture. Producent opisuje ją jako swojego rodzaju prewencję przed szkodliwym oprogramowaniem. Mimo że bazy…

Avast jest gotowy na premierę Windows 10

66
OPROGRAMOWANIE 08.06.2015 | Łukasz Tkacz

Choć Windows 10 posiada wbudowany skaner antywirusowy (Windows Defender), wielu użytkownik zapewne zdecyduje się na instalację lepszego i lżejszego oprogramowania ochronnego. Firma AVAST Software poinformowała, że jej produkty są już zgodne z najnowszym systemem Microsoftu. Wbrew pozorom, kompatybilność w takich przypadkach nie jest wcale oczywista. Z oficjalnego oświadczenia znajdującego się na stronie producenta dowiemy się, że oprogramowanie antywirusowe Avast w wersji 2015 R2 jest już teraz kompatybilne z Windows 10. Użytkownicy, którzy po premierze nowego systemu tj. po 29 lipca…

Recenzje użytkowników

Wygląd,lekkość dla systemu
brak
ocena użytkownika

Avast premier wygrałem w konkursie organizowanym przez Avast na facebooku, jak do tej pory jestem bardzo zadowolony, nie odczuwam jakiegoś dyskomfortu użytkowania komputera stacjonarnego, polecam serdecznie :)

01.06.2016 17:20 | Recenzja do wersji 2016.11.2.2262
Lekkość oprogramowania,wydajność wykrywalność(?)
brak
ocena użytkownika

Mam pełną,oryginalną wersję tego pakietu i jak dla mnie jest ok.Wszystko jest czytelne i zrozumiałe, cechuje go niezwykła lekkość, ładny interfejs. Polecam!

03.02.2016 19:28 | Recenzja do wersji 2016 11.1.2253
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
  #71 12.02.2017 18:42

Dołożę i ja swoje 3 grosze : zainstalowałem na próbę avast premiera 2017 z safe zone browser oczywiście. Było OK do chwili gdy połączyłem się tą bezpieczną linią z bankiem.Po zalogowaniu się na konto,jako pierwszy wyskoczył czerwony alert bankowy :"połączone z więcej niż jedną stroną przeglądarki" - wnioski pozostawiam Wam.

hummer   11 #70 03.02.2016 16:38

Licencja na rok ale wiadomosc ukazala sie pozno, moze ktos zdazy. https://m.facebook.com/avastpl/photos/a.614823988568954.1073741828.6084228292090...

abrateks   11 #69 09.11.2015 10:03

@Tom193d:
Hmm.. Dziwne. U mnie skanuje prawidłowo... Gdzieś tkwi problem..

abrateks   11 #68 09.11.2015 10:00

Może być. Niemniej Internet Security zupełnie wystarczy.

Autor edytował komentarz.
Tom193d   6 #67 05.11.2015 01:07

Nowa wersja to bubel!!! Skan całościowy zatrzymuje się na 43% i ..... skanuje do upadłego.... Skanu sieci domowej nie można już zatrzymać!!! U mnie trwa to już 2 dni i ...trwa nadal!!! Jedyna rada to odinstalowanie (wersja Premier)!!!

Komentarze do poprzednich wersji

piotrmetody   2 #66 01.10.2015 19:46

Jest już nowa wersja beta 1 Avast 2016 więcej informacji o tej wersji na forum Avast pod adresem:
https://forum.avast.com/index.php?topic=177126.0

Autor edytował komentarz.
hefestus   2 #65 27.08.2015 10:46

Obserwuję komentarze na temat Avasta czy to Premier czy tez Internet Security i jestem zdumiony jak szybko przychodzi użytkownikom wydawanie opinii o tym sofcie a mianowicie żeby ten soft był w 100% użyteczny trzeba poustawiać poziomy zabezpieczeń [ja używam najwyższych] np.skan całościowy jest w stanie fabrycznym praktycznie w ogóle nie jest ustawiony a jest co.Po za tym skanery na maxa to podstawa [ ja przy zawirusowanych plikach mam ustawienie usuń bez jakiejkolwiek kwarantanny] Prawda jest taka ze użytkownicy softów antywirusowych po instalacji nie robią nic opierając się na ochronie automatycznej a to duży błąd po za tym jest tendencja do instalowania programów poprzez cracki-patche co samo w sobie jest wirusem a nie da się zainstalować gdyż np.Avast zaraz wykryje wirusa więc ludzie wyłaczają chwilowo ochronę i tym sposobem łapią furę wirusów w tym - ZAKRAPLACZE i potem twierdzą ze avast puszcza wirusy!!!a to już takie trojany co się aktywują za każdym rozruchem komputera.Reasumując to jest naprawdę bardzo składnie dopracowany soft i negatywne opinie są nieuprawnione i szkodliwe.Ja jeszcze do lepszej ochrony mam Spyshelter Firewall i tu bardzo dobry jest firewall gdyż jest szczegółowy i tu mam wiedzę co blokuję lub puszczam i ochrona przed zrzutami ekranu.keyloggingiem,ochrona kamery, i bardzo wieloma innymi modułami ochrony.Dobrze jest uzywać co jakiś czas Trojana Killera gdyż sofcik ładnie zabija procesy Hijack oraz wiele innego syfu wirusowego.Polecam Avasta.Pozdrawiam.

FreeWare_RK   21 #64 13.03.2015 20:20

@I.R.E.K: A jaka wersja Avasta był na tym kompie na który chciałeś się włamać? Bo free chyba nie prawda? Pewnie Premier.

przemek8423   8 #63 03.02.2015 14:57

@dgm.roger: Chyba z torrentów z crackiem.

mdes   2 #62 08.01.2015 17:48

Avast moim zdaniem jest lipny ,ponieważ wiele komputerow dostaje do naprawy i wazna zasada jakie odkrylem to byly wirusy na systemie. Polecam ochrone Eset Smart Security 8.. do tego jakis trial licencje duzo tego w sieci + dodatkowy skaner Malwarebytes anti-malware premium i mozna być w spokoju nawet gdy wchodzimy na strony z roznymi ciekawymi plikami niemajacymi pewnosc czy to nie jakis wirus... Oraz raz na jakis czas skan Adwcleaner i lajcik,Pozdro!;)

Autor edytował komentarz.
I.R.E.K   6 #61 24.12.2014 15:46

uuuu coś dziwnego próbuje się włamać na komputer swój drugi przez sieć i Avast to zauważa jakieś święto trzy krotna próba i nieudana teraz się głowię jak go oszukać ale napiszę że do niedawna wychodziło mi to dobrze nie mogę go też unieszkodliwić czyli nastąpiła poprawa próba trzech ataków trzema różnymi sposobami i nic z tego przy trzeciej próbie dość mocnej Avast całkowicie zablokował dostęp do sieci hm bardzo ciekawe , czyli jest poprawa skuteczności ochrony jestem zaskoczony plik który unieszkodliwia program zostaje szybciej zauważony zanim unieszkodliwi Avasta super duży plus dla programu wow!

mareczek23   4 #60 20.12.2014 11:54

Dzięki DP wygrałem licencję.....ale to nie wina portalu, po zainstalowaniu nie mogłem poznać lapka, oczekiwanie całą wieczność na start systemu, każda strona ładująca się 1000% dłużej, dzięki, przeszedłem na Bitdefendera i nareszcie ulga....ten Avast jest naprawdę przereklamowany, chyba tylko dlatego, że darmowy ( mówię o darmowej wersji), pepiki się nie popisali, nigdy więcej !!!!

I.R.E.K   6 #59 18.11.2014 16:13

@B.D (niezalogowany): Chyba spbie żarty robisz Avast zbiera wtedy anonimowe dane jeżeli zaznaczymy pole i wyrazimy na to zgodę w każdym programie antywirusowym jest taka klauzura .

  #58 10.11.2014 13:23

Też mi się tak wydaje , że jest to średniak, ma dużo funkcji i w codziennym użytkowaniu spisuje sie dobrze jeśli ktoś nie wchodzi do jaskini lwa ale co będzie w spotkaniu z prawdzimym zagrożeniem ? Jako darmowy ok ale płatny trochę przesada. Jak miałbym płacić za avasta to z czystym sumieniem został bym np:przy darmowym comodo is , avg czy pandzie.

Autor edytował komentarz.
Meszuge   16 #57 22.10.2014 09:53

Bardzo przeciętna jakość (skuteczność) za absurdalnie wysoką cenę.

I.R.E.K   6 #56 24.09.2014 16:43

@dgm.roger: w jaki sposób sprawdzasz że nie ma wirusów jeśli ich nie wykryje a będą to skąd będziesz wiedział okej wypróbuje Avasta .

FreeWare_RK   21 #55 21.09.2014 20:35

@I.R.E.K: Racja, jestem tego samego zdania. Kiedyś miałem go i po zmianie na inny AV było dużo syfu typu PUP ale i trojany i nawet backdoor był. Ładny owszem ale co z tego skoro jest jak sito, trochę przefiltruje ale dużo niestety przepuści. Też bym chciał by go dopracowali. Przydało by się to chociażby dla tych którzy zaufali temu programowi a ma naprawdę wielką rzeszę fanów.

I.R.E.K   6 #54 21.09.2014 14:07

@FreeWare_RK: Dziwi mnie to dlaczego go nie dopracują przecież to nie problem dodać detekcje odpowiednie , wygląda fajnie i fajnie rozbudowany ale czemu nie dopracują go , byłyby taki fajny fajny Antywirus podoba mi się kiedyś korzystałem z niego ale były ciągle problemy z czasem system się okropnie zaśmiecił od PUP i innego syfu ,a przez Jawe i Adobe wbijały się ciągle trojany Ta jawa to tez ciekawy dziurawiec .Avast mi się podoba ale żeby wzmocnili jego czułość i żeby przy instalowaniu jakiegoś programu nie ciągneło się tyle śmieci za nim.

FreeWare_RK   21 #53 18.09.2014 00:09

@I.R.E.K: Masz rację, sitko. Niestety albo i stety jak kto woli.

dgm.roger   2 #52 07.09.2014 14:45

System 8.1 Avast Premier 2015 wersja 10.0.2022 licka do 2050 i wszystko smiga że chej wirusów 0;-)

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.