r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BrazosTweaker 1.0.7

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

BrazosTweaker to niewielkie narzędzie przeznaczone do obniżania napięcia i taktowania procesorów z rodziny AMD Brazos. Tym samym zwiększa żywotność baterii i kulturę pracy. Obsługuje następujące procesory APU firmy AMD: Zacate E-350, Zacate E-450, Ontario C-50 i Ontario C-60.

Galeria programu

Obniżając napięcie i wydajność procesora, za pomocą tego oprogramowania zyskujemy niższą temperaturę CPU oraz mniejsze zużycie energii, co wydłuża czas pracy na komputerze przenośnym (laptop lub netbook). Interfejs programu składa się z sześciu różnych zakładek, które informują o statusie pracy procesora, a także wyświetlają różne parametry mostka północnego znajdującego się na płycie głównej.

BrazosTweaker wyświetla również dokładną temperaturę płyty głównej i procesora oraz prędkość obrotową układu chłodzenia (RPM). Oprócz tego, program pokazuje ilość rdzeni na procesorze oraz jego dokładne taktowanie w MHz.

Należy pamiętać o tym, że Program BrazosTweaker przeznaczony jest wyłącznie dla informatyków lub doświadczonych użytkowników. Producent nie odpowiada za ewentualne szkody wyrządzone przez aplikację. Korzystacie z niego na własną odpowiedzialność.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 24.11.2016 19:59

dział dział z c-60 można wymusić turobost i śmiga płynnie na FULLHD

  #4 04.07.2015 16:59

No na pewno działa ten program to tylko pic http://i.imgur.com/52x0tb2.png

MiastowyMKO   1 #3 13.03.2015 22:20

@:( (niezalogowany): Ten program to pic na wodę, on rzekomo "podkręca" a prawda jest taka, że sprawdziłem w "Indeks wydajności systemu Windows" - na 7 i pokazywało mi cały czas "2.8", test programem OCCT - oryginalne taktowanie (1GHz zamiast tych "4GHz") AMD C-50.W CPU-Z widać te rzekome 4GHz, ale nie robi to żadnej różnicy.

To jest dobre dla szpanu przed kolegami, żeby ich zgasić i nic więcej. Ponadto wartość się resetuje automatycznie po zresetowaniu lapka, więc nie ma co tego nawet ściągać i robić sobie z tego roboty.

  #2 06.03.2015 15:49

Ten program wogóle nie działa podkręcił mi procka prawie do 5GHz i jakoś szybkości nie widzę ten program to jakiś pic na wodę

tomimaki   6 #1 23.06.2012 16:04

Jeszcze dodajcie FusionTweaker http://code.google.com/p/fusiontweaker/ ;)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.