r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ConEmu 161022

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Narzędzia administracyjne (dla specjalistów IT)
Pobierz program Asystent pobierania włączony

ConEmu to zaawansowane narzędzie, które szczególnie docenią administratorzy systemowi oraz tak zwani power userzy, czyli użytkownicy zdecydowanie zaawansowani, którzy często potrzebują wykonywać rozmaite operacje za pośrednictwem konsoli poleceń.

Galeria programu

Program ten modyfikuje wbudowany w system Windows wiersz poleceń, wyposażając go w wiele przydatnych funkcji, wśród których warto wymienić między innymi możliwość pracy w kartach, pełna obsługa konfigurowalnych skrótów klawiszowych, spora ilość opcji związanych z dostosowaniem czcionki, jej kroju, kolorów i ogólnej kolorystyki okna, czy też zaznaczanie całych bloków tekstu/poleceń. Program pozwala na zapis swoich ustawień w plikach XML, co pozwala na łatwe ich przenoszenie lub dzielenie się z innymi użytkownikami.

ConEmu dostępne jest w wersji portable oraz instalacyjnej, każda z nich zawiera zarówno 32, jak i 64-bitową wersję aplikacjii. Program możemy tak skonfigurować, aby każdy nowy wiersz poleceń był domyślnie uruchamiany z prawami administratora, czy też sprawić, aby to on był domyślnym terminalem dla aplikacji konsolowych. Liczba funkcji i opcji jest naprawdę duża, pozwalając na pełne dostosowanie do potrzeb użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   37 #1 29.10.2015 11:29

dobry program do modyfikacji wbudowanego w system Windows wiersza poleceń!

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.